Bottega Veneta

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
RoSa 8.9.11 11:18

… teď jsem ještě přičuchla k navoněnému papírku a fakt není k zahození :conf:

pichjit 9.9.11 17:10

Voní mi krásně, lehce jakoby perlivě, podobný tón jako šampaňské cítím třeba v Silver Rain. Stříbrný deštík je i tady cítit. ( Aura Swarovski má podobný tón také, ale vyvane rychle a zůstává jen taková neurčitá stopa už po dvou-třech hodinách).
Pačuli je mírné, celé je to jen lehce nasládlé, svěže čisté jako ledové ráno.
Mně se moc líbí i s reklamou, klidně bych ji brala, bude se myslím líbit i prodávat. Drží opravdu dlouho hezky, aniž by ztratila na přitažlivosti a kráse.

veronela 9.9.11 18:11

Moc pěkná. Cosi mi připomíná, ale nemůžu za boha přijít na to co. Žádná tuctovka, jemně a příjemně nasládlá. Asi jí chci.. :lol:

chavah 9.9.11 20:01

Noblesní vůnička, ale flakon je - asi záměrně jako výrobky celé značky - poměrně minimalistický.Snad až moc.Trochu rafinovanosti by mu možná slušelo.

mirka81 10.9.11 12:43

Mě taky něco připomíná, nemůžu si vzpomenout…manžel si ze mě dělá legraci, jak si furt čmuchám k zápěstí :-))

Jestli nějaký krém nebo nevím…Ale tu vůni znám…
Asi mi to chce říct, že bych ji měla mít :-))

Fakt luxusní vůně. kráása. :heart: :heart: :heart:

Evulik 10.9.11 16:33

Zaujímavá vôňa, konečne žiadna tuctovka…
zo začiatku som cítila iba nejaké korenie, veľmi slabunké, až som bola prekvapená, čo tam všetci cítite… a za 5 minút? NÁDHERA! Vôňa zosilnela, vystúpili kvety, jemná ruža s jasmínom, trošku akoby osladená, celá je taká hrejivá… putuje do tužobníku :)

RoSa 10.9.11 17:51

Vnímáme to asi stejně:
Ze začátku jsem si říkala „zajímavá, ale vždyť to vůbec není cítit“ - a pak to teprve přišlo, rozvoní se později…

mirka81 10.9.11 18:03
RoSa píše:
Vnímáme to asi stejně:
Ze začátku jsem si říkala „zajímavá, ale vždyť to vůbec není cítit“ - a pak to teprve přišlo, rozvoní se později…

Přesně tak, ze začátku jsem si říkala - měla jsem se nastříkat pořádně, necítím nic a za chvilku to začalo a zesilovalo. Paráda. Většinou je to u vůní opačně… :mrgreen:

pichjit 10.9.11 18:04

Mně ale druhá zkouška už docela nudila, škoda, dostat ji, tak dobře, ale koupit asi ne.

Fanfan 11.9.11 19:44

Já ji zkoušela dnes, ale přznám se, že na mě byla sladká docela dost. Byla jsem ochotná ji i koupit, podle ohlasů jsem ale čekala něco trochu jiného. Není špatná, ale bavila by mě asi tak týden. :oops:

pichjit 11.9.11 19:51

Asi tak…

veronela 11.9.11 19:59
Fanfan píše:
Já ji zkoušela dnes, ale přznám se, že na mě byla sladká docela dost. Byla jsem ochotná ji i koupit, podle ohlasů jsem ale čekala něco trochu jiného. Není špatná, ale bavila by mě asi tak týden. :oops:

Mno, po druhým testu to mám stejně. Nejdřív na papírku, to bylo zajímavý, pak na zápěstí a večer už mě nijak neoslovovala… :|

Fanfan 11.9.11 21:34

Co jí ale nelze upřít je neuvěřitelná výdrž. :!: Cítím ji od nějakých dvanácti hodin ještě teď a to velmi dobře. Už není tolik sladká a působí příjemně. :conf:

1Miru 12.9.11 14:32

…sladká velmi decentně, výdrž trapně malá a intenzita totéž.
Dostat ji - unosím…

Evulik 12.9.11 16:15

mám podobný pocit s tou intenzitou…
cítim ju iba vtedy, keď si nalepím nos na pokožku :roll:

A hojná aplikácia s tým nič nespraví, ona silnejšie voňať proste nebude :(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek