*CACHAREL

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 Další »
Kate 7.5.10 22:32

Eden..Démonizuje sa, to je pravda…(Takisto, ako Habanita a No.5 mám odjakživa zdémonizovanú, čo som o nich všetko zlé počula, a sú pekné)

Myskamauska 8.5.10 07:27
barbucha píše:
Jak vás tak poslouchám…objednala jsem si vzorky Edenu i Anais. Tak.

Tak vyzkoušej a uvidíš!!
Anais se mě nelíbí,ale že bych z ní upadla do kómatu,tak to taky ne.
Už mám po tom všelikém očichávání asi určitou odolnost a nic moc mě nerozhází :wink:

Gabča 10.5.10 18:41
Magda píše: ..on ten Eden zase takový strašák není!

ano, už jsem konečně zkoušela a „postřeh“ jsem sdělila v tématu „Co jste dnes zkoušely..“., příjemně překvapil.. :wink:

shanin 10.5.10 20:33

Eden je zvláštní, ale moc hezký.
Zatím se mi nezježily chlupy z ničeho, co se tady kdy démonizovalo. Naopak, většina se mi moc líbila a některé ty vůně jsem si i koupila (Eden, DK Gold, Cabochard…). :-)

Garfield 10.5.10 20:46

Já bych neřekla, že se démonizuje, to jsou jen holá fakta :mrgreen:

Fay 10.5.10 20:51

:mrgreen: taky jsem ho nezkoušela, jen na papírku, ale protože mi taška začala vonět jakoby se mi v ní rozlila ananasová šťáva (a bylo léto a všude vosy a taak), skončil v koši asi po deseti minutách, ale jednou to napravím, fakt 8)

domenica 10.5.10 20:55
Myskamauska píše:
barbucha píše:
Jak vás tak poslouchám…objednala jsem si vzorky Edenu i Anais. Tak.
Tak vyzkoušej a uvidíš!!
Anais se mě nelíbí,ale že bych z ní upadla do kómatu,tak to taky ne.
Už mám po tom všelikém očichávání asi určitou odolnost a nic moc mě nerozhází :wink:

S Edenem jsem prožila jedno horké léto … bylo to krásné a bylo toho dost. Ale musím říct, že se mě překvapuje tolik negativních reakcí. Netipovala bych ji jako problematickou vůni.

Anais Anais … NĚŽNÁ :D … už bych ji nenosila, ale svého času mě okouzlovala náramně. Kdybych měla dceru, byla by to jedna z prvních vůní, na kterou bych ji upozornila. :wink:

Dalia 16.5.10 14:49

Úplně jsem zapoměla napsat, že jsem včera konečně vyzkoušela EDEN! :) Můj názor je, že se skutečně naprosto zbytečně démonizuje. Je to vůně celkem výrazná, specifická a rozhodně není ošklivá. Pokud bych ji měla ohodnotit, já osobně jí dám neutrál - tedy pokud ji cítím ze své kůže. Rozvoní se na mě hodně do sladka a ta sladkost se mě drží. Jenom z něj mám pocit, že se k sobě moc nehodíme. Takže, v podstatě se mi Eden líbí, ale ne na mě. :)

Dalia 23.5.10 14:20

Ráda bych se zeptala vás, které používáte NOA Edt, jak na vás drží? :?: Většinou na mě vůně drží dobře a vnímám je, ale s Noa jsem na sobě nijak nešetřila a skoro ji necítím. Pouze krátce po aplikaci. Naprosto mi splyne s kůží. :(

Gileis 23.5.10 14:27

Dali,
píšu to tu už po několikáté, ale počkej s ní i na zimu. Mnohem víc se mi líbí v chladnějším počasí a bez problémů drží.

RainyWeather 23.5.10 14:32

Mám stejný problém, a to se s ní polejvám - 7 střiků běžně. Naopak v zimě na mně držela hůř, teď jako bych jí cítila víc :conf: Ale mamka jí taky používá a já jí z ní cítím dost :-)

Evulik 24.5.10 08:44

Ani ja ju na sebe nejak extra necítim, ale napríklad dcéra mi po celom dni (bez prestreknutia) večer povedala, že pekne voním, takže okolie ju asi vníma.

Dalia 24.5.10 09:08

Schválně jsem to včera spočítala a měla jsem za celý den 8 střiků Noa. Bohužel tedy nic moc. Vůni vnímám tak stěží půl hodiny a to se ještě musím všelijak vlnit, abych rozvířila vzduch. :lol:

melisaa 24.5.10 09:47

Já ji na sobě cítím dlouho (snad i víc než Gucci by Gucci), ale nešetším..klidně 10 stříků..
Ale mám pocit, že v zimě a na podzim byla lepší.. :!:

Dalia 24.5.10 10:06

Každopádně ji nezatracuji. Líbí se mi a na podzim ji určitě zkusím.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 Další »
Váš příspěvek