Cartier La Panthère

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Dalia 27.3.15 17:47
@dzona píše:
Oficiální premiéru měl mít právě na Vánoce, ale jinak se uvádí jako lednová novinka. Takže jak kde. Taky jsem na něj hodně zvědavá.
Lišit se má prý hlavně přídavkem tiaré, takže by měl být krémovější než originál.

Vyzkoušeno sice jen na papírku, ale jsem velmi navnaděná zkusit ji i na kůži. Z papírku - krása! A s větší krémovostí zatím souhlasím. Navíc se mi zdála květinovější a trochu sladší.

micuska6 27.3.15 21:28

@Dalia kde si ju skusala?

• Citovat
  • Nahlásit
Dalia 27.3.15 21:43

@micuska6 V brněnském Douglasu.

Lucinela 27.3.15 21:48

@Dalia
Taky jsem ji zatím jen letmo zkusila na papírku, zdála se mi taková „líbivější“. Musím vyzkoušet na kůži. Každopádně při jejím zkoušení jsem udělala tržbu ostravskému Douglasu. Vplula hezky oblečená paní značka od kabelky až po boty a chtěla „nějaký Chanel“. Chtěla si koupit Chanci eau Fraiché, nakonec chtěla zkusit, co já to vlastně všechno zkouším. Moc neváhala, lehce vyzkoušela a odcházela s novou „panterkou“.

micuska6 27.3.15 21:52

@Dalia na Slovensku Douglas bohuzial nemame. Dufam, ze ju budu mat v ponuke aj ine siete. Ja sice nerada skusam odnoze voni, povacsine ma sklamu, ale tuto by som rada vyskusala.

• Citovat
  • Nahlásit
Phalaen 27.3.15 22:19

Já ji zkoušela v Douglas Na příkopech před týdnem a rukáv u kožené bundy mi voní do teď :palec: .
Líbila se mi o něco víc, než ta původní, ale stále to nebude můj šálek. Což mě vzhledem k tomu flakonu docela štve:oops:

Phalaen 27.3.15 22:26

…a kdo by chtěl Extrait… https://www.douglas.cz/…1004100.html?…

Dalia 28.3.15 07:11

@Phalaen Extrait vypadá krásně!
Musím říct, že Panterku mám asi rok a líbí se mi pořád víc. Je to jedna z mála vůní, kterou bych klidně nosila několik dnů v kuse. Však po ní sahám stále častěji. :P

Phalaen 7.4.15 18:29

Tak znovu očichávám a musím říct, že něco na té Légere je :D .
Je mi příjemnější a už si ji umím na sobě docela představit, narozdíl od té předchozí pecky :mrgreen: .
Ještě aby se mi tak nastěhovala do tužebníku, to by mi scházelo..... :twisted: .

Dalia 7.4.15 18:47

@Phalaen Předchozí Panterka se Ti jeví jako pecka? Vidíš, a mně se zdá celkem decentní. :) Ale asi na tom něco bude, už jsem něco v tomto smyslu četla.
Co se týče Legere, tak už ji vyhlížím v e-shopech. Doufám, že ji časem někde naskladní.

porjk 8.4.15 19:40

@Dalia Pokud je Legere krémovější,tak musí být krásná! Samotná Panterka je úžasná šelma,tak jsi mě navnadila :-)

Dalia 8.4.15 19:42

@porjk Na papírku se mi krásná jevila. :P

LavenderMouse 9.4.15 01:42

Hodina již pokročila, ale chtěla jsem dokončit popis svého dojmu z hodně chválené La Panthere, na kterou jsem se moc těšila a jsem z ní trochu zklamaná. Možná nebohý panter odnesl moje vzrůstající rozhořčení nad odnožováním, zahušťováním, odlehčováním a nevím čím vším dalším, které bují, zvláště mezi evropskými výrobci parfémů, měrou nebývalou. Rok po uvedení vůně můžeme zkoušet novinku La Panthère Legere a dost možná se dočkáme jako v případě La Vie Est Belle i verze Absolu. Když se řekne panter, představím si uhrančivě krásné, nebezpečné zvíře - malá odbočka do zoologie - panter není samostatný druh, ale je to levhart nebo jaguár, v jehož kůži a srsti se vyskytuje černý pigment melanin. Levhart žije ve vlhkých hustých lesích a tak jsem čekala, že když hlava a srdce vůně je ovocně-květinové (budiž, ale k panterovi mi to vůbec nesedí), dočkám se i typického charakteru chypre vůní v moderním trendy kabátku. Ano dočkala jsem se lehkého náznaku dřevitých tónů a zemitého pačuli, ale cesta k nim vedla přes rebarborovo-jahodový crumble, hořkosladký až spíše sladký, který nedal nebohé gardénii příliš šancí na prosazení se, asi po 3 hodinách, když sladkost malinko vyvanula, se mi panter začal docela líbit. To už ale ztratil počáteční dravou průbojnost a byl to spíše panter odpočívající po lovu.

porjk 9.4.15 08:15

@LavenderMouse Co je pro jednoho zklamání,pro jiného může být radost :-). V tomto případě je to požehnání pro rodinnou kasu. Je to škoda,ale obvykle ,,pokračování" čehokoliv vede spíš ke ztrátě kytičky. :cert: Očekávala jsem něco,jako dřímající kočku,možná i kotě,něco milého a trochu sladkého,ale vzbuzujícího respekt. A jestliže jsi ho necítila ty-Myško-,tak kdo jiný? :-) Bezzubou kočku bych asi nekoupila :think:
Každopádně,díky za tvé dojmy,příležitostně někde vyzkouším,není vyloučeno,že mě překvapí.

Dalia 9.4.15 08:28

Asi mám nenáročný nos, ale mně osobně odnože (legere, Absolu apod.) nijak nevadí. Naopak jsem často překvapená tím, jak se povedly - např. odnože Legere i Absolu u LVEB.
Panterku považuji za jednu z nejpovedenějších vůní novodobého mainstreamu. Radost mi přináší a to je pro mě hlavní. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek