*CACHAREL

Aadleta 25.05.13 09:49

Já naopak vnímám Anais Anais jako výrazně chladivou vůni - jako když v parném létě z rušné ulice vstoupíte do kostela.

Eunika 25.05.13 11:12
@Lucinela píše:
Já můžu od této značky jen Lou Lou a krásné byly dřívější vůně, které se už nevyrábí. Obzvlášť jeden, takový starosvětský, pudrový. Holky, připomeňte. :think:
Že by Gloria?
@milacka píše:
Mohli by ste mi poradiť, či je podstatný rozdiel medzi edt a edp Cacharel Promesse?

Promesse mám edt i edp.Obě jsou krásné,edp je hutnější a jak píše Phalaen-výdrž.

Lucinela 25.05.13 12:19

@Eunika
Ano, děkuji za připomenutí, byla to Gloria :potlesk: . Krásná vanilka, pudr jako z babiččiny pudřenky.

emora 73 26.05.13 15:48

Ahojky,taky se podělím o zkušenost.Moje jednička od této značky je Noa,opravdu vůnička čistoty.Ale je pravda,že výdrž je menší.Bohužel :,( Mám na sobě Dolce & Gabbana D&G Feminine,což je podle mě podobná vůně.Ale s mnohem lepší vydrží.Šetřím si ji,protože se už nedá sehnat. :P

Marggalít 01.06.13 15:02

Noa perlé - pořídila jsem si ji naslepo a byla z ní dost v rozpacích. Zdála se mi nečitelná, s divnými tóny. Ale rozluštila jsem, co mi evokuje: když na zahradě na podzim sbíráme pod ořešákem vlašáky. Větřík, polojasno, čerstvá šťavnatá ořechová jádra, vnější slupky s tím dezinfekčním jodovým odérem, který mě odmala na těch vlašákách fascinuje, podzimně ovadle sladkozeleno, trocha květů, trocha lístků - ale svěže, zahradně, rozfoukává to ten větřík. Noa Perlé se mi tedy subjektivně jeví jako originální „přírodně situační“ vůně. A už ji mám ráda. Vyvolává mi krásné obrazy…

Kjitka 09.07.13 23:34

pro mě je to Lou Lou

wezuv 26.02.14 13:45

Můj výlet do světa Cacharelu ve videorecenzi v rámci Tour de Parfum zde:

http://www.youtube.com/watch?…

dusty 26.02.14 14:14

@wezuv Veľmi pekné! Aj keď si ma omráčila informáciou, že Eden sa ti javí akvatický :mrgreen: , s čím teda vôbec nesúhlasím. Pokračuj. :mavam: A ešte musím dodať, že si jedna z mála blondín, ktorej pristanú zelenomodré tiene na očiach. :potlesk:

wezuv 26.02.14 14:16

@dusty no předně děkuji za kompliment:-D

ale s tím Edenem a tou akvatičností, spíš to vidím vážně na ten zhuštěný sirup, hustý, bílý a zelený, sladký…

dusty 26.02.14 14:28

@wezuv Áno, niekedy pripomína žuvačku zn. Pedro, a to sú momenty, kedy ho na sebe neznesiem. Sú však tiež chvíle, kedy pačuli pracuje tak ako má a Eden je nádherný, živelný, neopakovateľný - je skrátka francúzsky.

ZPĚVAČKA 04.08.14 23:02

Pro Maxandy, taky mám Anais - luxus,…nevíš, prosím, jak voní eau legére????Je jí podobná,.....měla jsem taky Amor amor, ta nic moc,…

ZPĚVAČKA 04.08.14 23:06

Prosím Jerry, jaká je Anaiska eau legére, podobá se původní, díky za info, původní je luxus,.....podoba s Versace blond v začátku, ale tu jsem nemohla, kdežto tato se krásně rozleží

sisiklokanek 25.01.15 09:32

Mohu se zeptat co jsou ty Jellies? To je jen jiné balení?

peta27 25.01.15 09:56
@sisiklokanek píše:
Mohu se zeptat co jsou ty Jellies? To je jen jiné balení?

Ano, je to jen jiné balení, Jellies byly pruhované flakonky o objemu 20 ml, měla jsem Anais Anais a Noa.

sisiklokanek 25.01.15 10:03

Takže taková kabelkovka. Díky. A už se nedělají?

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek