Bottega Veneta Knot

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Alex 16.9.14 15:31

@Evulik no, mne to práveže ku Cotymu dokonalo sedí, to skôr prvá Bottega bola až moc dobrá, toto už je taká klasická Coty drogéria

Lucinela 18.9.14 22:18

Konečně jsem se dnes dostala k řádnému testování a řekla bych, že v tom mám jasno. Značka je Bottega Veneta, vůně by se měla jmenovat jen Knot. Neshledávám ani stopové prvky podobnosti s původní Bottegou Venetou, nicméně Knot je hezky poskládaná vůně, která značce určitě nedělá ostudu. Opět se nese v duchu elegance, je pravda, že je zpracována více líbivěji - pro větší okruh nositelek, ale určitě to nebude davová vůně. Květiny ano, nejsem ovšem schopna rozeznat jaké, je to mírná, klidná květena, která přechází do umírněné sladkosti a poté jak u líbivých vůní bývá dobrým zvykem dojezd je ve stylu kvalitního mýdla. Oceňuji jistý nádech aristokracie (který vnímám u vůní Sisley - Soir du Lune), ale je to jen takový záblesk, aby se náhodou vůně nestala konfliktní. Nesedí mi barva - krásně plná hustá barva jantaru, kdy očekávám něco rozporuplného, těžkou vůni, vůni dámy. Knot je vůně pro dámu, která chce být součástí davu, ale zároveň chce mít elegantní parfém. Na pětku se necítí, Black Orchid ji děsí a Knot ji už jen cenou přesvědčí, že je to nejlepší volba. Nenadchla mě, ale neodsuzuji, hezká úlitba pro dámy, které nepřišly na chuť klasické Bottega Veneta.

Dagmarr 5.10.14 20:09

Stejně jako @Tana1112 necítím ani nádech kůže.
Pouze neroli a pomerančové květy. Možná trochu chemie, ale i přesto působí příjemně. Voněla mi na zápěstí cca 6 hodin. Nejdřív velice jemně a nenápadně. Časem vůně sílila a v podstatě se neměnila, kromě pižma, které se postupně přidalo a nakonec zůstalo jen to.
Líbí se mi.
Ke koupi musím ještě pořádně vyzkoušet, ale myslím, že bude sedět.

Lucinela 6.10.14 14:12

@Dagmarr
Což o to, mně by taky se seděla, ale za jinou (levnější) cenu :cert: .

Arlet 1.11.14 09:59
@Tana1112 píše:
Tak já jsem asi jedna z mála, která tam kůži vůbec necítí. Ani ve složení nic, co by vonělo jako kůže, nenacházím. Pro mně je to neroli a pomerančový květ, přecházející do květin a končící měkkým pižmem…Hladká a elegantní vůně, velmi ženská. Někdo ji někde nazval „Itálie v láhvi“ a přesně tak na mně působí.

je nás víc!!!já ji zkoušela na kůži a jsem doslova zamilovaná!!Nádherné neroli , pomerančový květ , růže , pivonka..jemnoulince i tu levanduli tam mám…ano - tak jak píšeš hladká a elegantní , taková kulatá , sametová celý den kolem mě obláčkovala a výdrž je excelentní :potlesk: Já jí MUSÍM mít :zed: nebudu čekat koupim v parfumérii tu 30 ml asi v Marionaud - pokud jí tam už mají… :think: nevíte jestli ted někdy nebudou vydávat Douglas ten jejich katalog v kterém bývá ta 300 kč sleva - ten kupon???

Eunika 1.11.14 10:10
@Evulik píše:
obrovské sklamanie… omamné chemické kvety na moderný spôsob, ktoré po pol hodine doslova skysli do nepríjemnej bolehlavovej ne-vône. Nechce sa mi veriť, že toto vyrobila tá istá firma ako klasickú Bottegu Venetu (tá je naopak elegantná, záhadná, výnimočná a mne najviac chválená).

Vnímám vůni naprosto totožně. Veliké zklamání a na můj vkus působí lacině.

Arlet 1.11.14 10:16

@Eunika já bych si strašně přála jít někdy zkoušet vůni - takovou kde jsou takhle odlišné reace ve vnímání - s někým komu se total nelíbí…a mě doslova staví chlupy na rukách tím jak se mi to líbí :think: mě strašně zajímá jestli to tak moc odlišně voní , na každé kůži jinak , nebo to prostě je ve vnímání té vůně??

Eunika 1.11.14 10:26

@Arlet
Věř, že je to hlavně chemie a jasně, každému voní něco jiného.

Kamarádka si u mě odzkoušela La Prairie, ještě v ten den mi volala, že po třech hodinách se z vůně stal neskutečný puch. V týdnu jsme se potkaly a ona byla unešená z mého parfému…no a hádej z jakého… :lol: .

Tana1112 1.11.14 11:52
@Arlet píše:
je nás víc!!!já ji zkoušela na kůži a jsem doslova zamilovaná!!Nádherné neroli , pomerančový květ , růže , pivonka..jemnoulince i tu levanduli tam mám…ano - tak jak píšeš hladká a elegantní , taková kulatá , sametová celý den kolem mě obláčkovala a výdrž je excelentní :potlesk: Já jí MUSÍM mít :zed: nebudu čekat koupim v parfumérii tu 30 ml asi v Marionaud - pokud jí tam už mají… :think: nevíte jestli ted někdy nebudou vydávat Douglas ten jejich katalog v kterém bývá ta 300 kč sleva - ten kupon???

Já se do ní taky zamilovala, i když ji kdekdo pohanil… Na mně se rozleží tak krásně, že jsem ji koupila v Sephoře a nečekala jsem na na eshopy. S 20% slevou to nebylo zas tak katastrofální. Musím říct, že se mi líbí čím dál víc a ten flakón je prostě božský. Pokud jde o katalog Douglas, ten už jsem v obchodě viděla…

Mandorla 1.11.14 12:03

Knot sa zapáčila aj mne, sklamaná som v parfumérii rozhodne nebola, zrejme preto, že som od nej ani veľa neočakávala. Neviem či si inak niekto všimol podobnosť s Infusion d´Iris, hlavne v neskoršej fáze- cítim zreteľný rukopis rovnakej parfumérky Daniely Andrier a hlavne, vonia mi veľmi taliansky :)

Borea 1.11.14 13:53

@Mandorla tak tak :)

Není špatná, na začátku hladké, klidné neroli, později trocha pivonky, lehkou rukou pomerančového kvítí.
Postupně se přidává taková mastná.....olejovitost, jako by šlo o středně hnědou kůži, natřenou olejem s parfemací pomerančové silice.
Vúně je poměrně lineární, nijak složitá, ta olejovitost přetrává dlouho ale kupodivu mi nevadí a na mé kůži se drží pořád hezká. Flakon pěkný, malej bude „nynyny“.
Je to příjemná vůně, nijak složitého střihu, a asi si jí časem pořídím, zatím jen testuji odstřik – chci si jej porovnat i v zimě.
Cena je zatím natažená, počkám si až sleze, zase AŽ tolik jí nepotřebuji, ale ona ta cena popoleze dolů zcela jistě.

Nově se mi líbí i Bottega – eau legére — safryš, nyní v tomhle počasí se rozvíjí do pěkné moderní kožené chypré – ale fakt lehkou rukou psané — a to jsem si myslela, že mě ty Bottegy nijak moc neosloví ---- ale jsou elegantní a vcelku i nadčasové..... :nevim:
:mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Arlet 2.11.14 11:41

@Tana1112 hmm tak i v Sephoře jí už mají …no uvidím ..nakonec i Fann má v katalogu většinou slevový kůpon…na 300 kč ..ale vím že si ji musím pořídit…pořád na ní myslím…dneska mám na sobě Neroli od YR a místo abych se jí kochala myslím na Knot :mrgreen:

hafik 7.11.14 11:13
Dalia 4.4.15 10:20
@Tana1112 píše:
Já se do ní taky zamilovala, i když ji kdekdo pohanil… Na mně se rozleží tak krásně, že jsem ji koupila v Sephoře a nečekala jsem na na eshopy. S 20% slevou to nebylo zas tak katastrofální. Musím říct, že se mi líbí čím dál víc a ten flakón je prostě božský. Pokud jde o katalog Douglas, ten už jsem v obchodě viděla…

A jak vnímáš Knot v kontextu počasí a ročních období? Je to vůně celoroční?

Alex 1.7.15 01:55

Knot Eau Florale EdT
http://fimgs.net/…nd.31441.jpg
mandarin orange, neroli, lavender
rose, peony
tonka bean, cedar

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek