Bvl Notte

Cuquita 01.11.09 15:57

Bvl Notte

Ahoj holky, tuhle vuni bych chtela ocuchat kvuli slibovane cokolade v zakladu, ale zatim jsem v Praze nenasla parfumerii, kde by ji meli. Byla jsem ve Fannu v Kotve, v Sephore a Marionnaudu v Palladiu, pak jedna „no name“ parfumerie naproti Dlouhe, Sephora na Vaclavaku.. nikde nic :( Nevite, kde v Praze Notte spolehlive maji?


Reklama

delfin32 01.11.09 16:41

No, v Blv Notte je to spíše takový jemný čokoládový závan, než že by to vonělo jako čokoláda (ovšem hodně záleží na kůži). Jestli chceš, napiš mi SZ, pošlu Ti vzoreček :)

Ale pokud ti jde opravdu o čokoládu, tak vyzkoušej Fleur de Chocolat (Molinard), Chocolovers (Aquolina), Musc Maori (PG) nebo Chocolate Greedy (Montale). Když se navoníš posledně zmiňovanou vůní, tak si tě 100% spletou s čokoládovou bábovkou - znám z vlastní zkušenosti - dala jsem si kapku za ucho na spaní a manžel mi pak půl hodiny spílal, že jsem strašný mlsoun a že ani o půlnoci bez čokolády nevydržím a zamořím tím celý pokoj (v polospánku nezjistil, že to nevoní čokoláda z mé pusy, ale já za ušima) :D

s.ticha 01.11.09 17:03

BLV Notte mají v Praze v parfumerii ve Fashion Areně Štěrboholy. Tak jsem také kupovala svůj první. :lol:

s.ticha 01.11.09 17:08

Teda pardon, kupoval mi ho tam Ježíšek. :lol:

Cuquita 01.11.09 17:22

delfin32: Prihoda s manzelem me hodne pobavila :lol: Z vyjmenovanych vuni jsem uz zkousela Chocolovers, dve minutky jsem si lebedila, ale pote mi tam prisypali snad 2 kila cukru, takze bohuzel - moc sladke :( Podivam se tedy po tech dalsich, diky za tipy!

Parga 01.11.09 17:39

Zkoušela jsme ji ve Fannu, ale zda ji ještě mají, nevím. Akorát jsme v touto vůní navoněná, ale nemůžu říct, že by to bylo přímo čokoládová vůně. Ano, kousíček hořké čokolády tam je, ale žádná tuna a ani dvě kila cukru navrch :lol:

janas 01.11.09 17:50

Čokoládová vůně je Fleur de Chocolat od Molinarda.

Animac 09.11.12 10:05

Můžu poprosit o vaše názory na téma „Mám Notte koupit jako dárek šéfové?“
Jde o to, že máme ve firmě zvyk, že šéfům dáváme drobnější dárky k vánocům. Notte za cca 700,– Kč by se vlezla do rozpočtu. A já už nemám inspiraci na nějaký neosobní dárek typu přívěsek na klíče. Všechny nápady jsem v předchozích letech vyčerpala. Notte mi zrovna dneska upřímě pochválila. Sama používá Addict, Angel, Chance Eau Tendre, Chloé. Co myslíte? Je dostatečně neškodná?

aprazanda 09.11.12 13:40

Já bych šéfový nekoupila ze svých ubohých peněz ani Impuls za to, jaký mi píše služby…
Jinak jako ženskou by mě potěšil už ten nápad, že mě někdo obdaruje parfémem. BVL Notte je poměrně pěkná vůně a pokud jí šéfová vysekla pochvalu, tak proč ne?
Mimochodem, dostala jsem vzorek Masaki Matsushima Mat Chocolat a po šíleně umělým začátku, když se vůně usadila, tak mi velmi připomínala právě Notte. Bohužel u Mat Chocolat jsem pořád cítila syntetiku, na Notte prostě nemá.

Halbuska 10.11.12 16:16

@Animac s Blv Notte bych byla opatrná. Na mě se rozležela do mýdlovo pudrova, žádná čokoláda, žádná vodka - nic, jen mýdlo s pudrem. Musela jsem ji dát pryč, obracel se mi z ní žaludek. Třeba bych při nějakém dalším komplimentu nabídla šéfové, jestli se nechce navonět. A až podle její další reakce bych šla do dárku.

Triss 10.11.12 23:20

@Animac na základě jednoho komplimentu bych do Notte nešla, neškodná mi nepřipadá. Mám ji v odstřiku a moje vlastní pocity vůči ní se pohybují od „Panebože to je příšerné!“ po „Hmmm… aaach!“ :lol: Když nesedne, je to přeslazená příšernost, jindy zase nijak zvlášť sladce nevyzní. Pokud zůstaneš ve sférách Bvlgari, tak BLV II mi osobně připadá podstatně neškodnější a cenově taky příznivá.

dusty 11.11.12 13:45

Notte je pre mňa vodka, krémové mydlo a kúsok 90-percentnej čokolády. Treba ju však dávať do vlasov, inak sa rozkladá všelijako, podľa aktuálnej hormonálnej konštelácie :mrgreen: .

jitulech 11.11.12 18:02

zajímavé,na mě se Notte rozloží do jemného dětského pudru Aviril,ale krásně. Vodka ani čokoláda vůbec. Takže ač bývá označována za gurmanskou vůni,tak na mě nikoliv. A bohužel ma mizernou výdrž,což je velká škoda.

Animac 11.11.12 19:31

Díky všem za podněty. Je fakt, že co kůže, to jiný odér. Mě právě Notte připadá celkem nekonfliktní. Na mě je ale nekonfliktní snad úplně všechno, s vyjímkou slona. Ať na sebe naleju cokoliv, za chvíli to snad vsáknu, nebo co a je po ptákách. Po osobitosti ani vidu ani čuchu. :?


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama