Bydlet s přítelem?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Vrzi 1.6.11 17:46

Děkuji všem moc za názory, ač jsou opravdu různé :)

Nebojím se ani tak toho, že je přítel mamánek nebo toho, že by nám tam „lezli“, spíš je problém v tom, že on bydlí s maminkou a mladším bráchou a vlastně doma supluje otce. Takže jsem přesvědčená, že by ho stále kvůli něčemu „potřebovali“. A když bude bydlet o patro výš, tak určitě víc, než kdybychom našli jiný byt.

Spíš jsem tedy nakloněna tomu bydlení hledat ale jinde.

No a teď si říkám, jak píšete o klíčích, že nedávat, tak to jsem si jistá, že by jim je dal. Oni mají doma hodně otevřené vztahy. U mně je to třeba jiné - my v rodině fungujeme, pomáháme si, máme se rádi, ale každý je tak trochu individualista. U přítele se hodně mluví, každý ví o každém všechno, ale taky jsou furt v sobě, to u nás hádky prakticky nejsou.

Tequila 1.6.11 17:48

no jo, ono těžko radit, já myslím, že to je opravdu velmi individuální… A i když se 90% lidí shodne na odpovědi, pořád to nemusí být směrodatné…

drobececek 1.6.11 18:15
plevanka píše:Podepisuju, ono není příjemné přijít domů a mít uklizenej byt, ustlaný, umytý nádobí a vyžehlený prádlo (ano, má tchýně mi chodí do bejváku uklízet když nejsem doma) :evil:
:speechless:

Tak při představě, že by nám tchyně stlala postel nebo mi žehlila moje cejchy, se mi ježí chlupy.

• Citovat
  • Nahlásit
Dominique 1.6.11 20:16

Podľa mňa fakt veľmi záleží na tom, aká je jeho rodina…
Bývanie spolu je skvelé, ja som zdrhla z domu už v 19-tich a myslím si, že čím skôr s ním začneš bývať, tým skôr zistíš, kto to vlastne je :) Moja reakcia bola :speechless:

Vtedy človek zistí, či má význam v tom vzťahu pokračovať, alebo vziať nohy na plecia a utekať tak rýchlo, ako sa len dá.. :) u mňa to našťastie dopadlo dobre, a to isté prajem aj tebe…

P.S. : V prvom rade dať jasný zákaz svokre liezť tam, a starať sa ti do vedenia domácnosti… A nepustiť kľúče z ruky za žiadnych okolností!!! :)

Dominique 1.6.11 20:22
Podepisuju, ono není příjemné přijít domů a mít uklizenej byt, ustlaný, umytý nádobí a vyžehlený prádlo (ano, má tchýně mi chodí do bejváku uklízet když nejsem doma) :evil:

Až sa mi zakrútila sa mi pri tej predstave hlava :shock:

Ja svoju svorku fakt milujem, ale raz mi umyla riad, a môj milovaný dostal zato odo mňa taký nárez (slovný, samozrejme), že odvtedy to radšej zakaždým spravil on.. :)

barbucha 1.6.11 20:31
Dominique píše:

přijít domů a mít uklizenej byt, ustlaný, umytý nádobí a vyžehlený prádlo

Až sa mi zakrútila sa mi pri tej predstave hlava :shock:

Mně taky, ale závistí! :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Zyra 1.6.11 20:41

Moja „svokra“ bola naucena chodit do domu kde spolu zijeme ako domov. Bola som z toho na prasky ked som sa sem pred par rokmi nastahovala…Byva od nas 10 min. ked ide na bicykli. Raz som prisla z prace a nasla som ju tu zehlit v nohavickach. A to bolo naposledy co urobila nejaky zasah v „mojej“ domacnosti. :twisted:

shanin 1.6.11 20:52

Zyra: Jak se proboha stalo, že v jiném než svém bytě skončila ve spodním prádle? :-)

Zyra 1.6.11 20:58

bolo teplo no :roll: a ona sem fakt chodila ako domov. Bola tak naucena, nejaky cas sa mu ona starala o domacnost. Na jednej strane bola rada ked som nastupila ja a zhostila sa tejto „ulohy“ a na druhej strane si nevedela sama od seba odvyknut robit niektore veci.

barbucha 1.6.11 21:04

Není lepší naučit uklízet chlapa , aby si tchyně s manželkou nemusely předávat štafetu? :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
beliala 1.6.11 21:13
Zyra píše:
Moja „svokra“ bola naucena chodit do domu kde spolu zijeme ako domov. Bola som z toho na prasky ked som sa sem pred par rokmi nastahovala…Byva od nas 10 min. ked ide na bicykli. Raz som prisla z prace a nasla som ju tu zehlit v nohavickach. A to bolo naposledy co urobila nejaky zasah v „mojej“ domacnosti. :twisted:

to by ma porazilo :D

Ale inak, ked sme byvali v dome po manzelovych starych rodicoch, bezne som prisla domov po praci alebo po skole a pobehovala/pracovala tam nielen svokra a svokor, ale aj rozni ich priatelia (pre mna neznami ludia), vyzuvat sa neunuvali a tusim sa podaktori ani neunuvali so mnou zoznamit … Dopredu nikdy nedali vediet, ze prijdu a nezaujimalo ich, ci nemame iny program. Boli to tazke casy a dala som si zavazok, ze nic take uz nedopustim :)

shanin 1.6.11 21:15

Zyra: Tak aspoň že nebyla úplně nahá. :-)

barbucha: Naučit uklízet chlapa by bylo naprosto skvělé. Dej mi tipy jak ho to naučit a budou-li účinné, koupím litr Shalimaru a budu ti jím chodit umývat nohy. A postavím ti pomník. :-D

barbucha 1.6.11 21:24

To beru. Páč až milostpána ještě donutím nenechávat kapesník na židli, bude již umět uklízet vopravdu všechno . Jakou dobu potřebuješ na ten pomník? :mrgreen:

Používám soustředěný jemný nátlak :twisted: a občasná nepřítomnost (minimálně tak na tejden) taky dost pomohla :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
Zyra 1.6.11 21:29

Ja sa pridavam k Shanin, kupim Ti druhy liter ked to toho mojho naucis.
On totiz nerobi doma nic :!: A ak ma na to niekto pindy tak povie - ze nestudoval dve vysoke skoly na to aby makal, ze jeho ulohou je financne zabezpecit rodinu. A ak je potrebne nieco urobit tak na to niekoho najde kto to vie a on mu za to rad zaplati.
A kedze mne je blbe aby nam sem chodila upratovat nejaka pani, tak to robim ja. :roll: Lebo ja som schopna upratovat este aj po tej pani :oops:

Jo a pokial by som nebola dlhsi cas nepritomna, na 100 % nabehne maminka :wink:

barbucha 1.6.11 21:36

No, k nám nikdo nenabíhal (matka se věnovala své práci a tchyně s úlevou zesnula hned po naší svatbě :wink: ), a dřív jsem často jezdívala mimo domov (pracovně!) - takže nechtěl-li vítat obden sociálku (páč haranty jsem též nechávala doma), musel se to naučit.
Navíc už jsem se možná někde zmiňovala, že jeden z důvodů, proč jsem se vůbec ještě vdávala, byla skutečnost, že rád myje nádobí :lol: Takže základ tam byl…

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek