Cacharel Catch...Me

Ronna 16.06.12 16:33

Cacharel Catch...Me

• floral
  • září 2012
  • koketní a mladistvá
  • Dominique Ropion
  • Italian mandarin and petit grain
  • orange blossom from Morocco, Italian jasmine
  • almond milk, amber and woody notes

Zajímavý originální flakon, jak bývá u značky zvykem.
 http://www.fragrantica.com/…e-15356.html

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Aňour 16.06.12 17:29

Jéje, to se moc těším, zdá se mi, že ty cacharelovské mladistvé kreace nejsou tak moc poplatné růžovému, resp. přiblblému, vkusu potenciálních nositelek /sice existuje padesát Amorů Amorů, ale já jim to odpouštím :) /. A ve složení není moc ovoce, to jsem taky ráda!

Ronna 16.06.12 18:32

Název nic moc, ale chápu, že už není kde brát. Těším se, pomerančový květ má být omamný (heady). Jen že to má být letní vůně a září je už trochu mimo a to ještě nevíme, kdy to přiletí sem.

domenica 16.06.12 19:52

Název je otřesný, složení vypadá pěkně, bude zajímavé, co z toho vyleze. Vzpomněla jsem si na Amour d´amandier od Nini Ricci. To by bylo fajn, kdyby to bylo něco v tom stylu.

verunka2201 16.06.12 20:03

Flakon vypadá na obrázku skvěle, ale aby to nakonec nebylo podobné fiasko jako s tím dortíčkem s krajkou… kruci, jak se to jmenovalo?
Složení se mi líbí, jen aby to moc nemotalo hlavu nebo z toho nebolely zuby.

slniecko 17.06.12 01:32
@verunka2201 píše:
Flakon vypadá na obrázku skvěle, ale aby to nakonec nebylo podobné fiasko jako s tím dortíčkem s krajkou… kruci, jak se to jmenovalo?
Složení se mi líbí, jen aby to moc nemotalo hlavu nebo z toho nebolely zuby.

Scarlett?

Tesim sa…nova vona, novy nazov, novy flakon…konecne…

asperula 17.06.12 10:42

Flakon se jim opět nepovedl a myslím, že ani ten obsah nebude nic moc. Nejlepší je od Cacharelu klasika, která se pomalu přestává vyrábět. :zed:

Daisy.zlouky 17.06.12 13:42

Flaška na obrázku je pěkná, ale bojím se, že ve skutečnosti to bude asi velmí kýčovité, škoda, veškerá snaha o zajímavost vyzní moc překombinovaně. Ale těším se na ní, Cacharel mám ráda.

lucil 18.06.12 13:44

Název otřesnej, ale jinak vypadá vcelku pěkně - jak složení tak flakonek

feriva 19.06.12 19:42

Značku Cacharel mám rada a vcelku sa teším na novinku. Flakónik mňa osobne oslovil, je skutočne zaujímavý, ale hlavne sa teším na jeho obsah. Nechám sa prekvapiť. :)

Marianna 19.06.12 23:30

Flakonku jsem se trochu lekla, ale mě na tom zas tak moc nesejde. Když mi bude vonět, je mi obal šumafuk. Složení zajímavý, těším se.

Amy 20.06.12 15:22

Pěkná barva, taková fialová :mrgreen: snad bude i parfém fajn, pomerančový květ :palec:,koukám, že na fragrantice je to jak tady :lol: pěkně se tam dohadují. Nikdy jsem příspěvky pod vůněmi nečetla až dneska. Docela jsem se pobavila.

slniecko 14.08.12 10:45

Hm, tak tu uz mau…
http://www.parfumworld.sk/…-edp-w-50-ml

ktovie, kedy to bude v kamenkach na vyskusanie?

vesper001 14.08.12 11:05

Ty moje asociace. Když jsem viděla flakón, napadlo mě, že vypadá, jako by uvnitř byl saponát, někdo s ním zatřepal a bublinky lezly ven… a přitom to na mýdlovou vůni nevypadá. :think: :)

cassablanca 31.08.12 09:43

Mají ji ve Fann…takže půjdu testnout. Bohužel mě ale od Cacharelu voní pouze Noa, takže neočekávám, že budu její nadšenkyně :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama