Cartier Baiser Vole

Bulgarian rose 24.11.11 18:56

Jsem Baiser Volé unešená a to naprosto nečekaně, protože podle složení by se mi neměla líbit. A hle! Je to krása.
Odklikla jsem ji s velkou rádosti. Je to můj favorit ze všech novinek, jsem zvědava jak si budem rozumět. :srdce:

mirka81 24.11.11 18:59

A 30ml za celkem slušnou cenu…krásná vůně :-))

Milush 3.12.11 01:53

(:

Baiser volé je to najkrajšie, najvoňavejšie a najúžasnejšie, čo som si kedy na seba dala, je to jedna veľká nádhera, milujem túto vôňu, je to vôňa pre náročné a sebavedomé ženy zároveň, všetci okolo mňa sa jej nevedia nabažiť a vravia, že je jedinečná, neporovnateľná a že ma vystihuje. Ja môžem len odporučiť a nad všetkými Vami, ktoré ňou opovrhujete, len krútim hlavou a odporúčam Vám tým pádom vône typu Lanvin a Light blue… :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
Alex 3.12.11 11:06
:lol: :lol: :lol:
emily 3.12.11 14:18
Milush píše:Ja môžem len odporučiť a nad všetkými Vami, ktoré ňou opovrhujete, len krútim hlavou a odporúčam Vám tým pádom vône typu Lanvin a Light blue… :potlesk:
:lol: a čo keď opovrhujeme všetkými troma uvedenými osviežovačmi? 8)
pichjit 3.12.11 14:24
Milush píše:
Ja môžem len odporučiť a nad všetkými Vami, ktoré ňou opovrhujete, len krútim hlavou a odporúčam Vám tým pádom vône typu Lanvin a Light blue… :potlesk:

Trošku zbytečné, ne?
Skoro bych řekla, že jsi prvně přivoněla ke kvalitnější vůni a doposud byla Light Blue Tvá favoritka..
Předpokládám, že alespoň ten potlesk patří Cartierovi a ne Tvému výroku.
Mně ta lilie prostě zvedá žaludek a když mi mrkneš na poličku, svěženkářka fakt nejsem.Podobné recenze lze číst na Elninu apod., kde se občas stane, že někdo objeví po všech svých oblíbených LightLanvinech konečně PARFÉM. I u kvalitních vůních, propracovaných, se názory uživatelů různí, netřeba házet do jednoho pytle…

Alex 3.12.11 14:40

a ja osobne si trúfam dodať, že nevidím na „kvalitatívnej a druhovej parfumovej linke“ rozdiel medzi Baiser Volé a Éclat d´Arpége (čo predpokladám dnes všetci volajú proste „Lanvin“)

maximálne stoja obe vône na inom konci tej linky, ale inak sú obe pomerne bezpečné a rozhodne komerčné, Baiser Volé je snáď aj najkomerčnejšia ľalia, aká vôbec existuje :nevim:

pichjit 3.12.11 14:43

S tím souhlasím, já v nich také rozdíl nemám, akorát že Cartier není svěží. Ovšem stejně nemám v úmyslu nosit ani jednu z uvedených.

:idea: A to je Milush neregistrovaná!?
Tak to je ovšem o to lepší, že svůj názor pleskla zrovna sem! :lol: :lol:

jerry 3.12.11 14:48

Pichjit, reagovat na tyhle výkřiky je škoda času a energie.

To jsou takové ty hrdličky - přiletí x utrousí x odletí (a v ideálním případě se už nevrátí). Proto taky neztrácejí čas s registrací…

Navíc tahle hrdlička - je zřejmě nejen odbornice, ale i taková umanutá (kdo se mnou nesouhlasí, je vůl :mrgreen: )

P.S. Milá hrdličko, mohla bys mi vysvětlit, co je to „vůně typu Lanvin :mrgreen: :nevim: ? Popř. můžeme pak tuto typologii aplikovat na "vůně typu Chanel“ či „vůně typu Guerlain“ :lol:

Příspěvek upraven 03.12.11 v 14:51

jerry 3.12.11 14:49
pichjit píše:
Tak to je ovšem o to lepší, že svůj názor pleskla zrovna sem! :lol: :lol:
:palec: :potlesk:
pichjit 3.12.11 14:59
jerry píše:

P.S. Milá hrdličko, mohla bys mi vysvětlit, co je to „vůně typu Lanvin :mrgreen: :nevim: ? Popř. můžeme pak tuto typologii aplikovat na "vůně typu Chanel“ či „vůně typu Guerlain“ :lol:

Příspěvek upraven 03.12.11 v 14:51

To nešlo!!!!!
Hrdlička jistě myslela klasickou Arpege :mrgreen:
Ovšem bůh ví, zda by jí voněla.
Je mi líto, nemůžu se ovládnout, tentokrát opravdu ne a nemívám ve zvyku se tu hádat :mavam:

Myskamauska 3.12.11 15:48

Já bych ještě dodala,že mě přímo uhranul slogan-je to vôňa pre náročné a sebavedomé ženy

Tyhlety fráze přímo zbožňuju. :mrgreen:

Mirka 3.12.11 16:02

jsi odcitovala málo, upadla Ti perla „všetci okolo mňa sa jej nevedia nabažiť a vravia, že je jedinečná, neporovnateľná a že ma vystihuje“. Uf :lol:

Myskamauska 3.12.11 16:05
:lol: ;)
barbucha 3.12.11 16:16
Mirka píše:
„všetci okolo mňa sa jej nevedia nabažiť a vravia, že je jedinečná, neporovnateľná a že ma vystihuje“. Uf :lol:

A třeba jo… mně připadá BV poněkud bez vývoje - lineární, jednoduchá až prostá, téměř nudná :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 Další »
Váš příspěvek