Bottega Veneta Knot

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
zuz.ka 13.9.14 10:17

@Ivušenka
Mám z ní podobný dojem. Mně se líbila v té kraťoučké první fázi. Pak nabrala hodně divný kysele-mýdlový směr. Až po úplném rozvonění jsem ji byla ochotná znovu akceptovat, čistá, pižmová. Ale i tak nic moc.
Flakón krásný a v ruce hodně bytelný. Obsah není můj šálek čaje. Možná ji ještě vyzkouším v jiném počasí a za jiných okolností, ale moc si od toho neslibuju.

emickan 15.9.14 14:23
@Michele píše:
Včera jsem ji zkoušela. Voní jako kožená kabelka.

Přesně tak voní i mě na papírku, jako kožená kabelka uložená někde ve skříni, kde bylo poleženo mýdlo. Není mi to nepříjemné, ale nevím jak bude vonět na ruce :think: (při nejbližší příležitosti vyzkouším…

Tana1112 15.9.14 17:15

Tak já jsem asi jedna z mála, která tam kůži vůbec necítí. Ani ve složení nic, co by vonělo jako kůže, nenacházím. Pro mně je to neroli a pomerančový květ, přecházející do květin a končící měkkým pižmem…Hladká a elegantní vůně, velmi ženská. Někdo ji někde nazval „Itálie v láhvi“ a přesně tak na mně působí.

Alex 15.9.14 18:35

@Tana1112 ani ja tam necítim vôbec kožu

Lila 15.9.14 19:08

Já, bohužel, hodně houby… A dlouho.

Lucinela 15.9.14 20:11

Ve středu si musím udělat čas a vyzkoušet ji pořádně. Jsem už vážně napjatá ;) .

Teroušek 15.9.14 21:24

Zkouška na kůži - opět citrusová nálož v úvodu, potom květiny s mýdlem (dezinfekční) a citrusy stále na pozadí. Není to můj šálek kávy, ale musím přiznat, že má něco do sebe :)

Michele 16.9.14 07:47

@emickan
Podle mě ta kůže v parfému může být asi vždycky riziková.

Magnolie1 16.9.14 07:55

@Alex @Tana1112 také tam kůži necítím, spíš citrusy a čaj. Neříkám, že je nepříjemná, ale vnímám ji jako obyčejnou líbivku s velice malou výdrží.

Tana1112 16.9.14 08:05
@Michele píše:
@emickan

Tam ale žádná kůže není.

Venea 16.9.14 08:38

@Lila Já taky houby ;) a trochu něco jako čaj z růže…;)))

emickan 16.9.14 09:26
@Michele píše:
@emickan

Dnes zkusím aplikovat na sebe a potom uvidím. Z papírku ji cítím stále a rozhodně není špatná, ale…

Michele 16.9.14 10:48

@Tana1112
Voní tam :nevim:

emickan 16.9.14 13:17

Tak aplikováno na kůži a velké zklamaní! Podoba s papírkem absolutně žádná…

Na kůži ihned po nanasení, jak už tady zaznělo, citrusy, v těsném závěsu mýdlové tóny a během 30 minut necítím vůbec nic 8o 8o 8o ?! (Aplikovala jsem dostatečné množství, až jsem se zalekla, že budu smrdět jak „ruská carevna“.)

To „My Burberry“ - to je jiná káva :palec: !

Evulik 16.9.14 13:39

obrovské sklamanie… omamné chemické kvety na moderný spôsob, ktoré po pol hodine doslova skysli do nepríjemnej bolehlavovej ne-vône. Nechce sa mi veriť, že toto vyrobila tá istá firma ako klasickú Bottegu Venetu (tá je naopak elegantná, záhadná, výnimočná a mne najviac chválená). Čakala som prúser, už keď mi predavačka vo Fanne oznámila, že síce Knot ešte nemajú, ale už ju skúšala a je moderná a elegantná :roll:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek