*BROSKEV/MERUŇKA

Kerze 14.10.08 14:03

*BROSKEV/MERUŇKA

Kámoška, která mne přivedla k broskvovému Cristobalu ( ve kterém nejsou broskve :shock: ), se ptala, jestli nemám typ na jinou vůni s výrazným akordem broskví nebo meruněk. Jelikož tohle zrovna není můj šálek čaje, poraďte - napadá vás něco ? Ona jinak, kromě toho Cristobalu, nosí nějakou toalutku od YR…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Mirka V. 14.10.08 14:08

Hezká vůně s broskvemi - Paco Rabanne - Pour Elle
s meruňkami Nina Ricci-Love in Paris

Oleka 14.10.08 14:11

Carla Fracci - Salome - výrazná broskev, ale předem vyzkoušet, protože je tam pačuli - ne každému se může líbit.

Kerze 14.10.08 14:11

Toho Paca mám někde vzorek, musím to vyhrabat - Love in Paris je ovocná až moc - ona má ráda jemné a teplejší vůně…
Pačuli by možná nevadilo - v Cristobalu je taky a kromě toho na slavnostní příležitosti používá Angel, takže si píšu Salome… :wink:

Mirka V. 14.10.08 14:13

DG The One-tam jsem ty broskve cítila,je teplá. A nebo Dolce Vita?

Oleka 14.10.08 14:21
Kerze píše:Pačuli by možná nevadilo - v Cristobalu je taky a kromě toho na slavnostní příležitosti používá Angel, takže si píšu Salome… :wink:

Salome může dokonce očichat i v kamence - nedavno se prodávala ve Fannu

Naja 14.10.08 14:31

Pokud kamarádce nevadí vanilka, tak broskve jsou cítit i v Burberry for Women.

Ada 14.10.08 14:42

Ten Yves Rocher je ovšem velmi broskvový a velmi ovocný - jestli myslí toaletku Peach.
Já bych přidala Ja

klubko 14.10.08 14:45

Mitsouko jsem zkoušela po delší době před třemi dny na letišti s kolegou, ten se nevyjádřil zrovna lichotivě, prý je to „nějaký zvětralý, nebo co“ :lol: Ale kdo ví, možná jim to tam vážně stálo delší dobu :wink:

Ale ten Jaipur je docela trefa, ten mě předtím nenapadl, ale broskve tam cítím dost.

Kerze 14.10.08 14:48

Ano, Jaipur! :D Už ho mám na ruce - ten je krásný a dnes už neobvyklý…
Ještě mám dojem, že broskkvově voněla Kashaya od Kenza, ale ta už se asi nedá sehnat ?!
Jinak, já bych si tu toaletku Peach teda na první počuch nekoupila, ale na ní to voní příjemně - jako broskvový šampón, co se dal sehnat před revolucí - mamka mi ho kupovala - a kluci si stále chtěli čichat k mým vlasům… :wink:

Mitsouko mám odstřik, tak jí ho dám očuchat, ale moc bych se divila…já tgam žádné broskve necítím…

benvenuta 14.10.08 14:53

Tresor.
A Love de Toi od Morgan de Toi - ak je na sladke kompoty.

Panenka 14.10.08 14:55

Kerze, Kashayu od Kenza neznám, ale na internetu se sehnat dá, např. na Jednorožci ji inzerují něco přes 600,– plus ta pošta, El Nino přes 700,–…
Ale s vyzkoušením to bude horší, nicméně třeba by někdo poslal vzorek, určitě ji tady někdo má.

Ada 14.10.08 16:06

Já mám miniaturu, chystám se ji orecenzovat, ale rozhodně to není jemná vůně - stačilo jedno přičichnutí k flakonku. Bude to spíš pěkná prda.

Irena 14.10.08 18:21

Meruňková je jedna z kreací Masaki M. Myslím, že má horizontální flakón.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama