*CACHAREL

Gileis 24.5.10 10:15
melisaa píše:
Já ji na sobě cítím dlouho (snad i víc než Gucci by Gucci), ale nešetším..klidně 10 stříků..
Ale mám pocit, že v zimě a na podzim byla lepší.. :!:

To jsem ráda, že nejsem jediná, kdo si to myslí! (Už jsem si říkala, co to tu píšu zas za blbosti :lol: ) Každopádně v tomto případě s počtem střiků také neštetřím.

viky 24.5.10 10:41

Já taky ne. Zrovna mám na sobě tak 10 střiků :mrgreen: .

Lalaith 24.5.10 10:51

Mě se Noa taky líbí, ale přijde mi právě, že bych se s ní musela úplně zlít a na to se mi zdá trochu drahá… (třeba oproti Liberté od Cacharelu, která drží o hodně víc, stačí méně střiků a je dost cenově výhodnější - no plánuju ji na podzim - buď Liberté nebo klasickou Omnii, nebo Slona :whistle: )

Dalia 24.5.10 12:07

Pravda, Liberté je v tomto mnohem lepší. Docela se divím, že se dá koupit tak levně a Noa tak draho. Liberté na mně drží a voní dobře.

Příspěvek upraven 01.06.12 v 11:21

Evulik 24.5.10 12:41

Liberté som skúšala iba na papierik (na rukách už nebolo ani kúska voľného miesta) :)

Je pravda, že vtedy ma nezaujala, musím ísť otestovať poriadne a na pokožku :conf:

RainyWeather 24.5.10 12:59

Dneska jsem si na sebe vzala triko před 4 dny navoněné Noa a ejhle - pořád krásně voní :shock:

Dalia 24.5.10 13:46

Často vůně třeba na kůži moc nedrží, ale na oblečení jsou intenzivní dost. Noa určitě patří mezi ně.

barabizna 3.6.10 12:31

Noa je krásná, včera jsem ji zkoušela, ale nějak nedrží - za tu cenu…

Evulik 7.6.10 19:56

Tak mi došla Liberté (v podstate na slepo), a možno už aj ľutujem, že som vzala len 30-tku :)

Zo začiatku mi normálne pripomína Chance :shock:

A fakt sa mi páči, vydarená vôňa…

Salinas 10.6.10 18:08

Taky se hlásím mezi příznivkyně Liberté. V sobotu jsem ji očichala a v pondělí objednala. Dneska dorazila a vypadáto, že se o ni budu muset dělit s dcerou (nebudu koupím ji její vlastní). Začátek nám připomínal Coco mademoiselle.

Evulik 11.6.10 09:29
Salinas píše:
Taky se hlásím mezi příznivkyně Liberté. V sobotu jsem ji očichala a v pondělí objednala. Dneska dorazila a vypadáto, že se o ni budu muset dělit s dcerou (nebudu koupím ji její vlastní). Začátek nám připomínal Coco mademoiselle.

Nejaký „šanel“ v tom asi bude sakra :mrgreen:

RainyWeather 11.6.10 10:32

Pěkně jste mě nalákaly na Liberté. Jednou jsem jí zkoušela, ale na papírek a hned jsem ho zahodila, měla jsem toho víc. Takže si jí moc nepamatuju. Ale poohlížím se pomalu po něčem na podzim a Liberté je s pačuli, to by mohlo být fajn :conf: A oba zmíněné Chanely se mi líbí, ale divně se na mně rozkládají, to by Liberté nemusela :nono:

kačka 11.6.10 10:34

Na podzim je Liberté parádní, v létě mi až tak moc nesedí.

Dalia 11.6.10 11:34

Jj, Liberte je sice celorocne nositelna vune, ale na podzim mi pasuje jaksi nejvic. Mam tu vuni velmi rada.

Salinas 11.6.10 12:06

Koukala jsem se na složení Liberté a Coco Mademoiselle na fragrantica.com a jsou si hóóódně podobné. Při dnešní ceně Liberté na netu je to dobrá a levnější varianta. Budu jí potřebovat asi 5 litrů. To by mělo pokrýt doživotní spotřebu. Navíc Liberté mi připadá jemnější, méně křiklavější…

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek