*CACHAREL

Dalia 11.6.10 12:53

To je pravda. Take mi pripada mene kriklava. :P

Evulik 11.6.10 13:46

Ale zas na druhej strane jej chýba ten chanelovský ocásek a ten mám ja rada ;)

Mohla by byť vhodná pre toho, na kom sa divne rozkladá Chanel…

Salinas 11.6.10 16:37

Mám obě, budu je střídat :mrgreen:

Smidlik 11.6.10 18:10

Liberté mám ráda (2 flakony), CM ne, podobnost jsem nezaznamenala žádnou :conf:

Evulik 11.6.10 18:19
Smidlik píše:
Liberté mám ráda (2 flakony), CM ne, podobnost jsem nezaznamenala žádnou :conf:

Ani s Chance?

Smidlik 11.6.10 18:34

No, ani s Chance, Liberté jsou pro mě pomíky na pačuli a konec :D

Gileis 11.6.10 19:43

Také mi nepřijdou podobné… (Ale Chanci neznám, já vím, velké mezery :oops: :D )

Evulik 11.6.10 20:36

No veď každá máme iný nos ;)

Mne príde trochu podobný len ten úvod Liberté, hneď po nastriekaní, potom už nie.

Luna 11.6.10 23:50

Budu si muset pořídit malý flakonek Edenu, protože jsem si řekla, že když přežiju let letadlem (pro mě to je opravdu noční můra!), tak že za odměnu si pořídím Eden, kterým jsem se nastříkala na letišti na svetr se slovy, že když spadnu, tak chci rovnou do ráje! :wink:

Tenhle slib prostě musím splnit, nedá se svítit… 8)

Ronna 15.6.10 13:18

Anais Anais - je zvláštní, moc něžná mi nepřipadá, je tam nějaký temný podtón, což je určitě úmysl, neboť Anais Nin je autorka erotické literatury. Moc se mi líbí, ale kdysi jsem ji nemohla snést a originální vzorek vyhodila. Možná si ji pořídím.

pichjit 17.6.10 21:01

Amor Amor - sladká, sladká, líbila se mi kdysi hodně, ale paradoxně, jak se mi u Cacharel stává mi začala později něčím vadit, jako poměrně dotěrná, výdrž jí upřít nelze
Amor Amor Tentation - bílé květiny s vanilkou, škoda, že ztratí na sytosti, začátek je dost slibný, protože ta by se mi líbila, ale po hodině je z ní taková neurčitá vanilkovo-ovocno- neurčitě květinová vodička
Anaïs Anaïs - také kdysi favoritka, lilie a kadidlo, rozhodně povedená, neotřelá, ale když nesedne, den s ní je k nevydržení, pak umí ukázat i to „pohřební kvítí“, jak se rádo o ní píše.
Eau d'Eden - další okamžitá láska, kterou jsem ale rychle dávala pryč, neuvěřitelně drží, na to, že to je vodní květinovka, ve vlasech a na oblečení do vyprání
Eden - to je také kousek k pohledání, vlhká, zelená, taková „bujná“, jako tropy po dešti i tu jsem měla, ale také se uměla předvést, když nebyl dobrý den, ukázala to nejhorší, co lze od květinovky čekat, měla jsem postupně 130ml, ale ta poslední třicítka, ta už bydlí u sestry na poličce..
Liberté - pomeranč, vanilka, pačuli, krása a neskutečný bolehlav pro mne
LouLou - připomíná mi Cinému, tou vanilkou s kadidlem, pěkná, ale také pro mne neůnosná
Noa - dříve jsem ji necítila skoro vůbec i když závan se mi líbil, teď ji mám a jsem s ní naprosto spokojená, jemná, zeleno-kávová, pohodová i elegantní, přesně to, co mi dělá dobře.
Noa Dream - Ucházející zvláštní vůně, jakoby perlivá, nedokážu rozeznat moc složky, ale v konci se snaží přesvědčit, že by ráda byla malilinko chypre, takovým pačuli ala Guerlain Idylle, když zeslábne.
Noa Perlé - Slušná ovocno-květinová s oříškovým tónem, ale moc nedrží
Promesse - to neunesu, fialková, plastová, ostružinovo divná, jako umělý bonbon…
Noa Fleur - jemná, ale krásná, škoda, že už není, byla taková éterická, nerada to tak píšu, ale vysloveně něžná.
Scarlett - tak tu jsem měla minulý rok za nejdivnější výplod parfumerů, ale najednou mi sedne, hruška, jasmín a santal, jako Ada v ní cítím něco z Anais, ale tam, kde má Anais kadidlo, je ovoce, zní to chaoticky, ale působí na mě naprosto optimisticky a flakonek je na rozdíl o testerového jiný, hezký, krajka je na víčku, flakon je jen skleněný váleček.

efis 24.1.11 09:47

Taky necítím téměř žádnou podobnost s Liberte a Coco Mademoiselle.

tormale 24.1.11 17:29

Od Cacharel se mi líbí skoro všechno - nemusím jedině Amor Amor - je na mě moc sladký a to fakt nemusím. Favoritem je rozhodně Liberté, následuje Noa a pak Lou Lou nebo Amor Amor Tentation - ty bych si jednou ráda pořídila v malém balení. Na Cacharelu se mi, podobně jako na Kenzu, líbí, že mají poměrně dost originální vůně za dobrou cenu.

barabizna 24.1.11 18:53
efis píše:
Taky necítím téměř žádnou podobnost s Liberte a Coco Mademoiselle.

Já taky ne

albeni1 24.1.11 19:09

..ani já.
Cacharel mám pořád ráda, změnila jsem ale názor na Lou Lou, dříve se mi nelíbila, připadala mi ukřičená, chemická a divná, ale po nějaké době jsem ji vyzkoušela znovu a spotřebovala hned celou miniaturku. Moc pěkná vůně a má tah :) Flakonem bych dnes už nepohrdla.
Liberté je svérázná, ale tak dá se, Amor Amor jsem měla v minulosti víckrát a líbil se mi. Už si ho ale asi znovu nekoupím, je docela zaměnitelný, ale na druhou stranu má dobrou výdrž. Odnože neznám, nemůžu porovnat.
Anais Anais mi z produkce Cacharelu pořád připadá nejlepší, originální, něžná a trochu mýdlová, prostě výborná :)

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek