Cacharel Catch Me.../Amor Amor/Noa L'Eau

Stránka:  « Předchozí 1 2
pesalan 14.7.14 08:14

@hafik Bohužel ne. Tedy koukala jsem jen tady, ne v zahraničí. Taky toužím po Noa L'Eau…

hafik 14.7.14 08:22

@pesalan Děkuji za odpověď :kytka: Já jsem tu Noa L'Eau viděla jen na Ebay a Catch Me L'Eau ani tam ne. Vypadá to, že obě tyto letní vůně k nám dorazí v prosinci :mrgreen:

pesalan 14.7.14 08:24

@hafik No kdyby to bylo alespoň letos v prosinci! Na Parfums teď mají letní limitku Cacharel Noa z roku 2012…

hafik 15.7.14 09:18

@pesalan To je fakt, tady se může objevit klidně až za rok :?

pesalan 28.7.14 11:35

@Eunika Už mám objednáno ;) .

Eunika 28.7.14 11:37

@pesalan
Je tedy za super cenu :palec: Myslela jsem, že bude daleko dražší.

hafik 28.7.14 14:04

@Eunika Ještě čekám na Catch Me L´Eau ;)

hafik 21.9.14 13:08

Cacharel Catch Me L'Eau - ještě ji někdo neviděl v e-shopu? :think:

viky 3.8.15 10:59

@pesalan Všimla jsem si, že máš na poličce i novou limitku - Noa L´Eau Tropical Collection. :) Mohla bys ji prosím porovnat s tou loňskou?
Je tam nějaký rozdíl v obsahu nebo dali původní vůni jen nový kabátek?

pesalan 3.8.15 12:23

@viky Na základě čerstvé srovnávací zkoušky bych řekla asi toto:

Loňská verze mi připadá svěžejší a jemnější. V hlavě hodně cítím zelené jablko uvedené ve složení, které je sice i ve verzi letošní, ale zárověň je v ní i rozpoznatelný černý rybíz, který dělá vůni těžší. Ovšem u obou verzí hlava vyprchá poměrně rychle. Výdrž je na mé kůži dobrá i 6 hodin a více (jako u většiny vůní). Neberte můj názor za bernou minci, na jiné pokožce mohou obě vůně vyznít jinak ;) .

Toto jsem si k ní poznamenala do zkušebníku:

Noa L’Eau 2015 - A opět tu máme letní, limitovanou, novou edici oblíbené Noa. Co k ní říct? Ano, je letní, odlehčená. A je šťavnatá, alespoň zpočátku. V úvodu nás přivítají zřetelné tóny zeleného jablka a černého rybízu. Hlava velmi rychle odezní a nastoupí krémová, tulivá, čistá Noa, tak jak ji známe v bílém originále. Co se mi opravdu vůbec nelíbí je jak design a barvy flakonu, tak krabičky. Mám-li být naprosto upřímná, nevěřím, že necvičený nos rozezná rozdíly mezi touto limitovanou edicí a klasikou. Beru ji spíše jako sběratelskou záležitost.

viky 3.8.15 15:00

@pesalan Díky za rychlou a vyčerpávající odpověď. :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek