Burberry London toaletka Fake nebo origo

bobo69 28.06.18 12:42

Burberry London toaletka Fake nebo origo

Ahoj,,mám dotaz ohledně pánské toaletky Burberry London,je to ten flakon potažený v látce.Dnes jsem to obdržel z prodejparfemu.cz a je mi strašně divné že na flakonu není batch code a ani na obalu..Mám tušení že je to na 100% padělek.viz foto

kamooo 28.06.18 14:01

…a nie je to , to číslo 8081 na flakóne aj krabičke? :think:

;-)
bobo69 28.06.18 14:06
@kamooo píše: …a nie je to , to číslo 8081 na flakóne aj krabičke? :think:;-)

Ano je ale všude to píše Erro a ldyž to dám do kalkulačky na http://www.checkfresh.com/burberry.html tak to ukáže toto viz foto…a z toho je mi špatně.Volal jsem na eshop a prej tomu nemám věřit…no já spíš nevěřím eshopu.

LVXifer 28.06.18 19:03

@bobo69
Nestresuj,je to 100 % origo.

bobo69 28.06.18 19:05

z čeho tak usuzuješ? žádná známá kalkulačka tento batch kod nezná jen jedna a ta ukazuje že je to staré 10 let..asi to nabídnu můzeu

kamooo 28.06.18 19:53

Otázka znie, či je vôňa v poriadku. Ak áno, nie je čo riešiť.
;-)

bobo69 28.06.18 19:57

Jak to mám vědět když nevím jak voní neprofláknutý originál? a jak dlouho vydrží vonět?

kamooo 29.06.18 06:45

…výdrž priemerná, projekcia podpriemerná. Ohlasy okolia na vôňu dobré, možno vôňa skôr do chladnejšieho počasia. Keby ste boli zo Slovenska, pošlem Vám vzorku, aby bolo s čím porovnať. Možno by Vám mohol nejaký český arome-kolega v tomto pomôcť. Poprípade nemáte možnosť navštíviť nejakú kamennú predajňu vo Vašom blízkom okolí a tam to odskúšať?

;-)
rudusko 29.06.18 09:21

flakon co mate je ovela lepsi ako tie co su v predaji dnes, ak ho nechcete privitam ho s otvorenou narucou :-)

Frankie 29.06.18 11:55

Svým způsobem klasická vůně s pachem opilého starého lesního fauna nebo pobudy nebo zpomaleného již senilního rádobygentlemana nebo.., (račme si vybrat, kam se každý zařadíme) ;-) kouřícího třešnový tabák…
I dnes, ačkoliv s již velmi decentním výkonem, přesto stále oblíbená.
V tomto období bych o nějaké pravidelné aplikaci neuvažoval. :lol:

Po té láhvi bych jako milovník starých vůní okamžitě skočil, poněvadž u současné verze život opravdu brzy vyprchá.
Možná patřila mezi jejich nejlepší pánské vůně.

FlirtBoy 01.07.18 15:40

kdybyste se tu někdo náhodou chtěl levně zbavit podobných přestárlých vůní vyrobených před 10 lety a nerozbalených, třeba Carier Must pour Homme nebo Pasha Fraicheur Menthe, ozvěte se prosím do vzkazů :lol:

P. S. Mám doma Burberry London koupený loni v prosinci (30ml) a problém s výdrží ani projekcí jsem zatím nezaregistroval - 10 hodin bez problémů a po aplikaci večer je dost výrazný i druhý den dopoledne. Je pravda, že datum výroby jsem nezjišťoval, možná je to taky nějaká „retro“ šarže :-D

Frankie 02.07.18 17:25

Před rokem a 9 dny jsem od této vůně kupoval 100 ml balení pánské verze.
Kéž by to trvalo jako kocovina. ;-)

Váš příspěvek