Bruno Banani

Janeyl 7.3.12 11:53

Bruno Banani

A co říkáte na Bruna Bananiho? Mě osobně přijdou jeho vůně originální, cenově dostupné, ale volím pouze EdP, ty mají lepší výdrž :-) a co vy, máte je doma, nenávidíte je, pište :-)

Stránka:  1 2 Další »
Janeyl 7.3.12 11:55

Jinak vůně:

Pure Woman
Woman
Magic Woman
About Woman
Made for Women :-)

verunka2201 7.3.12 12:01

Bruno Banani se tady moc nenosí. Nějaké se mi líbily kdysi jako -náctileté, ale to už je dávno. Dnes mi přijdou nezajímavé a taky s mrňavou výdrží.

Rubín 7.3.12 12:03

Bruno Banani mě neoslovil, ale náctiletým se bude líbit.

kubacis 7.3.12 12:05

Kdybych to měla vzít ve srovnání s jinými vůněmi z drogerií, tak si myslím, že patří mezi ty lepší, zapamatovatelné a se zajímavými flakóny. Mívala jsem před 2 lety tu fialovou Magic Woman, nebyla špatná, ale rychle jsem se jí převoněla. Špatná není ta Pure Woman (no flakónek ani vůně mi k tomu názvu vůbec nesedí), ale spíš jako taková občasná polívačka. Světle růžová Woman taky ujde, když má na ní člověk náladu. Made for Women se mi nelíbí ani trochu. Edit: Ale co teda miluju, je pánská Pure Man (nechápu proč :oops: ). :nevim:

Janeyl 7.3.12 12:22

Já to myslela spíš jako lepší vůni z drogerky, jinak určitě existují daleko lepší :mrgreen: já k ní mám citovou vazbu, tak mě zajímá co na to říkáte vy :)

verunka2201 7.3.12 12:28

Jo a to je taky pravda: nemám chuť ani nejmenší potřebu se v nich orientovat už jen kvůli těm pitomým názvům a flakonům, které jsou všechny veskrze nahnuté, jen se občas liší víčkem nebo barvou. Miš maš na entou.

kubacis 7.3.12 13:58
Janeyl píše:
Já to myslela spíš jako lepší vůni z drogerky, jinak určitě existují daleko lepší :mrgreen: já k ní mám citovou vazbu, tak mě zajímá co na to říkáte vy :)

To ano, citovou vazbu k nim nemám a názvy a vzhled si pamatuji jen proto, že zákaznice je chtějí často zkoušet - takže usuzuji , že mezi ostatními nějak vyčnívají (podle mě je to těmi flakóny) nebo nevím.

asperula 8.3.12 14:33

Já měla kdysi Play, ta se mi moc líbila, bohužel už se nevyrábí. Sladší, trošku do kořeněna, ale nic mě tam vyloženě nerušilo, přišlo mi, že měla takový nádech lepší vůně.. ta růžová se mi třeba vůbec nelíbí

doktorová 8.3.12 17:38

Název i flakony mě natolik odpuzují že kolem nich procházím s uctivým velkým odstupem.

Veskrze negativní PR a značka , tedy z mého zcela laického sedláckého pohledu.

  • Citovat
  • Nahlásit
Myskamauska 8.3.12 17:50

Byla jsem před lety obdarována touhle…a nekecám,mě se opravdu líbila.

http://www.arome.cz/…-play-woman/

viky 8.3.12 19:09

Od Bruno Banani se mi kdysi (asi 7 let zpátky) docela líbila About Women. Ze svěženek, co byly tenkrát k dostání v drogerii, patřila k těm povedenějším.
No a taky si pamatuju, jak dřív plno bab nosilo Bruno Banani Woman - ten světle růžový roh. To není špatná vůně.., ale mít bych ji nemusela.
Z dalších znám ještě Pure Woman - tu má doma mamka a je to taková neurčitá nasládlá líbivka. Poněkud obyčejná a opatrná, ale ještě ujde.
Magic Woman a Made for Women jsem zkoušela jen na papírek a nezaujaly. Ty se podle mého neliší od běžné drogerkové produkce.
A co se týče pánských vůní - tam mám překvapivě jednoho celkem příjemného favorita - a to Made for Men. Ten bych s klidným srdcem koupila svému milému. Líbivá sportovní vůně. :)

indulona 9.3.12 20:15

Já jsem vlastnila růžový roh BB Woman, v mém období drogérkových vůní mi přišla celkem zajímavá, taková lehce zapudrovaná broskev, ale měla jsem 20 ml a stačilo.

Fleur 11.3.12 21:39

Vůči „drogérkovkám“ předsudky nemám - byla jsem vděčnou nositelkou toaletek z řady Healing Garden. Pár vůní Bruno Banani jsem vyzkoušela, ale žádná mě pozitivně nezaujala; jejich flakóny se mi nelíbí vůbec. V jejich současné produkci se již neorientuji a pro mě je to dnes kategorie „značka, kterou míjím obloukem“.

  • Citovat
  • Nahlásit
asperula 20.3.12 09:55
Myskamauska píše:
Byla jsem před lety obdarována touhle…a nekecám,mě se opravdu líbila.http://www.arome.cz/…-play-woman/

ano, to je ona, taky se mi líbila.. mimochodem není jí nějaká podobná ze současně dostupných vůní?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek