*CACHAREL

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 18 Další »
Dalia 20.11.09 21:08

Já myslím, že Liberté se vyrábí pouze jako EDT. Na verzi EDP jsem nikde nenarazila. Ani v kamenkách ani na netu. A zrovna u Liberté mi Edt připadá dostatečně silná. :P

20.11.09 21:12
Dalia píše:
Já myslím, že Liberté se vyrábí pouze jako EDT. Na verzi EDP jsem nikde nenarazila. Ani v kamenkách ani na netu. A zrovna u Liberté mi Edt připadá dostatečně silná. :P

fakt?? No tak to jsem hodila dost blbej dotaz :oops: :lol: Byla jsem přesvědčená, že jsem ji někde viděla .. :conf:

• Citovat
  • Nahlásit
Dalia 20.11.09 21:28

Blbej určitě ne. Já si také u různých vůní nejsem jistá zda jsou v obou verzích. :wink:

Neko 21.11.09 00:29

Od Cacharel mám nejradši Eden a Amor Amor, ale líbí se mi v podstatě všechny vůně této značky, kromě Promesse a Anais Anais (ta mi připadá objektivně jako dobrá vůně, ale já bych ji nosit nemohla).
Co mě příliš nenadchlo, jsou flakony, dobrý mi připadá snad jen „Nemo“, ale ten už se bohužel nevyrábí.

Dalia 21.11.09 06:20

Právě flakon Liberté se mi líbí hodně. :P

viky 21.11.09 12:14

Pro mě je nejkrásnější Noa (obsahem i dizajnem flakonu) :heart: .

Lucienna 26.3.10 14:36

Od Cacharel mám nejradši Eden a Liberté. Dřív, když jsem byla ještě „v začátcích“, se mi líbil Amor Amor. Když jsem vyzkoušela teď, tak jsem byla překvapená, jak se mi změnil vkus, jak jsem se vyčichala :)

Jinak mně se flakony a celkově design Cacharelu hodně líbí, je zajímavej, zvláštní a má, jak bych to řekla… duši? Stejně jako ty vůně.

Dalia 26.3.10 14:48

Stále jsem nenalezla odvahu vyzkoušet Eden … :bang:

Lucienna 26.3.10 15:12
Dalia píše:
Stále jsem nenalezla odvahu vyzkoušet Eden … :bang:

No to snad ne! :lol: Pročítala jsem celou diskuzi a ty se odvažuješ už nejmíň od podzimu :)

tormale 26.3.10 15:16

Mně se od Cacharel nejvíc líbí Liberté, pak následuje LouLou, ale nedovedu si představit, že bych ho na sebe nastříkala rozprašovačem :) úplně mi stačí aplikace ze vzorečku (mám jich dostatečnou zásobu :D ). Na léto mám (už od loňska) Amor Amor Sunrise - je krásně grepový. Líbil se mi i Amor Amor tentation, ale že bych ho nutně musela mít, tak to zase ne…

Dalia 26.3.10 15:32

Náhodou taková slušná sprška Lou Lou není vůbec špatná. Když jsem si ji naposled dopřála, dostala jsem kompliment. :wink:

Co se týče Edenu - ano, stydím se! :oops: Vždy jsem ho zkusila jen na papírek a vždy se mi na tom papírku nelíbil, tak jsem se aplikace na kůži bála. Snad to někdy napravím. Kdybych měla možnost vyzkoušet doma v klidu, tak no problema. Ale dusit se cestou z Brna … bojim bojim. :oops:

viky 26.3.10 17:49

Sprška Lou Lou by mě asi položila na lopatky :mrgreen: . Ale ze vzorečku není nakonec tak špatná, jak jsem si dřív myslela. Hodně opojně květinová + má v sobě takový zvláštní, umělohmotný tón. Ale nevadí mi to. Naopak je to docela příjemné a neobvyklé.. Pár kapek na zápěstí a byla bych spokojená. Stačilo by mi tak 5 ml na rok :mrgreen: .

rakuli 28.3.10 19:00
Dalia píše:
Náhodou taková slušná sprška Lou Lou není vůbec špatná. Když jsem si ji naposled dopřála, dostala jsem kompliment. :wink:Co se týče Edenu - ano, stydím se! :oops: Vždy jsem ho zkusila jen na papírek a vždy se mi na tom papírku nelíbil, tak jsem se aplikace na kůži bála. Snad to někdy napravím. Kdybych měla možnost vyzkoušet doma v klidu, tak no problema. Ale dusit se cestou z Brna … bojim bojim. :oops:

Vezmi si sebou nenápadně mikrozkumavku :wink: :mrgreen:

Majla 28.3.10 19:01

Liberté se mi líbí, ale taky na mě drží méně.Nejvíc se mi asi líbí Noa,ale je fakt, že jsem ještě nezkoušela ani Lou lou, ani Anais. Tak to musím dohnat.

Ambrožová Lenka 28.3.10 19:21

Od Cacharelu na mě asi nejvice držela Amor Amor. Edenu a Lou Lou se " nevím proč" vyhýbám. Asi ty propodivné flakony. Anais Anais také drží výborně, ale bohužel pro mě nenositelná.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 18 Další »
Váš příspěvek