Boty a problémy s nimi

Lalaith 5.12.10 14:18

Baťa má nějaké „termo“ vložky do bot, mám je v kozačkách a docela dobrý… (ačkoli v -15mi bude zima téměř ve všem, že… Možná kožené pohorky Garmont by obstály, ale ty se mi do soli ve městě tahat nechce :evil:)

Tigra 5.12.10 14:33

Holky, hlavně vy mladé, nechejte si udělat od doktora do bot ortopedické vložky na míru. Stojí to sice 1500, ale vydrží dlouho a jsou přendavací, dají se i zůžit do lodiček (do normálních, do jehel né - třeba pro holky, co mají ve firmách dress code). Nebudete ve vyšším lodičkovém věku skuhrat a úpět a odhodlávat se k operaci haluxu. A proč to píšu sem: ony dobře izolují (nehřejí), takže v zimě poslouží dvojím způsobem.
Fakt jedna z nejlepších investic, co můžete v obuvi udělat - pro mne přišla bohužel příliš pozdě (abyste nenosily lodičky vám psát nebudu, protože to je blbost, to je jak kdybych vám napsala, že je zbytečné vonět se voňavkou za tři klacky).

Garfield 5.12.10 15:20
derad píše:

co budete dělat v 70ti baby - mlátit servírku v cukrošce holí, že je káva moc horká a cukr příliš sladí? http://yoursmiles.org/…fm/t2413.gif

Na to se náhodou hrozně těším :mrgreen: A že já budu echt protivná babizna :whistle:

Pokud tedy nebudu v 70ti v práci, bo posunou důchod… :conf:

Pokud nějakou práci seženu… :conf:

haifa 5.12.10 21:24

Ahojky , já mám s botkami problém a vůbec si nevím rady koupila jsem si kozačky u Dechmanna a nevím jestli jsem neudělala chybu . Ze začátku vypadali super a jsou pořád jen nevím proč jedna bota mě na nártu začala tlačit :conf: Nanesla jsem na boty tu pěnu proti vlhkosti a že by to způsobilo ,že jedna bota se scvrkla :conf: - tak jsem si koupila druhou pěnu na zvětšení velikosti to ale také nezabralo. Co se mohlo stát?- paragon nemám takže reklamace nepřipadá v úvahu a budu muset si koupit kozačky druhé -chjo......nevíto co s tím?

Tigra 5.12.10 21:28
haifa píše:
paragon nemám takže reklamace nepřipadá v úvahu

to nevadí, stačí mít sebou někoho, kdo ti ten nákup dosvědčí - anebo, jestli jsi platila kartou, tak výpis z karty úplně postačuje.

haifa 5.12.10 21:41
Tigra píše:
haifa píše:
to nevadí, stačí mít sebou někoho, kdo ti ten nákup dosvědčí - anebo, jestli jsi platila kartou, tak výpis z karty úplně postačuje.

fákt? :conf: že by byla ještě šance ve středu mám volno tak to skusím jasné že jsem platila kartou uf..... snad to vyjde. :roll:

díky za radu :D

Tigra 5.12.10 21:52
haifa píše:
Tigra píše:
haifa píše:

fákt? :conf: že by byla ještě šance ve středu mám volno tak to skusím jasné že jsem platila kartou uf..... snad to vyjde. :roll:

díky za radu :D

Přečti si odpověď pod dotazem: http://www.spotrebitel.cz/index.php?opt … Itemid=117

Lalaith 7.12.10 13:55

Ach jo, lidi, jsem naštvaná… (něco víc, ale nechci být sprostá…) Nové boty mám asi tři měsíce, zatím dobrý, ale dneska mě teda zklamaly - přišla jsem domů a boty úplně mokré, ne navlhlé, mokré… Takovým způsobem, že na světlých ponožkách mám na několika místech fleky od té rozsolené břečky, co venku je… Je to tedy typ „pohory na podpatku“ - s pořádným podpatkem i celkem vysokou podrážkou, nejsou kožené, impregnuju je něčím, co mi k nim dali přímo na prodejně, jsou kupované v Deichmannu… Má cenu je reklamovat nebo se o to pokoušet? :evil: Jako jo, venku je u nás břečka, kdyby byly jen navlhlé, tak neřeknu, ale tohle?!? (já ci cnad koupim holiny a šup do pekla…)

Tigra 7.12.10 14:10

Já bych to každopádně zkusila - boty by neměly propouštět vodu. Oni ti budou argumentovat, že se s nima nesmí do vody - já bych argumentovala, že na ně nasněžilo. Je to tvrzení proti tvrzení, vnutila bych jim je. Blbý je, že si je můžou nechat měsíc na pozorování a ty nebudeš mít v čem chodit…

Já jsem na tom hůř, koupila jsem si docela drahý kožený rukavice, ostříhala jsem si nehty a teď je mám o 2 cenťáky delší, než prsty - to asi prodavačce nevysvětlím… :roll:

Lalaith 7.12.10 14:21

Fajn, já to zkusim a jdu tam hned, dokud jsou ještě úplně mokrý… Ve vodě jsem s nima nebyla, venku není voda v pravém slova smyslu, do kaluží jsem taky nešlapala… No nic, uvidíme… Ale teda, grrr… (Jinak jsou to vyteplené boty, předpkládám tedy, že jsou DO ZIMY a v zimě se tohle občas stává. Vím, že se prodávají i kozačky, které nemají přijít do vlhka, ale to podle mě není případ těhle bot…) No nic, jdu tam…

Lalaith 7.12.10 16:08

Tak jo, reklamace proběhla, paní prodavačka byla hodná, botky jsem vybrala úplně jiné (hezčí :P), tak doufám, že vydrží… Takže Deichmann doporučuju, ačkoli bude záležet setjně jen na prodavačkách…

Garfield 9.12.10 08:29

Taky mi včera promokly v té sněhové břečce trochu boty a taky mám impregnaci z Deichmanna :conf: Přemýšlím, zda není vina na straně impregnace. Ovšem dneska ráno jsem objevila nahoře drobounké prasklinky :speechless: a to ty boty mám od jara :? Téměř jsem v nich nechodila, až teď. Záruka by měla být dva roky, že? Myslíte, že mi uznají reklamaci v jakémkoliv Mixeru, nebo musím do toho, kde jsem boty koupila? :conf: To by byl docela problém :|

Juana 9.12.10 08:55

To je veskrze jedno, protože v Mixeru je celkový problém s reklamacemi… oni prodávají vysoce módní obuv, takže neberou zřetel na nějaké reklamace s argumentem, že by ta bota měla něco vydržet.
Jestli musíš do konkrétní prodejny to záleží vyloženě na tom jestli potkáš vstřícnou osobu.
V Salamadru se mi ¨stalo, že mi boty vzali na jiné prodejně a když jsem přišla s jinýma botama pak prohlásili, že tento vzor neprodávali a vypakovali mě.
Ale do Mixeru jdi pokud možno s nějakým mužským a rozhodně jim neříkej, že jsi v těch botách běhala po venku…jen těch pár kroků co přejdeš od auta do budovy.A připrav se, že budeš možná muset udělat poněkud rotyku.

Garfield 9.12.10 09:07

Ajta krajta! :( Tož to se mám nač těšit :? Jsem myslela, že po nejšílenější reklamaci v Baťovi už nic horšího nepotkám. Bych tak čekala, že boty za skoro 1700,– něco vydrží :bang: A to jsem z těch Mustangů měla radost jak malé děcko :(

Luna 9.12.10 09:24

Garfield, na tohle si stěžujou kolem mě všichni. Matce se promočily boty včera, mně je v těch mých zase zima jak sviňa… :evil:

Takže nakonec zvítězily moje kozačky z loňského výprodeje. Vypadají jak z Mrazíka, světle šedé, vyšívané, stály asi 600 Kč, mají kožuch, tlustou platformu (klín) a v těch zima absolutně není a podle módního pekla by myslím taky prošly. 8)

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek