Bottega Veneta

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
hafik 4.10.11 07:23

Přesně mety, vůně je nádherná, nevšední, elegantní a výdrž excelentní :palec: :potlesk:

zuz.ka 8.10.11 20:41

Více méně souhlasím s tím, co už bylo o ní napsáno - decentní, ženská, jemně květinová s velmi lehkou stopou kůže. Dokonce se mi líbí, jenže v základu na mně vyleze dřevitý tón, který je sice pěkný, ale nabírá na intenzitě a suchosti, až je protivný, někdy méně je holt více. Výdrž velice dobrá, ovšem ta cena se mi zdá dost přehnaná. Zkoušela jsem v Sephoře.

hafik 9.10.11 11:02

Ano, cena je dosti vysoká, za 30ml chtějí v Sephoře 1390,–Kč :think:

Arome Evajsek 9.10.11 14:38

Tak já jsem si ji oblíbila na první počuch a to jsem dostala na papírku v Sephoře společně s Elie Saab a Diane von Furstenberg :-) Třetí mě zaujala první, ale po půl hodině mi šla na nervy tak, že jsem musela umývat…Elie na mě působila jako květinovka, co už jsem očuchala několikrát, ale Bottega se na kůži rozvoněla fantasticky…originálně, teple a žensky…dostala jsem vzorek od hostesky, která mi tvrdila, že je to první vůně téhle italské manufaktury :lol:
co se týká samotné vůně, je pravda, že se moc nemění, ale výdrž má skvělou a co víc, mám na ni obdivuhodný reakce okolí. A je to první vůně vůbec, ke který si lidi kolem mě čmuchaj pořád znovu a neustále opakují, že jim něco „strašně připomíná“ :twisted: :lol:
mýmu muži teda nějakou starou panenku složenou ze dvou koulí na sobě, která se houpala a klinkala, tak nevím… :mrgreen:
Každopádně odstřik už mám objednanej :potlesk:

verunka2201 9.10.11 15:53
Arome Evajsek píše:
hostesky, která mi tvrdila, že je to první vůně téhle italské manufaktury :lol:

A není snad??

Arome Evajsek 9.10.11 16:09

Já měla za to, že ne…že jsem název značky slyšela i v souvislosti s parfémy…ale asi se tedy pletu…tak to se omlouvám, je to vážně jejich první vůně? Tak to tleskám o to víc a těším se na další :wink: :potlesk:

hafik 9.10.11 17:37

Ano Evi, je to jejich první vůně a opravdu jim za ni :potlesk:

la.reina 9.10.11 18:58

Kůže? Stačí malinko a pro mě je to konečná. :-(

Vykoukla na mě z flakonku jako první, mně se navalilo a následovalo urychlené opuštění kontaminovaného prostoru… na to, co bude následovat jsem v žádném případě nechtěla čekat (takže, pokud tvrdíte, že cítíte kytičky, budu vám to ráda věřit :-)).

Ale na druhou stranu musím ocenit jednoduchý, ušlechtilý design flakonku.

Není moc složek v parfémech, které by na mě působily tak děsivě - asi jen kůže, lilie, konvalinky a z „neparfémových“ složek nafta a benzín.

No co už… ušetřím. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
RoSa 9.10.11 19:05

… ta kůže je tam pro mě (jakožto kožomilku obecnou :wink: ) právě ohromně přitažlivá!

Arome Evajsek 9.10.11 19:14

Já mezi kožomilky nepatřím, přesto mě tady dokonale fascinuje…je to kůže hned splývající s mojí, takže paráda :-)

la.reina 10.10.11 18:32
RoSa píše: … ta kůže je tam pro mě (jakožto kožomilku obecnou :wink: ) právě ohromně přitažlivá!

Kožomilka obecná? 8-o :potlesk: :mrgreen: To je roztomilé… představím si křížence mezi Octomilkou a Kožojedem. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
blackviolet 10.10.11 22:20

Tak dnes konečně taky první zkouška v parfumerce na zápěstí. A asi láska na první pohled (počuch). Takhle si představuju eleganci a ženskost. Strávila jsem s ní krásné odpoledne a večer a ještě mě neopustila…
Tahle známost bude mít určitě pokračování.

Alex 10.10.11 22:20

prekvapila, lebo je ladená dosť do pánska, očakával som od nej trochu viac, ale rozhodne spomedzi tohtoročných noviniek aspoň trochu vyčnieva

Andorra 12.10.11 14:40

Líbí se mi, ale já tam kromě uvedeného cítím i kosatec, a to dost výrazně… 8-o

Fleur 15.10.11 16:18

Stará kožená rukavice, do které někdo vyplivnul mentolový bonbón. Zkusím příležitostně znovu, zatím mě vůbec nenadchla.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek