Cenově příznivé nákupy vůní a kosmetiky pro muže

JosefKamil 24.06.19 20:01

@MagnolieS

Já tam cítím nějakou divnou gumu a ještě zatuchlinu. Za mě nebrat!
To už radši zkus Visconti di Modrone Acqua di Selva.

Frankie 24.06.19 22:15

@MagnolieS
V žádném případě si nekupuj tu vůni s jepičím životem, co navrhuje kolega, jasné!
Vyhozené peníze, stejně jako homeopatie.

JosefKamil 24.06.19 23:12

Tady bych si dovolil polemizovat, výdrž je dle mých zkušeností s Agua Brava srovnatelná (rozuměj slabá), ale třeba oproti 4711 přímo královská. :-D

MagnolieS 25.06.19 04:15

Díky pánové :wine:
Líbilo se mi složení prostě, pak jsem sjela recenze + vaše varování a je rozhodnuto.

Frankie 25.06.19 08:38

@JosefKamil
Nebyla diskutována.
Pak záleží na době vydání.
Koupil jsem nějakou novější Selvu a je to doopravdy šumák.
Starší ročníky s povinnou vojenskou službou znají ten pojem. :-)
Jinak přikládám recenzi z elnina, pokud by mi nebylo uvěřeno.

Pavel
21.10.2016
…veeeeeeeeeelké zklamání,po jednom "nástřiku je kolínská pryč,vůbec žádná výdrž..................................za málo peněz -nic..

hromar 25.06.19 19:52
@JosefKamil píše:
Moc růžový, moc sladký. Ta růže se po chvíli uklidní, zase ale se objeví maliny, které taky nemusím. Líbí se mi kouřovost a zemitost s kadidlem, ale mám radši sušší kadidlo. Proto asi ani nepůjdu do Ecstasy.
Foconero jde taky do sladka, ale jen trochu a dá se to levandulově i ylang-ylangově snést. Rozhodující je pro mě dominance slaného mořského vzduchu, počátečních citrusů a ginu.

Nakonec jsem podlehl a poslední kus Foconero koupil. Je to velmi, velmi sofistikovaná -Kenzo pour Homme-. Prostě dovolená u moře. Asi jsem rád, že jsem jí pořídil, i když tyto aquatické vůně mi nic moc neříkají, ale tahle by mě mohla přesvědčit. Osobně jí vidím více na pánskou stranu. A naštěstí mi vůbec do sladka nejde :palec:
jen škoda toho drydownu ve smyslu profláklé americké sračky

Příspěvek upraven 25.06.19 v 19:57

hromar 25.06.19 19:54

@Frankie tyto velmi levné vůně, a je jedno jaké značky, mohly být použitelné v době jejich vzniku. Dnes je lepší tři z nich nekoupit a pořídit něco co voní.

JosefKamil 26.06.19 00:06
@hromar píše:
A naštěstí mi vůbec do sladka nejde :palec:

Já mám do sladka všechno. Ideálně bych potřeboval něco hodně suchého a slaného. :-)

nemo970 26.06.19 10:13
@JosefKamil píše:
Já mám do sladka všechno. Ideálně bych potřeboval něco hodně suchého a slaného. :-)

Perris Monte Carlo Oud Imperial, rádo se stalo ;-)

JosefKamil 26.06.19 10:42

Díky za tip, jdu zkoumat.

nemo970 26.06.19 11:59

@JosefKamil Případně ještě Afnan Oud Al Ahbaab, ten je tomu Oud Imperial hodně podobný. Můžu poslat vzorečky obou, kdyby byl zájem. A ten Afnan mám pak případně i na prodej. Když tak pošlete zprávu.

Oneiromant 03.07.19 10:10

Acqua di Parma Colonia Essenza

darkova kazeta za hubicku. na leto vyborna vune
https://www.parfemy-elnino.cz/…orant-50-ml/

hromar 05.07.19 18:03
@Oneiromant píše:
darkova kazeta za hubicku. na leto vyborna vune
https://www.parfemy-elnino.cz/…orant-50-ml/

Díky za tip, jsem zvědav o okolik se líší od TF NePo.

JosefKamil 05.07.19 18:31
@hromar píše:
Díky za tip, jsem zvědav o okolik se líší od TF NePo.

Tak dej pak vědět, pls. Taky jsem neodolal, ale nevím, jestli kazetu nenechám jako dárek. A Ferrari Bright Neroli jsi zkoušel?

A vlastně musím Oneiromantovi taky poděkovat za tip. :-)

hromar 05.07.19 18:42
@JosefKamil píše:
Tak dej pak vědět, pls. Taky jsem neodolal, ale nevím, jestli kazetu nenechám jako dárek. A Ferrari Bright Neroli jsi zkoušel?A vlastně musím Oneiromantovi taky poděkovat za tip. :-)

No Ferrari jsou ultrasynteticky vůně . Zkoušel jsem celou radu a ze všech mi bylo zle.

Stránka:  « Předchozí 1 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Další »
Váš příspěvek