Boucheron Pour Femme vs Boucheron Boucheron?

ellou 15.10.12 09:06

Boucheron Pour Femme vs Boucheron Boucheron?

Boucheron Pour Femme vs Boucheron Boucheron jaký je rozdíl mezi vůněmi? Na netu není jednoznačně uvedené složení a ani název. Různé eshopy složení zmíněných vůni mají uvedené taky různě :nevim: . Chtěla jsem si původně pořídit BPF ale zjistila jsem že existuje i BB :think: , a čím více jsem hledala info, tím více jsem zmatena. Jaký je tedy rozdíl mezí nima ?
Děkuji :kytka:


Reklama

megaira 15.10.12 18:07

http://www.arome.cz/…rankovani/2/

…nebo nenašla jsi něco v těch dalších tématech o Boucheronu?

Když se podíváš tady do katalogu parfémů, najdeš Boucheron s obrázkem toho novějšího podlouhlého flakonu, a níž v tom přehledu s cenami vidíš ty flakony s jednou vůní taky různé; řekla bych, že to je tak, jak mi napsala na můj dotaz Gita - stejná vůně, jen teď v jiném flakonu a někde asi zmateně pojmenovaná. Když jsem se v tom snažila vyznat já, hledala jsem fotky, kde se dal přečíst nápis z flakonu nebo z krabičky. I na krabičce od vůně pojmenované v některých e-shopech Boucheron pour Femme stojí jen BOUCHERON. :)

ellou 15.10.12 21:03

@megaira je dekuji :oops: :oops: :oops: , diskuze jsem cetla, ale asi jsem byla uz tolik zmatena ze jsem to prehlidla :oops: .
Dekuji moc :kytka:

megaira 15.10.12 22:12

…no, vždyť nemáš zač… tak si ji užij, je to krásná vůně… :D

Vera 17.04.13 19:33

Tak jsem si pod stromeček objednala Boucheron Boucheron a přišel mi samozřejmě ten nový a přeformulovaný, mohla jsem oba porovnat současně, hlava i srdce jsou stejné, ale základ se rozchází, ten starý se usadí do hřejivého hedvábného základu a nový je ostřejší květinovější s ocáskem…proč ty vůně takhle mrzačí, co z toho mají :zed: hlavně, že je internet plný starých flakonů, příjde mi to, jako by se prodejci báli, že se ty nové verze budou hůř prodávat nebo je to lenost :cert:

ijáček 17.04.13 23:44

Už jsem měla všechny - Boucheron Boucheron kulatý EdT i EdP a Boucheron Pour Femme protáhlý, obě verze. Nejvíc se mi líbí Boucheron Boucheron EdT kulatý.

ijáček 17.04.13 23:47

@Vera To je fakt k vzteku, když obrázek neodpovídá realitě. :mrgreen:

Vera 18.04.13 00:01

@ijáček to je rub internetového nakupování, mám pocit, že na tohle hřeší hodně eshopů, už se mi to stalo víckrát, a jednou s termotrikem, majitel mi s klidem řekl, že to na obrázku už nebylo, tak poslali podobné :pocitac: byl zralej…

luciole 18.04.13 01:38

@Vera

Kupovala jsem před nedávnem na parfums.cz 90 ml balení edp v kulatém flakónu - na obrázku u tohoto objemu mají špatný=nový flakón. (Mám ten, který je u 50 ml a navíc byl v celofánu, i když píšou, že je již od výrobce balen bez celofánu…)

http://www.parfums.cz/…da-pro-zeny/

Vera 18.04.13 01:54

Líbí se mi, že se ani nenamáhají přiřadit správný flakon, vždyť je možnost vrácení, tak vo co de :cert: důležitý je obrat, obrat, obrat…no naštěstí se každý nedá :mrgreen:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama