Cacharel Noa Summer Edition

Alex 09.05.11 12:25

http://fimgs.net/…nd.12221.jpg Hlava: koriander, citron, tangerinka, aldehydy, červené jablko, zelené tóny Srdce: pivonka, slnečnica Základ: krémové biele pižmo, benzoin, kafe

klasika: neni o vás dlho počuť? tak vyplknite letnú limitku! :roll:

Reklama

RainyWeather 09.05.11 12:28

Tak to bych nečekala. Mohlo by to být zajímavé pro mamku, Noa je její signature, ale obávám se, aby výdrž nebyla ještě slabší :roll: Pro mě je to vůně spíš do zimy, nedovedu si představit to spojení krémovovsti a kávy s aldehydy, zelenými tóny a jabkama :shock:

ledifia 09.05.11 16:50

Přijde mi to jak opsaný nápojový a jídelní lístek, kterej někdo čmajznul ze zahrádky před cukrárnou, a připsal tam i tu kytku ve váze. Asi nic pro mě, ale zvědavá jsem.

viky 09.05.11 17:03

Po přečtení „hlavy“ jsem poněkud ochladla, ale jinak samozřejmě MUSÍM ZKUSIT :P .

Lenka7717 09.05.11 17:55

Začátek hodně svěží, po chvilce krémovka a za další chvilku je pryč. Čekala jsem trošku víc :conf:

viky 09.05.11 18:37
Lenka7717 píše:
Začátek hodně svěží, po chvilce krémovka a za další chvilku je pryč. Čekala jsem trošku víc :conf:

Ty už jsi ji zkoušela?! Kde? :D

Lenka7717 09.05.11 19:58

Parfumerie Hatě u Znojma

viky 20.08.11 13:25

Tak už jsem ji také odzkoušela a je to opravdu svěžejší variace na téma Noa.. Tzn. citrusově-květinkový začátek, který se postupně přehoupne do krémovky, která je podobná klasické Noa.
Ovšem pouze podobná.. ne stejná..
Nevím.. Na jednu stranu se mi docela líbila, ale na druhou stranu mě neokouzlila natolik, že bych ji musela mít. Klasika je zkrátka klasika. :conf:
Každopádně milovnicím krémovek doporučuji vyzkoušet na vlastní kůži. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama