Bottega Veneta

verunka2201 30.1.12 18:22

Aha, skvělé :)
V tom případě mají stejné ceny v kamenkách i na e-shopu.

Děkuji!

E.Evulenka 1.2.12 11:12

Acho jo, že já ji zkoušela. :think: Je prostě nádherná! Co myslíte, jak se bude vyvíjet její cena? Lze očekávat, že se na netu vyskytne postupně za lepší cenu?
Tady ji mají za nejlepší cenu, ale i tak :think:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

meduza123 1.2.12 11:33

Mně se zdá, že se její cena moc nemění a dlouho asi nebude… :think:

Fanfan 5.2.12 16:32

Taky mám ten pocit. :think:

pichjit 9.2.12 07:59

Pokud nezačne chrlit odnože ( doufám, že to nepřežene), myslím že si cenu udrží.

Fanfan 9.2.12 13:30

Doufám, že odnože neee. :zed:

RoSa 9.2.12 13:45

Proč ne? (pokud by to snížilo cenu…) Vždyť je přece nemusíš kupovat! 8)

Fanfan 9.2.12 14:03

Nemám pocit, že by například Chance Eau Fraiche, nebo Tendre výrazně snížily cenu původní Chance, stejně jako to platí o No. 5, No.19 atd. Navíc málokdy ty odnože jakkoliv překonají originál, spíš zasévají zmatek, protože řada vůní má tolik odnoží, se se v nich snad nemůžou orientovat ani samotní výrobci, o jejich originalitě ani nemluvě. Nicméně si myslím, že Bottega nebude patřit k těm, kteří půjdou touto cestou.

moajli 9.2.12 14:04

Veru, ceny odpovídají přesně jak píše danaada a prodávají ji za tu cenu u nás v Igy - zkoušela jsem ji tam a moc se mi líbila, pro mne je to hlavně chypré, ne klasická drhnoucí, spíš jemnější chypré ale zásluhou pepře a bergamotu o sobě dává velice pěkně vědět, pravděpodobně ji budu muset mít

verunka2201 píše:
Máte někdo představu, za kolik se jaký objem pohybuje ve FAnnu? Myslím v kamenkách, ne v e-shopu. Pokud tedy mají různé ceny.Díky ;-)
verunka2201 9.2.12 19:55

Jj, už jsem si to tam byla ověřit, no asi jim tam půjdu udělat kšeft, když mám ten kuponek.
Tyjo, je fakt zajímavý, jak ji každý vnímá jinak :-O Pro mě není chyprová ani trošku, to bych ji na sobě mít nemohla. Pro mě je to uhlazená kůžička, velmi elegantní a dostatečně zženštilá, abych ji mohla nosit :D

pichjit 10.2.12 17:16

To máš pravdu Fanfan, ale Chanel obecně s cenami dolů nechodí jako jiné parfémy, stejně tak Dior, většina běžných značek časem na netu poleví právě když přijde o tu jedinečnost a objeví se novinka.

Evulik 10.2.12 21:48

Obávam sa, že Bottega Veneta sa bude držať stabilne vysoko, podľa mňa to nie je bežná značka… videli ste napríklad tie ich kabelky? Ach… môj sen raz takú mať :oops:
Kto chce, nech slintá so mnou :mrgreen:
http://t1.gstatic.com/images?…

Fanfan 11.2.12 07:24

Vidím to stejně. Jednak si nemyslím, že mají potřebu chrlit jednu novinku za druhou a jednak jsem si přesně jako Evulik vybavila kabelky - je to značka, která si zakládá na prestiži a na kvalitě a myslím, že jak kabelky, tak vůně jsou tak pěkné a kvalitní, aby ten, kdo po nich touží a má na ně si je koupil a ten, kdo na ně nemá, aby šel o dům dál. Nemyslím, že touží po masové rozšířenosti a jsou ochotni tomu přizpůsobit cenu. Navíc - jak jsem si všimla, vůně se prodává velmi dobře, takže motivaci jít dolů s cenou nejspíš mít nebudou. :mrgreen:

vixen 11.2.12 10:05

Prosím jak voní tělový krém? uvažuji o koupi, ale nikde nemají testr krému a bojím se, aby byla vůně krému identická s vůní parf.vody. Děkuji :)

Evulik 11.2.12 10:41

Vôňa telového mlieka je úplne identická… je veľmi dobré, okamžite sa vpíja do pokožky, takže ju nezanecháva mastnú, ale len príjemne hebkú. Aj teraz som si ho na seba dala a voní tak isto ako parfém, samozrejme jemnejšie a intímnejšie :) Ja som veľmi spokojná.

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
Váš příspěvek