Bottega Veneta

Myskamauska 15.06.12 14:48

Já ji zkoušela teprve nedávno, už od prvního okamžiku mě nazaujala a ani po opakováném zkoušení to nebylo lepší. Přece ji nebudu chválit když se mě nelíbí, jen kvůli tomu, že je drahá ne?
Na podzim ji zřejmě komentovaly hlavně jen ty, které ji tenkrát vyzkoušely a líbila se jim.

Alex 15.06.12 14:56

Mne teda tiež moc nereže a nechcel by som, aby takto žena voňala (ale to je proste tým, že ja tam cítim tú mentolku namiesto kvetín), ale určite je to luxusná vôňa a vytŕča z radu, cena je ale premrštená, predsa len je to Coty

Myskamauska 15.06.12 15:01

Prostě je to jen otázka vkusu, to je všechno. ;)

Menys 15.06.12 18:35
@verunka2201 píše:
Já se spíš divím tomu, jak tady nad ní na podzim, když vyšla, většina lidí jásala a chválila a byla z ní unešená (jasně, pár negativ tu taky bylo, ale jen pár) a teď najednou všichni říkají, jak na nich nedrží, jak je slabá a neoriginální a vůbec jednoduše vodička.

Já teda chválím a jsem z ní unešená stále :dance:. Chápu, že někomu vonět prostě nemusí, nebo na něm nedrží, ale já jsem spokojená. Je to zatím jediná vůně, kterou jsem prostě musela mít hned a cenu jsem tak nějak neřešila i když se mi při placení otáčely i nehty na nohou :mrgreen:.

Dalia 15.06.12 18:38

Pro můj nos je jak povedená, tak i velký držák.
Přestože sama na sobě ji nesnesu, tak ji považuji za kvalitní, zajímavou a elegantní vůni.

Sára 15.06.12 20:42

Ta kůže v ní je taková hladká - prostě jako nová kožená luxusní kabelka, momentálně jsem si s ní navoněla svoji malou sametovou taštičku na mobil a pořád přičichávám a je mi to stále povědomé - Visa, City Glam od Armaniho, líbí se mi ale mám pocit, že je takových podobných už tu pár bylo, výdrž zřejmě nebude nejhorší ale taková Cuir Beluga od Guerlaina ji ovšem převálcuje s přehledem.

nováčik 15.06.12 21:43

Moja najobľúbenejšia vôňa a drží úplne úžasne, neverím, že ju niekto po pol hodine necíti. Nechápem, až také záporné reakcie, zbytočná teda určite nie je, mne skrášľuje každý deň, keď ju použijem a to o mnohých vychvaľovaných vôňach nemôžem povedať.

Myskamauska 16.06.12 08:39

Proč bys neměla věřit, že na někom není po půl hodině cítit? Ze mě není cítit už po chvíli, maximálně po čtvrhodině.
Na každém přece vůně vydrží úplně jinak, to je známá věc.

nováčik 16.06.12 09:10

Na mne je cítiť veľmi dlho :srdce:, ja ju cítim bez prestávky a dávam si len 2 streky, keď som ju skúšala na papierik, bolo ju cítiť ešte pomaly o týždeň, zatiaľ, čo ostané vône boli dávno vyprchané, takto dlho mi voňal len L'Instant Magic, ten som si z papierika užívala tiež asi týždeň :D. Možno som mala použiť zvrat, že nechce sa mi tomu veriť, to by asi bolo presnejšie.

Myskamauska 16.06.12 09:20

To je Ok…já nevím proč na mě nedrží, ale je to prostě tak.
A ty buď ráda, že jí cítiš dlouho, když se ti tak líbí. ;)

Svatka 16.06.12 09:20

Není to taková hrůza (pro mě, podotýkám!), drží docela fest, ale je v ní něco, co mi vadí. Květiny tam teda necítím. Ale už je to dlouho, co jsem ji zkoušela, budu to muset tedy ještě zopakovat.

moajli 18.06.12 17:14

Koupila jsem si ji a osobně se mi velice líbí, pro mne je to výraznější vůně ve které se prolíná kůže a chypré, jestli drží nebo ne nemohu posoudit, na mně nedrží téměř nic…ale pokud si pamatuji tak od samého počátku co byla uvedena do prodeje tak na ni zde byly velice rozdílné názory buď ANO nebo NE, málokdy neutrální a rozhodně se na Arome probírala mnohokrát…což už samo o sobě svědčí, že ta vůně musí mít něco do sebe když se o ní tolik polemizuje

Amy 18.06.12 17:22

Znovu jsem jí zkoušela a mám to jako poprvé, pepř a pak už nic, já tu vůni prostě necítím, to na mě víc držela Code Luna, tu jsem cítila ještě večer. (Ta se mi taky nelíbí, asi nemám v lásce sladké vůně nebo nevím :roll: )

Arome maky 09.10.12 20:35

Byla jsem na ní zvědavá. První dojem je zklámání. Co cítím je máta, mentol nebo něco podobně větrového až to vehnalo slzy do očí (jako když si při rýmě nakapete do horké vody mátový olej k inhalaci). Po chvilce necítím nic. Možná chvílemi jakýsi závan svěžího dechu, čerstvě vyčištěných zubů a kůže, ale je to strašně nevýrazné. Čekala jsem něco silného, něco sytého, podzimního.

opoponax 22.10.12 19:02

Neviem čo mám dnes s nosom, ale zvyčajne na mne Bottega vonia (hrejivou) ružou a korením :roll: no a dnes tam cítim kamilky…nechápem :oops: Každopádne je to nádhera :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
Váš příspěvek