Cenově nepříznivé nákupy vůní i pro ženy

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
aprazanda 19.11.16 14:22

Notino taky platí zřejmě hodně drahou reklamu v TV. To se taky musí projevit do jeho cen.

Arome renet 19.11.16 14:48

Zaměřila jsem se na jednu vůni a sleduji její cenu.
Notino - 2850,–
jedenklik - 2619,–
ingredients 2700- k tomu 5 vzorků niché vůní, poštovné zdarma a -250,– Kč za minulý nákup.

Pokud nákup uskutečním, tak v ingredients :pankac:

Červánek 19.11.16 14:56
@aprazanda píše:
Notino taky platí zřejmě hodně drahou reklamu v TV. To se taky musí projevit do jeho cen.

Do TV si davaji v dnesni dobe reklamu snad uz jen zoufalci a jsou to penize vyhozene oknem

Vsichni ostatni vyuzivaji FB, kde je okamzita zpetna vazba se zakaznikem vcetne hodnoceni, zkusenosti s danym e-shopem,
reakce na vune,apod.

Vse je take vic videt

haschm 19.11.16 15:38

@Arome renet Ano takhle nějak si to představuji. Na Arome je prostor si předávat tyto zkušenosti. Pokud nás pak budeme chtít víc tuto vůni, budou myslím v Ingerients jen rádi :-) .

@Červánek Tak právě to jsme my Češi! Umíme jenom brblat a brblat a nikdo se neumí ničemu postavit a vzepřít. Proto nás budou ostatní stále ojebávat. A s tím se právě počítá.
Co se týká TV nevěř tomu, že tam dávají reklamu jen zoufalci. To by pak nestálo např. 10s 500 tis kč v hlavním vysílacím čase.
Je to jen jiná cílová skupina, která TV sleduje. A je sakra početná !

Já třeba na Vánoce kašlu(materiálně). Koupil jsem rodině týden v Alpách a je vymalováno.
Rodina se sejde, aby se sešla a popovídala si. Není třeba se masírovat nějakými dárky, většinu z nich si stejně ani neužijeme, ani nepotřebujeme. A to, že se máme rádi, víme i bez dárků. Pokud bude v akci nějaká vůně, po které toužím, koupím si ji. Pokud ne, nic kupovat nebudu. Vloni byly krásné vůně za luxusní ceny na EN.
Vím, že tady tím nic nezměním, ale budu mít dobrý pocit, že mě nikdo neojebává. A jestli nás bude víc kdo chce mít takový hezký pocit, budu jedině rád :srdce:

malamonica 23.11.16 05:39

@haschm veľmi dobre napísane. To nielen vy, česi, ale aj my slovaci sme stále ticho, všetko znášame… neexistuje u nás vyrazna osobnosť, ktorá by buchla do stola a zrealizovala pád vlády. Aké to už som OT, len presne sa to potom prejavuje aj v iných oblastiach. Všetci si k nám dovoľujú a my k sebe navzájom. A týždeň v alpach = vybavené vianoce, máš moje veľké sympatie :potlesk:

haschm 25.11.16 13:14

NOTINO NEMÁ " Black Friday "

https://www.notino.cz/black-friday/

Nelze to asi nijak napadnout.

Ale Aspoň takto :!!!!!!! NOTINO N E M Á Black Friday :!!!!!!!

:jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:  :jazyk:

Příspěvek upraven 25.11.16 v 13:15

Hermesfan 25.11.16 13:15
Medojedka 25.11.16 13:31
@haschm píše:
https://www.notino.cz/black-friday/

Nelze to asi nijak napadnout.

Ale Aspoň takto :!!!!!!! NOTINO N E M Á Black Friday :!!!!!!!

:jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Příspěvek upraven 25.11.16 v 13:15

Má. Ale fingovaný :lol:

michala333 25.11.16 18:46

@Medojedka či už české alebo slovenské NOTINO má ceny natiahnuté na DORAZ
a navyše v telke bežia naozaj MASÍVNE reklamy na poštovné ZDARMA /navonok/
po rozkliknutí je to nad 55 Eur /v ČR nad 1111 Kč/ :mrgreen: reklamný ťah, ale v našich krajinách nie je ilegálny, ani ničím vynímočný…:

ALE…takto rozpracovaný marketingový ťah nepoužíva len NOTINO… :jazyk:

V podstate naozaj záleží len na nás - kupujúcich, ako sa s tým vysporiadame… :dance:

či zvíťazí ROZUM , alebo CHTÍČ

@malamonica ČI si necháme ka.k.ť na hlavu, alebo začneme uvažovať :mrgreen:

a o tomto to celé je … :think:

haschm 25.11.16 18:47
@Medojedka píše:
Má. Ale fingovaný :lol:

Takž nemá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

haschm 25.11.16 18:50
@michala333 píše:
@Medojedka či už české alebo slovenské NOTINO má ceny natiahnuté na DORAZ
a navyše v telke bežia naozaj MASÍVNE reklamy na poštovné ZDARMA /navonok/
po rozkliknutí je to nad 55 Eur /v ČR nad 1111 Kč/ :mrgreen: reklamný ťah, ale v našich krajinách nie je ilegálny, ani ničím vynímočný…:

ALE…takto rozpracovaný marketingový ťah nepoužíva len NOTINO… :jazyk:

V podstate naozaj záleží len na nás - kupujúcich, ako sa s tým vysporiadame… :dance:

či zvíťazí ROZUM , alebo CHTÍČ

@malamonica ČI si necháme ka.k.ť na hlavu, alebo začneme uvažovať :mrgreen:

a o tomto to celé je … :think:

Jasně, že je to na nás. ALe musíme být silní a jednotní. Alespoň tady se zase sjednotit Češi i Slováci, jsme si tak podobní, jen kvůli marnotratnosti pár kreténů jsme se rozdělili.
Dal bych si třeba závazek, že na Notino koupím vůni jen když bude levnější o více jak 30% než na Elnino :mrgreen: :mrgreen:

michala333 25.11.16 19:36
@haschm píše:
Jasně, že je to na nás. ALe musíme být silní a jednotní. Alespoň tady se zase sjednotit Češi i Slováci, jsme si tak podobní, jen kvůli marnotratnosti pár kreténů jsme se rozdělili.
ďakujem moc, aj ja v plnej miere zdieľam tento názor :srdce: :srdce: :srdce: lenže túto situácia už žiaľbohu už my nevyriešime :( :( :(

Je tu ale toto skvelé forum, kde sa môžeme takto vymeniť svoje názory, pripomienky, postrehy a pomôcť aj ostaným pri výbere net. parfumky, či konkrétnej cenovej ponuky,

v ČSSR je arome JEDINÉ tohto druhu

k NOTINO dve POZNÁMKY :

- pár krát som tam kupovala, keď ešte boli Parfums , nemôžem sa sťažovať - vždy mi prišli ORIGO…

- ALE že si na HEUREKA zaplatila status : NAJOVERENEJŠIA internetová parfuméria, to mi už fakt vadí :cert:

POUČENIE z krízového-nákupného predvianočného obdobia:

ŽE každý dnes chce zarobiť za každú cenu je už dnes JASNÉ aj mierne zaostalým…

Že predajca používa niektoré reklamné triky, či už legálne, alebo polo - ilegálne t.j. využívajúc diery v zákonoch je ZREJMÉ každému súdnemu človeku

ŽE sa môžeme brániť takýmto praktikám je ISTÉ -

ZÁVER : Staré anglické príslovie : Nikdy nedaj pijavici ľahkú šancu, to je isté ako olovená rúra" :dance: :dance: :dance:

Parfum maniačka 25.11.16 20:20

@haschm @Hermesfan otrasné odrbávanie zákazníkov. Keď si porovnám Elnino, predajparfumov (u týchto dvoch nakupujem) a Notino, tak Notino je neporovnateľne drahšie vo všetkom, čo som pozerala. Absurdný Black Friday si môžu strčiť do … Totálne klamstvá, robia z človeka absolútneho hlupáka. :cert: :pocitac: :pocitac:

haschm 28.11.16 20:46

V Canto

Nasměrovaly mě na to @Hanka H a @paty a tak jsem kouknul i na Notino.
Takže :
Jedenklik origo - 1679 Kč , tester 2910 Kč
Notino tester 2910Kč Origo 3240 Kč

Takže zřejmě přecenili v rámci " Výhodných nákupů " tester na Notino a logicky tedy nastavili stejnou cenu na Jedenklik a nevšimli si tam ceny originálu.
Anebo tam prostě někdo dost hulí :mrgreen:

haschm 13.12.16 23:23
@jan.gruber píše:
Dobrý večer všem, jen krátce Info ohledně nových niche značek - na zobrazení se připravují tyto -

Linari - http://www.fragrantica.com/…/Linari.html
Ramon Bejar - http://www.fragrantica.com/designers/Ramón-Béjar.html
Keiko Mecheri - http://www.fragrantica.com/…Mecheri.html

Na webu by se mohli objevit cca do týdne. Děkuji

Jan Gruber

Akce se nějak nepovedla nebo co 8o

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek