Blokace uživatele - ban

bab58 30.05.15 22:41

Blokace uživatele - ban

Zajímají mě veškeré poznatky, názory a zkušenosti všech uživatelek i uživatelů, kteří mají vlastní zkušenost s „banováním“.
Stejně tak mě zajímá i „sazebník“ banování, resp. - co bylo příčinou Vaší blokace, jaká byla doba trvání Vaší blokace, kolikrát a jakým způsobem jste si musel/a požádat o zrušení banu, atd. .....

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat


Reklama

Eunika 30.05.15 23:00

@bab58
Si koleduješ. :lol:

bab58 30.05.15 23:01

Toto vlákno jsem založila proto, že téma „Dotazy, nápady a připomínky pro admina…“ je stále uzamčené a do „Deníku admina“ se přispívat nesmí, na SZ admin neodpovídá.

Eunika 30.05.15 23:06
@bab58 píše:
Toto vlákno jsem založila proto, že téma „Dotazy, nápady a připomínky pro admina…“ je stále uzamčené a do „Deníku admina“ se přispívat nesmí, na SZ admin neodpovídá.

Zkus být více podlézavá. ;)

bab58 30.05.15 23:08
@Eunika píše:
@bab58
Si koleduješ. :lol:

Ano, máš pravdu, vzhledem k mé oblibě u některých uživatelů si možná koleduji, ale nedělám nic proti pravidlům a podmínkám užití webu. Registrovaná jsem už několik roků pouze pod jednou, stále stejnou adresou a jsem zde pouze pod jedním nickem, neužívám vulgarismy a na nikoho neútočím, jen se zdvořile ptám, protože mě toto téma zajímá a v historii Arome jsem podobné nenašla.

bab58 30.05.15 23:10
@Eunika píše:
Zkus být více podlézavá. ;)

„Starýho“ psa novým kouskům nenaučíš!, … neumím to a učit se to nebudu, musela bych si naplivat to tváře.

Sasa 31.05.15 07:22

Podle mne se bude dost lidí bát tu něco napsat.....at­mosféra na Arome tomu odpovídá.

bab58 31.05.15 10:06
@Sasa píše:
Podle mne se bude dost lidí bát tu něco napsat.....at­mosféra na Arome tomu odpovídá.

Všimla jsem si a je to moc smutné.

Rozhodně jsem neměla v úmyslu založením tématu vyvolat žádnou vlnu vášní, jen jsem se chtěla dozvědět, jak to probíhalo u jednotlivců, … jestli dostali dostali nějaké upozornění s odůvodněním, proč jim byl ban udělen a na jak dlouho…

Není mi lhostejné, proč je Medojedka stále zablokovaná. Jednala vždy bez rozdílu s každým na rovinu, … pravdou je, že někdy ostřejším jazykem, ale nikdy nejednala v rozporu s pravidly webu Arome, nikdy se neuchýlila k žádným urážkám, podvodům či jiným invektivám, na rozdíl od jiných uživatelů, kterým je toto tolerováno.

Jitka77 31.05.15 13:00

Není podstatou banu, že dotyčný uživatel už nemůže do diskuse přispět? :think:

Jsem na Arome aktivní pár měsíců (registrovaná jsem dlouho, protože se moje uživatelské jméno a mail svezly se spojováním různých databází, které proběhlo před časem), ale některé vypjaté diskuse posledních týdnů jsem zaregistrovala a udělala jsem si svůj obrázek.

Zdvořilost a korektnost samy o sobě nemají se slušností nic společného. Stejně jako Chanel neudělá z nikoho dámu, ani uhlazené vystupování a hyperkorektní mluva nedělají z nikoho slušného člověka.

Proto mi připadá poněkud účelové zdůrazňovat svou „slušnost“ a bezúhonnost.
A ještě podivnější je zakládat diskuse, které mají ve své podstatě zabudovaný logický paradox.

Ale možná je to tím, že jsem fakt zelenáč a unikají mi nějaké souvislosti.

Sasa 31.05.15 13:58

@Jitka77
Unikají. Dotaz je vznesen na ty, kteří měli v minulosti udělený ban. Ne na ty, kteří ho mají stále.....

aneta33 31.05.15 20:01

já jsem někdy v březnu napsala do tématu black list.můj příspěvek byl smazán/možná vyzněl rasisticky což nebylo mým úmyslem/a asi po třech dnech už jsem se nemohla přihlásit.nešlo zadat heslo a při žádosti o nové nepřicházel žádný email.zkoušela jsem to denně asi měsíc.pak jsem psala email adminovi jestli mám jako ban nebo co se děje.asi po dalších několika dnech se ozvala že ban nemám a že by mělo být vše v pořádku.a najednou to přihlášení šlo.od té doby sem moc nechodím páč nevím co si otom mám myslet. :nevim:

Admin Arome.cz 01.06.15 14:17

@aneta33 Do Black listu je zakázáno přispívat jinak než k věci. Váš příspěvek si bohužel nepamatuju. Tento nick (antea33) nikdy banován nebyl. Nevím s čím souviselo to, že jste se do profilu tehdy nedostala.

Toto vlákno zamykám. Odemkla jsem opět „Dotazy a nápady“. Věcné připomínky a dotazy směřujte tedy tam.

Děkuji za pochopení :kytka: ,

Josefina

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat


Reklama


Reklama


Reklama