Bottega Veneta

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 Další »
1Miru 29.10.11 21:02

…hm, to je zvláštní, že často zmiňuijete to „zmizení“ a „znovuobjevení“ vůně.?.

Na mně voní zpočátku jasně zřetelně, akorát intenzivně, pak se umírní, ale je pořád stejně cítit.
Nemizí. Prostě normálně, jako jiné vůně…

Svatka 29.10.11 22:24

Fanfan píše, že by ji měli plnit do flakonu od Baiser Vole. Mně by to měli smíchat. Nejprve na rukávu Cartier (a tam drží fest) Pak přicáknutá Bottegga. Na ruce ani jedno samo o sobě nevoní tak bezvadně jako smíchanina :mrgreen:

Fanfan 30.10.11 07:29

Miru,
namouduši… když jsem seděla v autě říkala jsem si, že jsem ji snad omylem stříkla někam vedle, na ruce,ani na rukávu nic, co by stálo za zmínku. :think: A pak najednou - Bottega zpět v plné kráse. A voněla celý večer. Je to fakt hodně zvláštní…

svatko,
tak vida, takže do flakonu s půlkou Baiser doplnit Bottegu a máme vůni roku 2011. :potlesk: :lol:

Bobo 31.10.11 11:22
Tigro díky :potlesk: myslím, že to byla ta růžová.
Tigra píše:
Bobo píše:
Díky Alex, juknu na složení jestli je tam podoba

Kárované krabičky

http://52.img.v4.skyrock.net/…EJ7erm0S.jpg

Já mám tuhle, zkusím je porovnat s Bottegou.
http://www.toutenparfum.com/…diorella.jpg

Příspěvek upraven 27.10.11 v 21:25
Bobo 31.10.11 11:31
Díky Domenico,pátrám v paměti , fotka od Tigry moc pomohla :think: no, myslím že to byla Miss Dior anebo ta růžová, ale nemůžu přečíst název.
domenica píše:
Bobo píše:
Je krásná .....a stalo se mi to, že jsem se hned při prvním přičichnutí vrátila časem : je mi asi 5 let a takhle voní moje mamča.
V té době měla krásnou krabičku s krajkou, Femme - to nebude ona a pak Diora - krabička měla bíločerný káro, ale nemůžu jí tady v databázi najít. Nevíte někdo ?
Jinak souhlas s Viky a RoSou,podobu se Skin tam mám taky.

Bobo, tipuju Miss Dior

http://www.profumomania.com/…43a3-500.jpg
domenica 31.10.11 11:56

Růžová je Diorissimo, prakticky konvalinkový soliflór.

http://i471.photobucket.com/…ovintage.jpg

Podle složení ale tipuju Miss Dior a budu zvědavá, jak to dopadne. Až budeš ty Diory zkoušet, bez v potaz, že byly několikrát přeformulované. Vůně budou jen stíny toho, co si pamatuješ.

Bobo 31.10.11 12:54

jj, tak to byla ta Miss Dior. Konvalinky určitě ne. Diorissimo jsem měla já před lety, ale už v hranatém flakonku.
Díky :-)

Evulik 31.10.11 13:03

Stále klikám na toto vlákno, že si prečítam nový príspevok na tému Bottega Veneta a tu furt len o Diore :mrgreen:

Bobo 31.10.11 16:49

Já vím, trochu jsem se neuhlídala :roll: Už končím :-)a omlouvám :-) se

janali 1.11.11 09:55

Tak dobre, ja dam o Bottega V. :-D

Vcera som ju konecne skusala na papieriku, krasa kras, nebyt Cuir Amethyste, ktoru som si zhodou okolnosti objednala v sobotu - asi si ju na mieste kupim. Ma to vsak jeden hacik: mam dojem, ze s CA si budu tieto dve vone na 99% rovnake.
Nejake rozdiely na kozi a pri priamom porovnavani celkom urcite budu, ale to radsej ani nebudem skusat, pretoze sa uz teraz vytesujem, ako som usetrila :mrgreen:

RoSa 1.11.11 11:22

janali, tak to se shodneme téměř nachlup:
já jsem tipovala podobnost na 97% 8-)

Pokud máš Cuir Amethyste, nemusíš toužit po Bottega Veneta! :palec:

janali 1.11.11 12:17

Presne tak, velka podoba… a tym padom Bottega naozaj za tu cenu nestoji :-D Teda, mne by aj stala, keby som o tej Cuir nevedela :-D

Evulik 1.11.11 13:18
janali píše:
Presne tak, velka podoba… a tym padom Bottega naozaj za tu cenu nestoji :-D Teda, mne by aj stala, keby som o tej Cuir nevedela :-D

Teda baby, vy mi dávate brouka do hlavy! :think:
Jani kde si objednala tú Amethyste? Je niekde dobrá cena?
Ja nemám vôbec prehľad…

Fanfan 1.11.11 15:21

Radím zkusit, na mě podobně nevyznívají ani trochu. :-) Cuir Amethyst nějak nemusím, BV bych mohla. :wink:

Evulik 1.11.11 15:23
Fanfan píše:
Radím zkusit, na mě podobně nevyznívají ani trochu. :-) Cuir Amethyst nějak nemusím, BV bych mohla. :wink:

Fakt jo? Hm, tak že by som predsa počkala :think:
Díky moc Fanfan, bez vzskúšania ju teda asi nekúpim.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 Další »
Váš příspěvek