Calyx

Blis 09.02.09 20:22

Calyx

Holčiny, která jej znáte či máte, jaký je? Svěží vůně můžu, hledám nějakou netradiční a hlavně „neokoukanou“ a Calyx bych ráda riskla i naslepo…
Vím, že Tuřín mu dává 5*, ale to pro můj nos nemusí být vůbes směrodatné :twisted:

Zajímala by mne také výdrž :conf:


Reklama

hakhak 10.02.09 20:00

Ahoj Blis,
Calyx je pro mě vůně zajímavá a neokoukaná. Cítím trávu a jemně nějaké kytičky. Vnímám ji jako bílozelenou vůni, je spíše taková suchá, nebo příjemně zatuchlá :) než vyloženě svěží. Nejvíce mi byla zatím podobná vůni Cristale edp. od Chanel.
Těším se až ji budu moct vyzkoušet v letní, vlahý večer. Objednávala jsem ji v zimě, myslím, že léto jí bude svědčit více.
Nedoporučovala bych jí kupovat naslepo, ostatně jako žádnou jinou vůni.
Myslím si, že je dost divná a nemusí se líbit každému.
Výdrž na mě dobrá, klidně půl dne.
Nevím, jestli jsem ti nějak pomohla, ale určitě ti můžu poslat vzoreček :)

verunka2201 10.02.09 21:31

Tady by se mohla popisně „vyřádit“ Mitzi :wink:

Blis 11.02.09 09:33

Holky moc díky za informace. Mitzi jsem si již dovolila kontaktovat pomocí vzkazu:)
Hakhak mě trošku odradila od nákupu naslepo, Cristale totiž znám a mám ji zatím v kategorii „nevím jestli je tak ošklivá nebo tak hezká“ :twisted:

Pomnenka 02.08.09 09:09

Tak už jsem taky podlehla kouzlu vůně Calyx :wink: Od té doby, co mám od Mitzi vzoreček, jsem celé měsíce přemýšlela, co mi tak hrozně moc známého připomíná a přišla jsem na to až včera - je to angreštový kompot:lol:

ledifia 02.08.09 12:01

To je zatím první vůně v odstřiku (a že jich mám spoustu a naslepo), se kterou si nevím rady, nevím, jestli si ji nechám nebo jestli půjde dál. Složení, které se mi musí líbit, typově velká podoba s DKNY Women, kterou miluju, a nějak se s ní nemůžu sžít. Ještě počkám na trochu chladnější počasí a uvidím.

Fleur 27.09.09 13:47

Podle složení měla být mým miláčkem na první počich, ale na ruce mi tak příšerně čpěla (něco a la zpocené podpaždí agresivního muže), že už pokus nezopakuji.


Reklama

 Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu


Reklama


Reklama