Bvlgari Aqua pour Homme

Marianna 20.07.11 22:01

Bvlgari Aqua pour Homme

Zkusím se zeptat ještě i tady. Viděli jste někdo takový flakón?

Prosím o radu. Přišel mi z Elnina tester pánského parfému Bvlgari Aqua. Je bez krabičky a vypadá takto: ""http://img.jan­forman.com/th/P104­0456nkac.JPG:http://img.janforman.com/…0456nkac.JPG

Vůni jsem testovala několikrát v různých parfumériích a vždy tam měli jako tester ten kulatý placatý flakón. http://www.arome.cz/…tailvune.php?… Nemyslím si, že je to padělek, to vůbec, jen mě to překvapilo. Na chvíli jsem se lekla, že mi poslali místo EdT deodorant nebo vodu po holení, ale je to skutečně podle nápisu na flašce toaletka. Ale proč to nemá ani papundelkovou testrovou krabičku? Má to být dárek a takhle je ten flakón takový „nahatý“. :conf:


Reklama

Garfield 23.07.11 16:30

Já mám takové balení ve sbírce od bráchy. Je to klasická Edt, netester a má navíc jakoby kožený sundávací kabátek. Kupoval ho tehdy někde na letišti, tuším jako součást nějaké sady. Takže dost možná Ti ElNino dluží ten kožený kabátek :wink:

Marianna 23.07.11 21:59

Já objednávala tester, takže u něj možná kabátek ani být nemá. Ale krabka by být mohla. Přišlo to jen obalené v bublinách. No nic, díky za uklidnění. :wink:

Kriss 24.07.11 14:06

Vies, krabicka sa mohla poskodit, alebo nieco take… mne sa stalo, ze mi priamo z velkoskladu poslali ako tester parfem origo, ale bez krabicky, zabaleny len tak v bublinach. Alebo sedivka…

Evulik 29.07.11 08:41

Alebo je to zo sady… proste predali každú vec zvlášť, býva k tomu ešte tuhý deodorant, sprcháč a tak…
Ale je to fakt divné, že internetová parfuméria pošle len tak parfém bez krabičky v bublinkách,
aj tester má vždy krabičku a ak bola poškodená, mali na to upozorniť…

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama