Cattier

Elvira 03.07.09 19:10

Cattier

Mám konečně nové mléko Cattier, mají čtyři různá, vybrala jsem si s geraniem a bambuckým máslem. Vůně je jemná, geranium mám ráda. Cena ta 200 ml 171 Kč, to není tak zlé.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Popelka 03.07.09 20:35
Elvira píše:
Mám konečně nové mléko Cattier, mají čtyři různá, vybrala jsem si s geraniem a bambuckým máslem. Vůně je jemná, geranium mám ráda. Cena ta 200 ml 171 Kč, to není tak zlé.

Elviro,jak prosím tě voní geranium :oops:

Elvira 03.07.09 20:53

Je to pelargonie, takže jemně květinově pelargoniově :D a je dobré na všechno možné, mimo jiné na nervy a ženské hormony :D

Elvira 03.07.09 21:05

Ani nevím jestli se ten Cattier tady už někde prodává, sehnala mi ho kamarádka. Spíš teprve bude k dostání. Viděla jsem v katalogu i dost toaletních vod - levandule, citrusy, santal, pačuli…různé kombinace. Třeba se mi podaří je vyzkoušet.

Popelka 03.07.09 23:10

Elviro díky za vysvětlení :lol: Tuhle značku vůbec neznám,musím zagooglit,jestli něco najdu :lol: Ty vůně by mohly být zajímavé :wink:

Elvira 04.07.09 08:49

Popelko, myslím, že české stránky ještě nejsou v provozu a kamarádka mi to brala přímo od paní, která to objednala asi rovnou z Francie. Ale chystá se to prodávat i tady. Cenově to je docela dobré, ty toaletky myslím necelou pětistovku (ale nevím, jestli 50 nebo 100 ml :) ) Vzorečky vůní bohužel nebyly. Až bude něco nového, tak to sem napíšu, ale zítra jedu pryč.

Popelka 04.07.09 08:59

Elviro, já na ty jejich stránky koukala,ty toaletky jsou 100ml a jsou i krásně balené.určitě, kdyby si měla nějaký kontakt,tak sem prosím hoď odkaz.Díky :lol:

Elvira 04.07.09 11:22

Popelko, mluvila jsem s tou kamarádkou a prý na českých stránkách je nějaký kontakt na tu paní, od které to ona brala. Tak to můžeš zkusit :wink:

Elvira 04.07.09 11:35

www.cattier-bio.cz …stránky se teprve tvoří, ale kontakt tam je.

Popelka 04.07.09 12:26

Elviro, děkuji :lol: ,hned na to mrknu :lol:

Elvira 04.07.09 12:34

Popelko, není zač. Nejdřív jsem sem dala špatnou adresu na vína Cattier :D

Elvira 04.07.09 16:03

Tak sem přidám ty toaletky z francouzských stránek http://www.laboratoirecattier.com/produ … nettes.php

Popelka 04.07.09 20:22
Elvira píše:
Tak sem přidám ty toaletky z francouzských stránek http://www.laboratoirecattier.com/produ … nettes.php

tak přesně tyhle stránky jsem objevila :lol: ty vůně by mohly být opravdu pěkné,hlavně ta s levandulí,jenže než to dojde k nám :conf: tak to bude asi trvat.No každopádně, pokud se k nějaké dostaneš alespoň očichat, tak dej vědět jak voní :lol:

Elvira 04.07.09 20:57

Teď jedu do hor a lesů, tak se k tomu asi nedostanu, ale jakmile to vyjde, dám vědět. Popelko, myslím, že když zkusíš ten mail na českých stránkách, že to bude nejspíš přímo na tu paní, od které to ta moje kamarádka kupovala. Ona ty vůně i očichala a zdály se jí dobré, víc info ale nemám. Až ji uvidím, zkusím přes ni splašit vzorky.

Popelka 04.07.09 21:49

Tak si to pěkně užij :lol: zkusím tam napsat :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další témata z kategorie

Reklama

Reklama