Cašmir

dmartinka 05.10.09 12:17

Cašmir

Ahoj! Mám dotaz na holky, co vlastní Chopard Cašmir, nejlí 100ml flakon. Jakou tam máte hadičku? Mě dneska velké balení přišlo a hadička se mi zdá moc tlustá a hlavně není kolmo ke dnu. Máte to tak taky někdo? Jinak se flakon zdá být perfektní, včetně vyrytých nápisů a znaku na víčku. Vůně myslím taky OK.

Reklama

dracatko 05.10.09 12:58

Já měla v ruce dva flakony, oba originály a oba měly hadičku tlustou a ohnutou :-)

dmartinka 05.10.09 14:31

Uff, děkuju za uklidnění :D . Na netu jsem taky našla pár obrázků, kde je hadička pořádně tlustá, takže snad to bude v pořádku.

Lucienna 21.12.09 21:32

Taky mi akorát došel Cašmir, balení vypadá v pořádku, ale zdá se mi, že je ta vůně strašně slabá, vydrží tak dvě, maximálně tři hodinky… Na to, že je to EdP a že se všude dočítým, jak je to silná vůně… To mě dost znepokojuje, je možné, že jde o padělek?

WildOrchid 21.12.09 22:27

pokud ji jeste neznas, zkus si tu sehnat vzorek a porovnat, nebo splichnout v parfumerce a porovnat. je mozny ze proste na tobe tolik nedrzi. Kdyz bude z parfumerky vonet silneji, tak je jeste mozny ze ta co ti prisla stala nekde na slunicku. Mela jsem jeden odstrik z vune, ktera stala na slunicku, byla vybledla, malinko do zelena, a vonela dost slabeji - nicmene stejne :)

Myskamauska 22.12.09 10:32

Na mě ORIGO Casmir taky nedržel nijak zvlášť dlouho.
maximálně ty uvedené 2-3 hodiny,víc určitě ne!!!!

Ambrožová Lenka 22.12.09 12:33

Také na mě moc nedrží. Od rána jsem se už 2× přestříkla, ale je nádherný.

dmartinka 22.12.09 12:48

Mám to taky tak, moc na mě nedržel, nebo jsem ho aspoň na sobě moc necítila. Zato když jsem ho stříkla na kamarádku, tak na ní držel a byl výrazný až příliš..

Tina T. 23.04.14 14:10

prosim ak by dal niekto rychlu radu, potesim sa! :)

planujem kupu 30ml casmiru.
kedysi pra-davno este ako dieta, som jeho vonu nasla v nejakom zahranicnom Elle (ako ten vonavy pruzok) a uplne ma vtedy ta vona ocarila…

nie je to pre kupu malo? ;)
mam rada skor lahsie vone vo vseobecnosti, tak by ma hlavne zaujimalo, ci tato nie je na nosenie moc tazka?
dakujem pekne vopred za nazory.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama