Cenově nepříznivé nákupy vůní i pro ženy

haschm 18.11.16 21:50

Cenově nepříznivé nákupy vůní i pro ženy

Abych dostál toho co jsem slíbil, založil jsem nové PARADOXNÍ téma. Nemá asi žádný praktický význam, ale prostě a jednoduše vydržím hodně, ale můj pohár ať se jmenuje Notino, Parfums či Jedenklik přetekl.
Byl bych rád, kdyby se nad tím zamyslela většina místních uživatelů a více jsme se semkli v nákupech na jiných webech i zahraničních. Sice jejich zisk neohrozíme, nicméně měli bychom dát najevo, že si nenecháme srát na hlavu (omlouvám se, ale to nelze říci slušněji). Vím, že existují vůně, které se hůře schánějí, ale o to více bychom měli mezi sebou komunikovat a předávat si validní informace. Pokud se nad tím zamyslíte hlouběji, je to jen jeden ze střípků nálady dnešní společnosti, která směřuje bohužel opět směrem zpátečnickým a totalitním. Prosím, udělejte si chvilku a zamyslete se a máteli kdokoli nějaké návrhy, sem s nimi. Myslím, že by to sem vneslo i nový vítr, vichr, uragán :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
haschm 18.11.16 21:51

MFK

https://www.notino.cz/…da-pro-zeny/

Netester 3710 Kč

Tester 5700 Kč
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

haschm 18.11.16 21:55

MFK

http://www.jedenklik.cz/…movana-voda/

Netester 2689 Kč

Tester 2980 Kč

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Medojedka 19.11.16 11:12

@haschm Mám pocit, že toto vlákno bude jen další našeptávač pro prodejce (co mají zdražit) :mrgreen:

Biely kvet 19.11.16 11:21

Ja som sa tiež už zamýšľala nad tým, prečo sú niektoré testery drahšie ako parfémy v krabičke.Nerozumiem tomu. :roll:

Biely kvet 19.11.16 12:30

Pridám aj príklad. Na NOTINO.SK - parfém M.Micallef Mon Parfum Cristal: S krabičkou kompletný stojí 87,40 eur, tester /uvádzajú, že je cenovo výhodnejší :nevim: / stojí 98 eur. Oba sú 100 ml.

Červánek 19.11.16 12:32

@haschm to je sice dobrá výzva, leč si myslím, že pro toto Společenství nereálná, pokud jde o nějaké semknutí se v tomto ohledu.

Každý se zde celkem spíš negativně ozývá při jakékoliv změně grafice, či přihlašování se, ˇmožná si všímá i plíživého zvyšování cenatd., ale to je jen CHVILKOVÁ SLABOST která BRZY PŘEJDE. PROTOŽE pak vše vjede do starých kolejí a opět letí hlášky „nemohli byste, prosím, :pankac: zařadit toto a tamto apod.“ Kdy v tu chvíli i ceny jsou na vedlejší koleji.

fakt, že se zde prodávají testry - je ZDE celkem „Unikum“. nikdy jsem neviděla jinde u sousedů, ani u těch směrem na východ - Polsko, Maďarsko, že by prodávali testry. No ale budiž, zřejmě v Česko-Slovensku je to možné, jako že je i možné tyto prodávat za celkem vysokou cenu, když je často na nich uvedeno „k demonstraci, výrobek není určen k prodeji“.

Zde se ale prodávají a na rozdílné ceny testr/originál mohou reagovat, že každé balení je z jiné šarže, kdy jedno či ono balení nakoupili dráž a ve finále odpoví, že po jejich cenové politice je Vám prd. „Chceš - ber, nechceš - neber“. My se bez Vás obejdeme - zvlášť teď, kdy se blíží doba „žní“, kterým se říká Vánoce. (to také prodáme všechno, co jsme za rok neprodali)

:mavam:

Příspěvek upraven 19.11.16 v 13:09

Hermesfan 19.11.16 12:45

@haschm

napadá ma iba jedno (pri MFK). A že netester je fejk

Hermesfan 19.11.16 12:47

...............inak, dobrá téma :palec:

Biely kvet 19.11.16 12:53

@Červánek Máš pravdu, písala som dotaz na notino.sk a odpovedali:

Dobrý den,

děkuji za Vaši zprávu. Ceny se odvíjí podle toho, od jakého dodavatele nakoupíme. Máme více dodavatelů a každý si
stanoví jinou cenu. Z toho důvodu se ceny na našeem e-shopu mění a také je tedy možné, že testerové balení bude dražší
než normální a nebo 50 ml bude dražší než 100 ml. :nevim:

supanda 19.11.16 12:53

Také vás tak fascinuje předvánoční zdražení ne e-shopech. Např. na Notino je zvednutí cen celoplošné. Chtěla jsem si koupit jeden parfém a nyní asi týden je o 150,– Kč dražší. Při celkové ceně mne to sice nezabije, ale nekoupím si ho už z principu. Zvednutí cen jsem zaznamenala také s akcí Den bez poštovného. Takže chceš kup, nechceš nech být. Já nechám být.

Medojedka 19.11.16 12:56
@supanda píše:
Také vás tak fascinuje předvánoční zdražení ne e-shopech. Např. na Notino je zvednutí cen celoplošné. … Zvednutí cen jsem zaznamenala také s akcí Den bez poštovného. …

Také jsem si všimla :mrgreen:

supanda 19.11.16 13:00

A určitě to není nová dodávka s vyšší cenou. Ty dva testery Dans Tes Bras od F. Malle tam sleduji už do září. Je to asi taková předvánoční akce, všude jsou teď předvánoční akce, tak se připojilo i Notino, ale po svém.

Hermesfan 19.11.16 13:12

Oni zvyšujú ceny pravidelne. Myslia si že si nepamätáme ale tiež občas dlhšiu dobu sledujem nejaký parfém a vidím ten pohyb ceny nahor

Hermesfan 19.11.16 13:13

…inak napadlo ma či ten názov notino nie je odvodený z „NOThINg Original“ :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek