Bottega Veneta

blackviolet 1.11.11 15:28

Mně se taky nezdají moc podobné, vůbec by mě to nenapadlo. BV je elegantní, CA je kořenitější, kouřovější a tak nějak teplejší.
Krásné jsou obě.

Fanfan 1.11.11 17:32
Evulik píše:
Fakt jo? Hm, tak že by som predsa počkala :think:
Díky moc Fanfan, bez vzskúšania ju teda asi nekúpim.

Není zač, určitě je lepší otestovat na vlastní kůži. :wink: Navíc jsem si několikrát ověřila, že první dojem je úplně jiný, než ty další, často mě u nějaké vůně napadaly asociace na něco jiného a na druhý pokus už jsem tam nic podobného nenašla. :-)

benvenuta 1.11.11 18:22

BV mi pripadá ako kožená kabelka postriekaná Rushom.

janali 1.11.11 18:47

No preto vravim, ze radsej neist skusat Bottegu na kozi, ked uz som sa rozhodla pre CA :mrgreen: Este zistim, ze ju chcem

pichjit 1.11.11 19:18

Tak jsem si dala opakování pro podobu s Diorem.
Na druhé ruce mám Miss Dior Chérie a tady cítím podobu, s EDP, jen je Botega elegantnější a neobsahuje ony specifické jahůdky.
Ostatní Diory mám od malička načichané ve všech koncentracích i reformulacích a tam podobu necítím ( škoda, kdyby byla podobná klasické Miss, maminka by možná zajásala, reformulovaný Dior je poněkud …:think:

Fanfan 2.11.11 07:03

S žádným Diorem mi taky podobná nepřišla. Je poměrně dost specifická. Z rukávu na mě voní už třetí den… :roll: Budu testovat svou odolnost. 8-)

1Miru 2.11.11 08:05

…mně připomíná velmi odlehčenou Black Violet Tom Ford.

Širín 5.11.11 19:23

Dnes jsem (bohužel) zkoušela a (bohužel) se mi líbila.
Podobnost shledávám trochu s Nilang od Lalique.

janicka24 8.11.11 17:39
1Miru píše: …mně připomíná velmi odlehčenou Black Violet Tom Ford.

Tak to je trefa!!!!

elisen3 8.11.11 19:17
janicka24 píše:
1Miru píše: …mně připomíná velmi odlehčenou Black Violet Tom Ford.
Tak to je trefa!!!!

Mně zase dost připomíná CUIR AMÉTHYSTE
Mám obě a porovnávala jsem již několikrát.....a podoba tam určitě je :think:

Širín 9.11.11 09:24

Musím říci, že je to po dlouhé době vůně, která mě zaujala.

Na rukávě od kabát mi voní už pátý den.

meduza123 9.11.11 10:31

Tak já nevím, když jsem ji zkoušela poprvé, asi mi přišla zajímavějsí.
Přijde mi hodně podobná PG5 (jen ne tolik sladká) a ten mi zase přišel hodně jako Bruno Banani - takový ten růžový zkosený. Asi to bude znít jako hanobení takové elegantní vůně, ale nemůžu si pomoct. Toho bruna tam prostě cítím (kamarádka ho měla na gymplu a velmi silně se mi vryl do paměti).

Fanfan 9.11.11 16:52

Já dnes zkoušela znovu z Marianne a líbí se mi čím dál víc… :think: Nevím, jestli ji vydržím nekoupit. 8-) Je opravdu povedená…

pichjit 9.11.11 21:11

To je úžasné, jak to na každém dělá jiné věci, protože by mohlo být, ale ve Violet Blonde mi opravdu leze kůže, Botega je pro mně jiskřivá květinovka, taková šmrncovní.
Nasunula jsem ji proti všem svým námitkám do tužebníku, asi si ji koupím na vánoce ( ne jako dárek, ale jako doplněk k náladě, cukroví a tak 8-) )

Fanfan 10.11.11 06:12

pichjit,
tak teď jsi mě pobavila. Pořád si totiž říkám, že si ji nemůžu koupit na vánoce, protože vánoční dárky sama sobě jsem už koupila. Ale doplněk k náladě, k cukroví a tak ještě nemám. :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 19 Další »
Váš příspěvek