Britney Spears - Curious

zuzos 23.10.08 20:22

Britney Spears - Curious

ahojky, chci si pořídit tento parfém (Britney-Courious) a prohlížím si různé inet obchody a našla jsem ji v různých cenách - na cosmu 1090,–; elnino 700,–; diamant 561,– atd. a nechapu jak může být takový cenový rozdíl na těchto stránkách?jedná se o EdP 100ml a nejsou to testery.. ráda bych si objednala samozřejmě ten nejlevnější ale bojím se,aby to byl originál:o/


Reklama

maricka 23.10.08 21:59

...

Neboj, vždy jsou to originály…alespoň neznám nikoho, komu by poslali padělek. I já hledám vždy tu nejlevnější variantu a ty rozdíly jsou opravdu velké, i pět set a více…takže se nemáš čeho bát, spíše si zjisti, jestli je ten obchod spolehlivý, já jsem měla s jedním problémy, parfém poslali až za měsíc…ale myslím, že ten obchod už neexistuje.

25.10.08 09:39

tak to jsi mě uklidnila.. ještě si to tady pročtu,vaše tipy na obchody a pak objednám:) ještě jsem ho našla na parfums.cz za 1590,– :lol: docela zajímavý cenový skoky.. jsem v tomhle nováček, ještě jsem si neobjednávala parfém z netu,takže mě to zarazilo ty rozdíly v ceně..Škoda, že stoupá dolar, chtěla jsem si ho poslat z USA ale to už mi vyjde asi stejně jako tady..

05.11.08 15:14

ahoj,tak jsem si curious objednala z elnina,dneska mi prisel ale jsem tak trosku zklamana,protoze jsem tam volala jeste nez jsem to objednala a ptala jsem se te pani jestli ten parfem maji s tim balonkovym strikanim a ona, ze si mysli ze ne,ze nevi teda o tom ale me ted prisel s tim balonkem a me to prijde docela neprakticky:o/par­fem vracet nebudu,uz jsem roztrhla folii,ale myslite ze ma cenu tam znovu volat a zeptat se jestli by mi poslali nahradni klasickou pumpicku?

nebo nemate nekdö doma ze stareho parfemu?? :roll:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama