*CACHAREL

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 Další »
RainyWeather 7.4.10 21:01

Eden - už přemýšlím aspoň o odstřiku. Minule ho slečna v parfumerii stříkla na papírek během povídání o vůních (tahle prodavačka byla znalá!) a přišel mi krásný, svěží, no prostě :heart: Už jsem ho zkoušela potřetí a předtím mi tak pěkný nikdy nepřišel, že by fakt měli zkažené ty testery, jak se tu někde psalo? :conf:

Lalaith 8.4.10 09:08

Mě se Liberté začíná líbit čím dál tím víc :heart: a za chvíli vyplácám vzorek :( A nevím, co s tím budu dělat - momentálně mám strašnou potřebu několika vůní (Cerruti 1881 a velmi toužím po Champ Elysées, Lolitě), ale nedostává se mi prostředků :(

Daisy.zlouky 8.4.10 09:18
EvaKm píše:
Eden - už přemýšlím aspoň o odstřiku. Minule ho slečna v parfumerii stříkla na papírek během povídání o vůních (tahle prodavačka byla znalá!) a přišel mi krásný, svěží, no prostě :heart: Už jsem ho zkoušela potřetí a předtím mi tak pěkný nikdy nepřišel, že by fakt měli zkažené ty testery, jak se tu někde psalo? :conf:

Já taky byla překvapená, jak krásně voní.Mám vzoreček od Dáni a přemýšlím aspoň o odstřiku.Je opravdu pěkný.

Kate 5.5.10 12:14

Narazila som niekde na netu na Anais Anais Flower Edition, poznáte ju? Zloženie je iné, alebo len flakon?
http://www.fragrantica.com/…/nd.3596.jpg

Daisy.zlouky 5.5.10 12:51

Tak to nevím, ale flakon je úžasnej. Už mám odstřik Edenu a musím říct, že z Cacharelu je pro jedničkou.

blackdakini 5.5.10 14:33

Anais Anais jsem kdysi koupila tchyni k Vánocům a ona se strašně urazila… prý jsem jí „uctila“ nějakou sladkou vodičkou v plastu. No, chtěla ji trochu povzdělat. :roll:

Kdysi jsem měla Eden , a teď jsem si schválně pořídila vzorek. Už bych ho nenosila, ale jedno léto před asi deseti lety pro mne symbolizoval exotiku, romantiku, tropické ostrovy, velké barevné květy v zelených listech a mne pobíhající v bílých šatičkách po pláži. Tedy ne, že bych to zažila, ale ta vůně mi to vyvolávala aspoň v mysli.

Kate 5.5.10 15:44

Anais Anais sa mi páči, ale nemám odvahu si ho kúpiť…Takisto ako Eden , ale ten je už o niečo silnejší oriešok pre mňa.Je na mna moc-moc živočíšna…
Zato Liberté , na ten mám zálusk, páči sa mi viac a viac, vnímam ju ako krásne pomarančové chypré s nádherným pačuli. Len neviem, či teraz do tepla ju ám kupiť…Hoci, lepší vrabec v hrsti…

Dalia 6.5.10 21:27

Právě mám na sobě vzorek Noa Edt a hodně se mi líbí. Další příjemná krémová vůně, kterou bych klidně nosila. Intenzita sice slabá, ale občas by mi to ani nevadilo. Moc pěkná vůně. :D

Jinak, jsem z těch všech odnoží Noa celkem dezorientována. Pročítala jsem si celé téma o Cacharelu a zjistila jsem, že Noa Perle jsem už dvakrát zkoušela, ale ta první zkouška mi v paměti neutkvěla. Takže ještě neznám Noa Dream a Noa EDP. :conf:

Gabča 6.5.10 22:07

Já musím konečně vyzkoušet ten Eden… :wink: , stále tu o něm čtu, tak jsem na něj zvědavá…no v pondělí se uvidí, jestli budu nadšená, nebo mě to položí - pokud to nebude vůně stejného rázu jako Black Orchid :speechless:, kde je mi velmi nepříjemné to neurčité „vodnato“, tak snad ne.. :mrgreen:

Magda 7.5.10 10:07

..on ten Eden zase takový strašák není!

Gabča 7.5.10 10:09
Magda píše: ..on ten Eden zase takový strašák není!

To je jenom dobře, nerada bych pak omdlévala dvě hodiny v autobuse.. :mrgreen:

Myskamauska 7.5.10 10:10

Taky si myslím,že se to tu s ním trochu přehání.Může se nelíbit,ale to je tak asi všechno!!!

Kate 7.5.10 10:44

No tak ja nevím. Skúšala som ju minulú zimu a bol to pre mna ťažky kalibr :) Napriek tomu, že sa mi vlastne aj páčila…Ale až po pár hodinách :)

Myskamauska 7.5.10 10:57

Ale ano,ale takových vůní je víc,ale Eden se tu podle mého názoru strašně démonizuje. :wink:

barbucha 7.5.10 19:54

Jak vás tak poslouchám…objednala jsem si vzorky Edenu i Anais. Tak.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 Další »
Váš příspěvek