Cacharel Eau d'Eden

Vakcul 14.06.12 14:53

Cacharel Eau d'Eden

Už je to asi 17 let zpátky, co jsem si kupovala od firmy Cacharel oblíbenou vůni Cacharel Eau d'Eden /lehčí verze od Edenu/. Nemohu ji už sehnat. Nemáte někdo informaci, zda se ještě vyrábí? :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Verda2 14.06.12 15:19

Nevyrábí a mám pocit, že se už nevyrábí ani Eden, byť se ještě prodává. Na ofic. stránkách Cacharelu již není.
Ptala jsem se zde, ale nikdo neodpověděl a ptala jsem se v parfumerii a prodavačka nevěděla, ale říkala, že je pravda, že jim již Eden nechodí, že doprodávají jen to, co mají.
Moc mě to mrzí, Eden je má oblíbená vůně.

feriva 14.06.12 16:38
@Verda2 píše:
Nevyrábí a mám pocit, že se už nevyrábí ani Eden, byť se ještě prodává. Na ofic. stránkách Cacharelu již není.
Ptala jsem se zde, ale nikdo neodpověděl a ptala jsem se v parfumerii a prodavačka nevěděla, ale říkala, že je pravda, že jim již Eden nechodí, že doprodávají jen to, co mají.
Moc mě to mrzí, Eden je má oblíbená vůně.

No, to je strašné!! Som maximálne v šoku. Eden je moja naj vôňa, to je skutočne pravda, že ju prestali vyrábať? To už ju nezoženiem? To, aby som si kúpila hneď 100 ml. To je pre mňa zlá správa, to som nevedela!!! :zed: :zed:

asperula 15.06.12 09:12

Hm, tak po Liberté Eden.. Nějak tomu Cacharelu nerozumím. Aby též nenásledovalo Lou Lou a Anais Anais, další starší zajímavé vůně, nakonec budou plácat je samé nezajímavé vůně typu Scarlett. Ach jo.

feriva 15.06.12 09:21
@asperula píše:
Hm, tak po Liberté Eden.. Nějak tomu Cacharelu nerozumím. Aby též nenásledovalo Lou Lou a Anais Anais, další starší zajímavé vůně, nakonec budou plácat je samé nezajímavé vůně typu Scarlett. Ach jo.

Presne vystihnuté! Ale ak zmizne Eden, tak to bude pre mňa poriadny smútok :zed:

Triss 15.06.12 11:20

Kdyby Scarlett. Spíš vystačí s odnožemi Amor Amor, mírnou výměnou ovocného džusu za jiný se dá produkovat „nový parfém“ několikrát do roka. Eau d´Eden byla docela pěkná, ale už je k vidění jen občas na ebay.

slniecko 15.06.12 11:34

Eden uz nebude? Tak to aby som si zas jeden kupila…uz som ho pustila, pouzivam ho natolko sporadicky, ze sa mi zdalo, ze mi nemusi strasit na polici, ale zda sa, ze Slon mi ho nenahradi…je to o inom…krupica…

Vakcul, Eau d Eden uz nie je, bohuzial, a nebyva ani k dostaniu, celkom sa mu podoba Fleur d Eau od Rochas, ktory uz sice tiez skoncil, ale obcas sa da este v eshopoch kupit.

Vakcul 15.06.12 11:39

Ano, i Fleur d Eau od Rochas jsem kdysi měla, ale lehká verze Edenu byla taková výraznější a originálnější. Ještě před pár lety se dal sehnat v zahraničí, když u nás už nebyl…Je ho škoda!

Triss 15.06.12 11:40

Pravda, Fleur d Eau mi taky připadá hodně podobná (ony myslím i vznikly ve stejné době), ale to je skoro z bláta do louže. I když tu jsem tu zahlédla v inzerci.

Vakcul 15.06.12 11:43

Ano, začaly se u nás prodávat ve stejném období ;)

Bambitka9mm 17.08.12 17:26

Heh..nepříjemná zpráva. Eden končí a doprodej? Oni se snad dočista zbláznili. Teď končí tolik vůní. Vždyť Promesse seženete horko-těžko. Liberte je opravdu za akční ceny v doprodeji(je to škoda-myslím, že je to levnější varianta Coco Mad.,i když je tam víc pačuli).Taková vůně a oni ji zruší. Já to nechápu. :zed:

Příspěvek upraven 11.10.12 v 11:03

Plíšek 19.08.12 09:56

A je ta zpráva nějak ověřená? Zatím Eden v prodej je :think:

Verda2 19.08.12 18:10

Snad to s Edenem nebude tak zlé. Dlouho nebyl na ofic. stránkách Cacharelu a i z kamenek se vytrácel. Nyní má Cacharel nové stránky a naštěstí :D tam (mnou milovaný) Eden je.
Tak snad jeho výroba hned tak neskončí, no kéž by :)
http://cacharel.com/…ections/eden!/gamme/eden/eau-de-parfum/eden–2

Plíšek 19.08.12 18:50

Tak to je jistě dobrá zpráva pro všechny milovnice ráje :kytka:
Stále nevím, jestli jo a nebo ne. Je skutečně velmi specifický, jeho vůně. Mně voní a lidem kolem mně už moc ne. Chvili mně voní a pak bum bác a je to děsný. Zatím skutečně nevím, jak to s ním vlastně mám

Bambitka9mm 19.08.12 18:55
@Plíšek píše:
Tak to je jistě dobrá zpráva pro všechny milovnice ráje :kytka:
Stále nevím, jestli jo a nebo ne. Je skutečně velmi specifický, jeho vůně. Mně voní a lidem kolem mně už moc ne. Chvili mně voní a pak bum bác a je to děsný. Zatím skutečně nevím, jak to s ním vlastně mám

Tak to jsem ráda. Mně Eden voní. Je spicifický a pro někoho dost otravný, ale přes zimu jedno stříknutí je paráda. A flakonek patři mezi ty nejhezčí. Mám ráda jednoduché linie:-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama