Cartier Baiser Vole

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
jerry 3.12.11 16:18

Barb, tys to vystihla :mrgreen:

Tana1112 3.12.11 16:28

Původně jsem chtěla zareagovat a neudělala jsem to přesně z důvodu, o kterém píše Jerry. Protože komentovat hovadiny je ztráta času.

jerry píše:
Pichjit, reagovat na tyhle výkřiky je škoda času a energie.

To jsou takové ty hrdličky - přiletí x utrousí x odletí (a v ideálním případě se už nevrátí). Proto taky neztrácejí čas s registrací…

Navíc tahle hrdlička - je zřejmě nejen odbornice, ale i taková umanutá (kdo se mnou nesouhlasí, je vůl :mrgreen: )

P.S. Milá hrdličko, mohla bys mi vysvětlit, co je to „vůně typu Lanvin :mrgreen: :nevim: ? Popř. můžeme pak tuto typologii aplikovat na "vůně typu Chanel“ či „vůně typu Guerlain“ :lol:

Příspěvek upraven 03.12.11 v 14:51
wendulka29 3.12.11 16:49

Tak jsem ji dneska taky odzkoušela a musím se přiklonit k názoru barbuchy, je téměř nezajímavá, tedy až na ten úvod (ale ne v pozitivním smyslu slova) - vyskočila na mě mokrá tráva s hlínou :twisted: , pak už to jsou jen bílé květy s vanilkou a pudrem. Nic pro mě.

barbucha 3.12.11 16:59

Jo, lilie je krásná kytky a nádherně voní… ale do parfému je to jaksi málo :?

• Citovat
  • Nahlásit
Fanfan 3.12.11 18:20
Tana1112 píše:
Původně jsem chtěla zareagovat a neudělala jsem to přesně z důvodu, o kterém píše Jerry. Protože komentovat hovadiny je ztráta času.

Přesně… Ráno jsem to přečetla, chtěla jsem připsat něco v tom smyslu, že ten, komu se nelíbí Baiser Volé, se třeba podstatně lépe, než u Lanvinů a tak, realizuje u Lutensů, Montalů, Amouagů a spol. .. :lol: ale pak jsem radši šla pryč. ;)

pichjit 3.12.11 19:38

a já jsem to výjimečně nevydržela :mrgreen:

Fanfan 3.12.11 19:49

Aspoň jsme zjistily, že jsme si myslely často to samé. ;)

Henri 5.12.11 09:23

Nepřipomněla vám někomu Intuition od E.Lauder? Mně docela dost, i když netuším, jestli vůbec mají nějakou stejnou složku. Nepřišla mi špatná.

Judith 9.12.11 11:32

BV

Mne BV zaujala a ted je to jedna z mych favoritek. Myslim, ze jsou zbytecne diskuze co komu sedi nesedi. Kazda ma (zaplatpanbuh)jiny cich, jine slozeni kuze, jinak se vune rozlozi, libi. Diskuze o nicem je zbytecne vydana energie a cas. Vsak ne nadarmo se rika, ze kazde zbozi ma sveho kupce. A o tom to je. Jeste ze nevonime vsechny stejne!! :-)

Mirka 9.12.11 14:33

tak že bychom Arome smázli, ne? Protože je téměř celé o tom.

jerry 9.12.11 14:40

A víš, Mirko, co jsme mohly/i udělat užitečné práce místo zbytečných diskusí :mrgreen:

Jdu radši skládat uhlí :lol:

Mirka 10.12.11 15:59

Máš naprostou pravdu! :mrgreen:

Milush 8.1.12 20:44

Nie som hrdlicka, aspon o tom neviem, ale bohuzial nemam cas travit cas na nete, napisala som si svoj nazor na vonu, tak ako vy pisete svoj na mna (PS: Light blue ani nic od Lanvinu som skutocne nevlastnila) :mavam:

Evulik 8.1.12 20:55

prepáč Milush, ale Ty si nenapísala len názor na vôňu, prečítaj si ten svoj príspevok znova :)
všetkých, ktorí si dovolili napísať, že sa im vôňa nepáči, si zavrhla a vysmiala…
mne osobne je z Baiser Vole na grc, Tvoju sympatiu k tejto vôni Ti ale neberiem ani nezazlievam, no buď aj Ty taká milá a nevnucuj nám svoj jednostranný názor… myslím, že mám toho načuchaného ďaleko viac ako Ty a Light Blue ani Lanvin si s dovolením nekúpim!
Každý má iný nos a iný vkus a bolo by fajn, keby si to dokázala akceptovať bez zbytočného výsmechu tých, ktorí majú iný názor ako Ty ;)

Milush 8.1.12 20:58

Urcite moj umysel nebol nikoho urazat, mozno som len ja viac prostoreka (to urcite ano) ale ani vy nemusite byt az tak vztahovacni. A kde beries istotu, ze mas nacuchaneho viac nez ja? Ale to je jedno :P Ospravedlnujem sa vsetkych, ktorych som (nechcece) urazila :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek