*CACHAREL

peta27 25.01.15 13:04
@sisiklokanek píše:
Takže taková kabelkovka. Díky. A už se nedělají?

Přesně tak, balení akorát do kabelky, byla to limitka roku 2010, takže už se nedělají :,(

peta27 25.01.15 13:05

A v roce 2011 dělalali taky krásné kabelkové balení 25 ml Le Jardin, to se mi líbílo ještě víc, mohli by zase u Cacharelu něco takového vypustit do světa, ty malé flakonky miluju

sisiklokanek 25.01.15 13:25

Souhlasim. Je to roztomilé a praktické.

sisiklokanek 25.01.15 18:52

Jinak mě se líbí Anais, Amor, Noa (Perlé myslim). O Edenu nevim, co si myslet a prý má končit. K Amoru jsem si z nostalgie (měla jsem ho nějak v 18) nedávno čichla, a přes „nikdo by mě v něm nebral vážně“ a „je to jednoduchá vůně“, jsem došla k tomu že je na cestě. :D A to už jsem plánovala Coco. Ale ta se dá nosit i v šedesáti, tak je na ní čas. Amor je veselý a rozverný, což se k mé povaze hodí. Úplně se těšim na jaro s Amorem. :D Btw, četla jsem článek na Parfums s Terezou Kostkovou. Ta zmínila, že Amor je jednou ze dvou jejích stálic. A ikdyž není ani dvacítka, tak k ní mi docela sedne. Co myslíte?

Bridgett 28.01.15 20:59

@sisiklokanek Já mám Amor Amor moc ráda, jistou roli v tom tedy také hraje nostalgie (byl moje první vůně z parfumerie), ale vůbec ji nevnímám jako vůní jen pro dvacítky a mladší. Možná tento pocit navozuje infantilní flakón, ale vůně samotná určitě ne. Dvacet už mi také dávno není a myslím ze se ke mně moc hodí, cítím se v ní dobře a také je mi hodně chválena. Je to jedna z těch ,, mých,, vůní.

sisiklokanek 28.01.15 21:42

@Bridgett To ráda čtu. :) Ona je ta nostalgie příjemná. Pak už to není jen parfém, ale celková atmosféra, co na sebe člověk hodí. A mě se na tom parfému líbí, že je takový lidský. A svůdný. ;) Popravdě, často něco dám přítelovi testnout a na Amora se chytil zatim nejlíp. Pak se mu ještě líbil Alien edp, co jsem měla kdysi.

sisiklokanek 01.02.15 18:16

Tak jsem si po nějakých dvou hodinách s Anais Anais na ruce všimla, že mi dost připomíná White Linen. Mají stejný ocásek. Aspoň na mě.

asperula 12.03.15 16:24
@Aadleta píše:
Já naopak vnímám Anais Anais jako výrazně chladivou vůni - jako když v parném létě z rušné ulice vstoupíte do kostela.

taky ji tak vnímám.. v zimě bych ji nedala, přijde mi moc výrazná, ostrá, možná i moc melancholická.. kdežto na jaře nebo létě se rozloží lépe

asperula 12.03.15 16:25

nezkoušely jste některá verzi Anais Anais L´original?

sisiklokanek 13.03.15 10:14

Já. O té vlastně píšu výše

asperula 13.03.15 11:40

@sisiklokanek aha, tu klasickou znáš? mě by zajímalo srovnání, jaký je mezi nimi rozdíl

sisiklokanek 13.03.15 18:46

Zkusila, ale ve spěchu. Tak si netroufám nic srovnávat. Jen můžu říct, že ta original je příjemná. Tu si vybavuju. Musela bych zkusit obě najednou.

asperula 17.03.15 14:37

aha, tak na fragrantice píšou, že je to návrat k původní verzi Anais Anais před refumulací.. celkem ji tam vychvalují

sisiklokanek 17.03.15 17:09

To mi bylo jasný, že jde o původku. ;) Budu je muset někdy porovnat, jsem zvědavá.

Magnolie1 20.03.15 08:15

Ještě bych se ráda zeptala, zda někdo očichal tu verzi EDP od Anais anais L´Originial, v kamenkách je k očichu pouze toaletka a složení se liší

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek