*CACHAREL

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Maty 8.10.09 22:02

Dali tak tou poslední větou si mě odzbrojila :lol: :lol: :lol:

Dalia 8.10.09 22:07

:lol: Jo, ale potom mě složí ten panák a ne Eden. :lol: Já snesu tak akorát vaječnej koňak, abych nebyla na šrot. :oops:

Maty 8.10.09 22:56

No to já ted po dětech taky :lol: ,minule jsem se picla už po Alžírské kávě v cukrárně :oops: :ot:

Mně se Eden vždycky nelíbil,ale postupem času měním názor z negativní na neutrální a uvidím jestli nakonec nebudu fanynka :lol:

Dalia 9.10.09 06:01

Jak na vás znalé vlastně Eden působí? Sladká vůně to asi nebude, tedy svěží, zemitá …? A zřejmě je to držák, ne? :)

Myskamauska 9.10.09 06:44

Eden se mě osobně zdá sladký docela dost :wink: ,,,,svěží ani náhodou!!!! …a jeden z největších držáků co znám, anebo spíš úplně největší držák :D :D

Arome LL 9.10.09 07:35

Eden je vůně - chameleon. Ve vedrech se nádherně rozvine pačuli, v letním ránu voní jako čerstvě rozkrojený ananas, v dešti vylezou konvalinky…
Obecně bych ji označila jako jemnou, svěží, lehce nasládlou vůni, která splývá s kůží.

Maty 9.10.09 08:11
Dalia píše:
Jak na vás znalé vlastně Eden působí? Sladká vůně to asi nebude, tedy svěží, zemitá …? A zřejmě je to držák, ne? :)

Přesně jak píšeš :wink: Že tys ho už testovala,co? :lol:

Sladká ani náhodou!Na mě působila nesladce,vlhce-jako v botanické zahradě u jezírka s lekníny.Držák to tedy je a taky určitě stačí jen jeden střik.Kamarádka ho používá celý rok a kupodivu se mi víc líbila v létě,když bylo dusno.S tou vlhkostí Edenu to hezky kontrastovalo.
Jinak ta barva flakonu sedí na 100%(přesně tak ji vnímám :wink: )

Arome gabula 9.10.09 10:24

Na www.vune-parfemu.cz ji mají za 1466,– 100ml :lol: :lol: Jdu do něj!

tapuz 9.10.09 11:26

Já už měla Eden dvakrát a moc se mi líbí. Je to bezesporu držák a silná vůně, takže aplikovat je třeba s mírou. Je nepřehlédnutelný. Působí na mě jako velmi elegantní vůně, cítím z něj zvadlé květiny, dřevo a nekyselou, naopak malinko nasládlou citrusovou kůru. Je zelený, ale nikoli svěže, spíš tmavězelený.
Na aquaerobic, kam chodím, chodí jeho věrná vyznavačka a cvičívá vedle mě, takže si ho každé pondělí takto zprostředkovaně užívám.
A vy, komu se líbí, se s ním neschovávejte doma, ale vezměte ho do ulic. Je nádherný a když to nepřeženete s aplikací, neuděláte chybu. Nošený s radostí a samozřejmostí se bude líbit vám i vašemu okolí.

Arome LL 9.10.09 11:46
A vy, komu se líbí, se s ním neschovávejte doma, ale vezměte ho do ulic. Je nádherný a když to nepřeženete s aplikací, neuděláte chybu. Nošený s radostí a samozřejmostí se bude líbit vám i vašemu okolí.

No já se s ní rozhodně neschovávám. :D

berush 9.10.09 11:58

Eden je úžasný, vrátila jsem se k němu po 10 letech a je to vůně letošního podzimu. Na cheapsmells jej mají za 12,5 libry 30ml.

tapuz 9.10.09 13:25
LL píše:
No já se s ní rozhodně neschovávám. :D

A to dobře děláš :lol: .

Dalia 9.10.09 15:11
Maty píše:
Dalia píše:

Přesně jak píšeš :wink: Že tys ho už testovala,co? :lol:

Sladká ani náhodou!Na mě působila nesladce,vlhce-jako v botanické zahradě u jezírka s lekníny.Držák to tedy je a taky určitě stačí jen jeden střik.Kamarádka ho používá celý rok a kupodivu se mi víc líbila v létě,když bylo dusno.S tou vlhkostí Edenu to hezky kontrastovalo.
Jinak ta barva flakonu sedí na 100%(přesně tak ji vnímám :wink: )
Přísahám na holej pupík, že jsem ho ještě nezkoušela. :P Ale tak krásně o něm píšete, že až se k němu dohmátnu, tak ho zkusím. :wink:
Myskamauska 9.10.09 15:19

..je taky docela rozdíl v koncentraci,tak si dej pozor,jestli budeš zkoušet EDP nebo EDT :wink:

jerry 9.10.09 15:23
Gabula píše:
Na www.vune-parfemu.cz ji mají za 1466,– 100ml :lol: :lol: Jdu do něj!

Xparfemy jsou podstatně levnější - pouze 1.280,– :wink:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek