Carla Fracci Hamlet

fiore 23.04.09 08:39

Carla Fracci Hamlet

http://www.fragrantica.com/…/nd.6034.jpg

http://www.punmiris.com/himg/o.2150.jpg

Složení: citrusy, vodní tóny, hruška, magnólie, pepř, pivoňka, guajakové dřevo, santal, ambra

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Širín 23.04.09 09:17

Nevím, podle toho složení a vzhledem k tomu názvu se mi to jeví spíš jako, že se chce prodat něco pod slavným jménem.
Kytky, ovoce, ambra…

Popelka 23.04.09 09:45

flakón krásný, ale odradily by mě ty vodní tóny. :cry: Jakmile vůně obsahuje vodní tóny tak se mi z ní chce :vomit:

Alena 23.04.09 10:23

ale flakon se jim fakt povedl - jednoduchá elegance :wink:

gentiana 23.04.09 10:30

Srandovní je, že Carla Fracci je Italka jak poleno, ale zde nic od ní nevidět:D Máještě několik divadelních vůní, mimochodem.

Ronna 23.04.09 11:06

Na tom obrázku je muž nebo žena?
O Hamletovi jsem tu už psala, měla jsem ho na ruce v pondělí. Myslím, že se dost nepovedl. Jsem zklamaná a Shakespeare by byl taky. Vůně je nevyvážená, cítila jsem ten pepř, chvíli dokonce i anýz a pak už jen cosi neurčité. Hamlet by si zasloužil víc.

Blis 23.04.09 23:38
Ronna píše:
Na tom obrázku te muž nebo žena?
O Hamletovi jsem tu už psala, měla jsem ho na ruce v pondělí. Myslím, že se dost nepovedl. Jsem zklamaná a Shakespeare by byl taky. Vůně je nevyvážená, cítila jsem ten pepř, chvíli dokonce i anýz a pak už jen cosi neurčité. Hamlet by si zasloužil víc.

Podle mě baba, bohužel pro ni :twisted:

To složení mě teda také moc neláká, řekla bych, že se tam musí prát ty příliš lehké složky s težšími, ale nevím, nejsem znalec.

verunka2201 23.04.09 23:41

A já myslím, že to nebude špatné, když už tak spíš takové nijaké. Některých složek se trochu bojím (magnólie, vodní tóny, hruška), ale zatracovat to dopředu nebudu. Až ho u nás uvidím, určitě zkusím - už jen pro ten krásný flakon! :P

Blis 23.04.09 23:47
verunka2201 píše:
A já myslím, že to nebude špatné, když už tak spíš takové nijaké. Některých složek se trochu bojím (magnólie, vodní tóny, hruška), ale zatracovat to dopředu nebudu. Až ho u nás uvidím, určitě zkusím - už jen pro ten krásný flakon! :P
+

Zatracovat určitě ne, spíše přistupovat s krajní obezřetností:-)

Já se také bojím hlavně té magnólie…

Citrusy budou stejně hned fuč, bude to spíš takové sladce dekadentní :twisted: (no mimálně výraz je to dobrý)

Oleka 24.04.09 00:15
popelka píše:
flakón krásný, ale odradily by mě ty vodní tóny. :cry: Jakmile vůně obsahuje vodní tóny tak se mi z ní chce :vomit:

nesedí mi k flakónu ani k názvu ty citrusy a vodní tony , hruška :conf: , -vypadá to tak, že nevěděli co tam dát a dali co bylo po ruce.
Hamlet by měl být dramatický ? Alespoň to tak vidím , spíš bych očekávala nějaký kožený chypr.

Blis 24.04.09 07:35

Oni tím parfémem očividně chtěli zobrazit tu Hamletovu počáteční vnitřní rozpolcenost :twisted:

Violette 24.04.09 08:27
Ronna píše:
Na tom obrázku je muž nebo žena?

Na obrázku je Carla Fracci osobně.

Ronna 24.04.09 16:10
Oleka píše:
popelka píše:
nesedí mi k flakónu ani k názvu ty citrusy a vodní tony , hruška :conf: , -vypadá to tak, že nevěděli co tam dát a dali co bylo po ruce.
Hamlet by měl být dramatický ? Alespoň to tak vidím , spíš bych očekávala nějaký kožený chypr.

Já klidně i kadidlo, něco kouřového, vždyť to byl takový ponurý hrad, kde on žil.

verunka2201 27.04.09 22:28

Tak jsem to dnes zkusila, jen na papírek, pro jistotu. Žel bohu, příliš, příliš do pánska a pepřem nesmírně ostré :( Mě tedy pepř vadit asi nemá (zbožňuju Lacoste pour Femme, kde má být hromada pepře, ale já ho tam skoro necítím), jenže tady mě celou dobu tak hrozně štípal do nosu!! Čekala jsem, že to bude jen fáze, že se tam pak objeví i ty hezké věci, ale ne. Dokonce i ta kritická hruška a magnólie se pod tou pepřovou náloží neobjevila :shock: Za sebe tedy říkám ne.
Ale co by asi řekl Hamlet? No možná by nespokojený nebyl, mě to přijde (na rozdíl od toho mnoštví stejně plytkých vodiček, jaké se teď do parfumerek neustále valí) svým způsobem originální. Zkuste někdo další a napište dojmy! :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama