Botox, výplně - zkušenost s aplikací, kde a za kolik.

Roza 24.08.11 16:15

Botox, výplně - zkušenost s aplikací, kde a za kolik.

Ahoj,
prosím poraďte, kde si nechat píchnout botox? Kde jste spokojené, a naopak kam už nikdy víc?


Reklama

Roza 26.08.11 12:16

Tak jsem zjistila, že cena za celý obličej se pohybuje kolem 9 000,– na těch rozumějších pracovištích. A u kosmetičky, která má záštitu lékaře (lékař si odebírá ampule na sebe…) se dá celý obličej pořídit za 4 000,–. V tomhle případě docházela do salonu paní dokorka na aplikace a pak už nechala kšeft kosmetičce, která to dělá jen známé klientele.

Jachyma8 16.08.15 19:38

V Praze je jedna dobra klinika kde se timto zabivaji, delani na vrasky botulotoxin, nevim zda jste tim botoxem mysleli to same, kazdopadne dela to tam pani Páralová a ja se k ni za par mesicu taky chystam, tak jse nato moc zvedava….:-)

Deniiiskaaa 17.08.15 15:45

A kde tebe trapi vrasky, me zacinaji hodne na cele se tvorit a není to pekny :( a vidim to tak ze za par let to chci taky resit

Klarama3 18.08.15 18:26

Já mám zkušenost s výplní - v oblasti nosoretních rýh a super. Můžu to doporučit, chodím jednou do roka na poloviční dávku a stačí. Poloviční dávkou myslím 0,5 ml za 4500 Kč.
Kamarádka chodí na botulotoxin a taky je spokojená, ona má ale více vrásek v oblasti čela.

Aknel66 17.09.15 19:30

Malá zkrášlovací kuchařka

Milé dámy, rozhodla jsem se trošičku přispět k vaší orientaci v estetice, kterou už řadu let dělám.
Omlazovací invazivní zákroky jsou seřazeny od jemných - mezoterapie -až po plastické operace -facelift. Mezitím je možné podstoupit aplikace botulotoxinu (některé z vás používají název botox - je to totéž,ale nepřesně),obli­čejové výplně různého druhu (kyselina hyaluronová, hydroxylapatit apod.),mezonitě atd.
Všeobecně-vrásky od nosu nahoru je lépe ošetřit botulotoxinem, od nosu dolů výplní.
Optimálně vám poradíme po konzultaci v ordinacích.O­pravovat se můžete od 20-ti let - záleží na genetice, typu pleti,odvaze a solventnosti. :)
Každý z nás lékařů pracuje trošku jinak, každý máme svůj rukopis - vůbec nejlepší je rada kamarádky,která je podle vás dobře „opravená“. Každá máme jiné oči - někdo touží po velké změně, jiný po decentním up-gradu.
Hledejte, pátrejte, ale rozhodně nedoporučuji podstupovat invazivní zákroky u kosmetičky- ač je to levnější. Nezvládne možné komplikace. Ostatně - se zuby taky nechodíte ke kováři, ne?
Přeji vám šťastnou ruku při výběru zákroku i toho, kdo jej provede a spokojenost!!!! :mavam:

Příspěvek upraven 18.09.15 v 22:43

Barbarella 18.09.15 08:36

Hm, to jsou fakt naprosté novinky…

Aknel66 18.09.15 22:50

Od kdy je „kuchařka“ o novinkách? :)

Michele 19.09.15 10:56

@Roza
Ja jsem si nechavala delat vypln do rtu v Yes Visage u MUDr. Urbankove a jsem velmi spokojena. Moje hlavni kriterium bylo, ze jsem spokojena s vlastnim tvarem pusy, ale chtela jsem jen trosicku doplnit objem, protoze vekem mi trosku ubyvaji kontury rtu, v zadnem pripade jsem to nechtela tak, aby to bylo na prvni pohled poznat. Dr. mi nevpichla ani celou davku, pri kazdem vpichu jsem se koukla do zrcadla, jestli to takhle muze byt a vysledek je velmi prirozeny.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama