Cartier Baiser Vole

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
janicka24 20.9.11 20:29
Alex píše:
janicka24 píše:
Holky já jsem asi magor.....mám tu před sebou říjnový Elle,stranu 98-99 a žádnou parfémovanou stránku tam nemám :conf: ani v celém časáku není.....je to říjnové Elle s tou taškou?
predpokladám, že žiješ v nejakej menej rozvinutej oblasti ČR alebo si tam minimálne tú ELLE kúpila… bohužiaľ, do menej lukratívnych oblastí republiky často podobné reklamné stránky nedávajú

Cože???Fakt jo… :conf: Jsem ze Dvora Králové nad Labem…koupila jsem ji na pumpě.....fakt tam su stránku nemám,je tam reklama na slevy v Reserved.....

jerry 20.9.11 20:34
Fleur píše:
Na tom názvu nevidím nic špatného, jenom to chce korektní výslovnost: /beze volé/ = ukradený polibek.

no právě :mrgreen:

Obávám se, že mnoho franštinářů po Praze neběhá - a ta po pražsku protažená koncovka bude pro ostatní jednoznačná :lol:

Fleur 20.9.11 20:42

Máš pravdu, moravocentricky jsem zapomněla na Prahu - správná výslovnost je se zavřeným /é/, které se blíží spíše /í/, takže zejména v Brně to problémy činit nebude :lol: .

• Citovat
  • Nahlásit
Alex 20.9.11 21:15
janicka24 píše:
Cože???Fakt jo… :conf: Jsem ze Dvora Králové nad Labem…koupila jsem ji na pumpě.....fakt tam su stránku nemám,je tam reklama na slevy v Reserved.....

samozrejme, ale nemoze za to redakcia, ale zadavatel reklamy… napriklad niekedy sa darky lisia aj v jednotlivych oblastiach prahy, v tých lukratívnych je nejaká parfumová vzorka skoro v kazdom cisle

janicka24 20.9.11 22:01

Jak ráda budu chodit bosa,když moje bota zůstane v prdeli toho zadavatele reklamy :lol: Však nic…ať si ten vzorek strčí…jdu vyndat svoje vzorečky 8) Ale je to škandál.....

la.reina 21.9.11 11:58

Ufff… krásný obal, ale podle složení okamžitě řadím pod heslo Parfémový Kryptonit…

Konvalinky a lilie? :speechless: Má noční můra… hlava mě bolí už jen při té představě…

• Citovat
  • Nahlásit
verunka2201 21.9.11 19:36
Alex píše:
janicka24 píše:
samozrejme, ale nemoze za to redakcia, ale zadavatel reklamy… napriklad niekedy sa darky lisia aj v jednotlivych oblastiach prahy, v tých lukratívnych je nejaká parfumová vzorka skoro v kazdom cisle

Alex má pravdu, v dárcích a bonusech jednoznačně vede Praha plus pár dalších velkých měst. Co já se po Budějkách naběhala a sháněla v zářijovém Marie Claire věšáček na kabelku - marně :( Až když jsem zas přesídlila do Prahy, tak jsem na něj narazila hned v první trafice…

Ale k věci: nenadchnul mě název, flakon ani složení, nicméně po popisu a doporučení od Pichjit ji asi snad půjdu zkusit :conf: Ta Flower od Avonu se mi totiž dost líbila, ale říkala jsem si, že pro mě je těch bílých kytek až moc. Takže tohle by šlo! K tomu ten pudřík+vanilka… hmm, začínám být extrémně zvědavá! :D

Širín 22.9.11 15:15

Tak kdy už bude :bang:

chavah 22.9.11 20:39
Širín píše:
Tak kdy už bude :bang:

a kde ! :bang: :bang: :bang:

Sára 23.9.11 11:16

tak ze vzorku v časopise cítím hodně plast, nakonec jsem vyčenichala i lilie ale myslím, že ten vzorečkek v Elle hodně zkresluje, trošku mi i připomíná Shalimar Parfum Initial, nevím čím..

1Miru 23.9.11 16:57
1Miru píše: …to se mi líbí.! Když to bude ještě k tomu bíle krémové… :D

…opravuji - narůžověle krémové… …to je. Čistá nevinná něžná a křehká vůně. A neřídká s velmi dobrou výdrží bez ztráty intenzity
(omatláno pouze z časopisu)
Konzistence vůně přesně v barvách flakonu…
Liliová něžnost.
Vůně lilií není intenzivní a taková sytě průrazná/až bolehlavová jak ji známe z přivonění si k čerstvým květům, ale
je jakoby v navlhlém pudrovém a sytém oparu
při zachování max autentičnosti vůně skutečné květiny, resp. liliových zvonců…
Sytá vůně bez gravitace.
Baiser Vole je sladký přirozeně, přirozená nasládlost zapudrovaných květin.
Velmi pěkná vůně.

Ale nevím. Mně se hodně líbí a ten flakon je kouzelný(tvar, barvy), moc by se mi líbila na polici.!.
Jenže manžel mě znejistěl, že prý nic moc, až prý takové divné… Takže jsem začala pochybovat, že se ke mně stejně nehodí.?.
(přitom lilie v Passage d´Enfer se mu líbily velmi, tu chválil okamžitě, nadšeně). …to mám z toho, že jsem si ho rozmlasala na samé pecky nejspíš… :evil: :D

1Miru 23.9.11 16:59
elisen3 píše:
Liliově pudrová, cítím v ní i zelené listy, ale jen malinko, spíš jako když se přivoní ještě k poupěti, které se pomalu rozvíjí. Výborná výdrž-na zápěstí 8 hodin, žádný liliový bolehlav ani opojná vůně to rozhodně není. Velmi zajímavá, .

…s tím bych také souhlasila. :wink:

pichjit 23.9.11 19:17

Je hezká, ale já zjišťuji, že mi malinko houpe žaludkem i když je jemná. Ta sladká pudrovost je taková „tupá“, i když je křehká, nebude pro mně, ten Elle vzorek jsem „oblepila“ isolepou :oops: aby nevysychal a dneska se tím navoněla do práce.
Drželo to tedy excelentně, ale v autobusu mi nebylo nic moc.

mirka81 28.9.11 17:37

Dneska jsem zkoušela a je to nádherná vůně. Moc se mi líbí a už je v tužebníku…Flakonek je divnej. Otevírá se jako zapalovač, což je zvláštní… :-D

viky 28.9.11 20:13

Když jsem poprvé čmuchla k papírku, měla jsem pocit, že cítím záhon afrikánů. 8-o Postupem času se vůně usadila a rozvoněla po nasládlých liliích v krému. Romantika jako blázen. Něčím mi trochu připomíná Pleasures. Bohužel to není úplně moje gusto.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek