Bottega Veneta Knot

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Tana1112 9.9.14 19:02
@Venea píše:
@Alex Když už i prodavačka řekne „ta se moc nepovedla, tu ani snad nezkoušejte“ tak to už je co říct…:)

No… zrovna názor prodavaček bych já osobně nijak vážně nebrala…

Bambitka9mm 9.9.14 19:19

Hlavně si neváží své práce. Měly by umět prodat cokoliv. Když nebudou chodit lidi a nebude tržba, sotva se tam obchod udrží. To nikde.

Ivušenka 9.9.14 19:27

@Bambitka9mm …vyslala jsem dceru pro papírek nové Bottegy a My Burberry…paní prodavačka zírala,že žádný Knot nezná a My Burberry taky a to celou dobu stála před stojanem plným vůní s My…odbornice na slovo vzatá :mrgreen:

hafik 9.9.14 19:38

@Ivušenka To by jeden pad z takových odbornic, fakt 8o :zed:

Venea 9.9.14 19:43

@Bambitka9mm tak ona ta prodavačka mě zná, ne že bychom byly nějaké kamarádky nebo tak, to ne, ale je to Douglas, co mám kousek od práce, tak tam chodím poměrně často, jednou mi dokonce sháněla něco nedostupného, tak jsme se tak trochu seznámily :-) mě to od ní ani nevadí, že mi na rovinu řekne, co si myslí, že je dobré a co ne…já osobně spíš nesnáším, když mi někdo něco vnucuje a o čem není přesvědčený…a když je všechno skvělé, perfektní a dokonalé…ale to jsme OT…já ja jenom chtěla říct, že mi i ona, prodavačka, říkala, že Knot není moc oblíbená, že nikomu moc nevoní, že naproti tomu My Burberry, že ta teď „letí“…mimochodem v Douglasu k ní mají zdarma kosmetickou taštičku

Lucinela 9.9.14 21:43

Knot jsem už v rychlosti testovala, první dojmy nebyly zrovna nejlepší, ale nedávám na první dojmy. Nicméně cítila jsem v ní olej :nevim: . Možná to bylo tím, že je úplně jiná než Bottega Veneta - bylo to obrovské překvapení, nutno zkusit vícekrát, možná chladnější počasí ji bude slušet více a řekla bych, že to bude typ vůně, které buď přijdete na chuť nebo ne - ostatně ani Bottega Veneta není klasická líbivá vůně. Ovšem k té mohu říci, že je nádherná, ač velmi odtaživá a žije si tak nějak svým životem (na mé kůži).

India 10.9.14 01:52

@Alex
Na mě z toho čehosi květinově všeobecného ta pivoňka s růží vykukuje - ve složení je uvedena bílá růže a já bych stejnou barvu přiřadila i k té pivoňce.
Dnes jsem vůni zkoušela opět, tentokrát na své kůži a kdybych neměla testovací papírek popsaný, nevěřila bych, že se jedná o stejnou vůni.
Na mé kůži se usadila do takové ne nepříjemné mýdlovosti, z kytek jsem zacítila levanduli a po dvou hodinách už jsem necítila vůbec nic.
Zato včerejší testovací papírek voní pořád stejně krásně a intenzívně.

• Citovat
  • Nahlásit
Michele 10.9.14 08:07

Včera jsem ji zkoušela. Voní jako kožená kabelka.

Ivušenka 10.9.14 17:11

Po tolika rozporuplných recenzích a názorech se na tuto vůni těším,
jako nikdy na jinou :lol: …v sobotu snad vyzkouším a přidám
i svůj názor na ni…

lady tera 11.9.14 12:00

Flakón je naprostá nádhera,vůně už taková pecka není. Ten flakón by si zasloužil něco zajímavějšího.Myslim,že si svou
první vůní dost zavařili,protože ji zatim nevymysleli vhodnou konkurentku-Legére nepočitám,ta je z jednoho vrhu ;-)
Knot není špatná vůně,kdyby byla prezentována v obyčejném nezajimavém flakónu,tak by mě asi minula.
Ale ještě si ji párkrát očichám a třeba mě dostane :-)
Jo a nemáte pocit,že má docela slabou výdrž?

Teroušek 11.9.14 22:36

Zkoušela jsem zatím jenom na papírku. Úvod se mi vůbec nelíbil, na můj vkus obrovská citrusová nálož. Po pár minutách mýdlová květinovka. Naštěstí ne štiplavá a ostrá jako to umí Chloe. Je zvláštní, rozhodně musím vyzkoušet na kůži.

Incognita 12.9.14 08:51

Zkoušela jsem včera na kůži, byl příjemý chládek a vůně se mi zalíbila.
Zpočátku hodně květinová (svěží vůně pivoněk, růží apod.) s mýdlovým podkresem, květiny ale do 20 minut „odletěly“ a zůstala vůně „luxusní kosmetiky“ - není to pudrové, není to krémové, asociuje mi to kompaktní make-up :) Osobně bych si ji dala na poličku blízko k Infusion d´Iris.
Z jediného střiku na předloktí jsem ji první hodinu cítila i „nadálku“, potom spíš při přiblížení.
Koupila bych odstřik.

Alex 12.9.14 10:16

@Incognita tak to ja som asi skúšal úplne inú vôňu :lol: :mrgreen:

hafik 12.9.14 17:03

Dnes jsem zkoušela v parfumerii Sephora a Knot se mi moc líbí pro svoji květinovou elegantnost :pankac: Výdrž je taky excelentní, takže teď jen čekat, až ji naskladní v e-shopech :pankac: :pankac:

Ivušenka 12.9.14 20:38

Tak i já vyzkoušela v Douglasu.Ihned po nanesení se přehnala šťavnatá mandarinka…tahle fáze mě úplně uchvátila a pak konec…nastalo něco děsivého,vůně pěny na holení Barbusu,nebo starého mýdla.Do 2 hodin se přidala jemná růže,čímž se ostrá mýdlovost zjemnila.Co dodat…představovala jsem si úplně jinou vůní,ale úplně bych ji nehanila :think:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek