Byredo Oud Immortel

Ronna 16.11.10 17:06

Byredo Oud Immortel

• unisex
  • 15. listopadu
  • dřevitá, kouřová
  • patchouli, papyrus, tobacco leaves, moss, incense, rosewood, lemoncello, cardamom

http://www.fragrantica.com/…l-10759.html

Reklama

moudjahidine 16.11.10 17:49

Doufam, že bude pořádně nesmrtelnej! Jestli jo, mohla by z toho bejt pěkně hozená rukavice po Montale!

Ronna 19.11.10 20:49

Přidáno složení.

macska 19.11.10 21:40

stejně je zvláštní, jak se poslední dobou s „oudama“ roztrhl pytel. Vlna irisů, vlna ambry, vlna oudů :conf:

mmaat 26.09.15 10:18

Prosím o názory na tuto vůni, ze spousty zkoušených vzorečků se příteli zalíbila právě tahle. Řekl doslova: „Tak to je masakr, to chci!“ :mrgreen: Tak abych začla na vánoce šetřit :think: .
Nějaké další tipy, co by se mu mohlo líbit? Roky používal Fahrenheita a když se až ode mě dozvěděl, že je to masovka, chtěl by něco jiného.

Marusia 26.09.15 20:28

@mmaat , mne sa okrem Farenheita páči Terre D Hermes na mužoch, odporúčam vyskúšať

mmaat 27.09.15 11:41

@Marusia Zkusíme. A možná nějaké oudovky.

Frantatata 27.09.15 12:28
@mmaat píše:
Roky používal Fahrenheita a když se až ode mě dozvěděl, že je to masovka, chtěl by něco jiného.

Nemyslím si na rozdíl od Vás, že Fahrenheit se započítává v současnosti stále ještě do masovek.
Vyšel v r. 1988, léta se držel neotřesitelně na výsluní, marně přemýšlím, zda existuje jiná pánská vůně, jež by se tak masivním způsobem napodobovala a vryla do povědomí.

Dobré imitace se paradoxně ale vyráběly v 90. letech, klobouk dolů, sám jsem si nejednu koupil a zdály se mi lepší atributově než poslední vykradená a naředěná verze F.
Ovšem to se opakuji.

Fahrenheita jsem přestal používat za poněkud zvláštních okolností. ;)
Jednou při výstupu z metra jsem potkal cig..a, který musel předtím vypít láhev oné vůně, jelikož zatraceně silně a hezky voněl, táhla se za ním dlouhá brázda!
Poznamenal jsem si pro sebe (neslušně), proč ne? :?

Byredo páchá zajímavé parfémy, když jsem navštívil v Praze Ingredients, byl jsem z toho perplexed.

Nicméně Immortel spadá mezi bojácné a ustrašené oudovky, snad byste si nepřála, aby se tím honosil Váš muž, že? :mrgreen:

Dovolil bych si navrhnout podle svého nejlepšího přesvědčení 2 velmi dobré kousky.

Coby pokračovatel Fahrenheita - Fahrenheit Absolute.
 http://www.arome.cz/…it-absolute/

Dále od DSquared2 - Potion Royal Black.
http://www.arome.cz/…royal-black/

:mavam:
Jedi 27.09.15 16:38

@mmaat Pokud se mu libi Oud Immortel, tak ho bude bavit Byredo Oliver Peoples, dak ho bude bavit asi C for men,
A co jsem tuším četl, tak v Oud Immortel není žádný oud, jen to tak vypadá.

mmaat 27.09.15 19:50

@Frantatata Děkuji za rady, on se mu Fahrenheit líbí pořád, ale po nějakých deseti letech používání se poněkud omrzel. Fahrenheit Absolute mu připadal tak nějak moc klasický, toho nechce. Ten druhý rozhodně vyzkoušíme, jestli je někde k sehnání vzorek. „Ustrašená oudovka“ nezní sice moc mužně, ale voní mu hodně a mně na něm taky, tak mu tenhle přívlastek raději prozrazovat nebudu :mrgreen: :mavam:
@Jedi Rovněž děkuji, vyzkoušíme, jestli budou k mání vzorečky.
Ve složení na elninu i na fragrantice oud uveden je, ale prý ho tam není moc. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama