Cenově příznivé nákupy vůní a kosmetiky pro muže

Stránka:  « Předchozí 1 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97
1rožec 14.1.20 22:47

@hromar V tom se shodneme. Co kůže (pot), to jiný příběh. Stačí změnit stravu či podnebí / roční dobu a vůně se rozvine jinak i na stejné kůži ;-). Různé vnímání vůní (čichová percepce, vkus, ale i nálada) je také jasné. Úplný souhlas. U FM jsem se vyjádřil nepřesně. Frederic dal výrazným/talentovaným nosům velkou svobodu jak tvůrčí, tak nákladovou (drahé ingredience atd.). Takže mohly vzniknout tvůrčí, zajímavé vůně. Také získal od potomků Roudnitsky práva a formuli parfému, který vytvořil Edmund výhradně pro svou ženu. A nikdy předtím nešel do prodeje… tj. vůně jsou exkluzivní, jedinečné, osobité. Le Parfum de Therese není můj šálek kávy. Stejně tak mnohé další od FM. Koncept FM ale fungoval. Když to koupil koncern, logicky chtěl zvýšit ziskovost. Tj. začalo utahování šroubů… postupné omezování jak budgetu tak tvůrčí svobody parfumérů (nosů).

Mizyan 31.1.20 12:14

@1rožec
Pravda! Kamoška si koupila TT Maremmu a vůbec jsem ji nepoznal a to ji sestra používá!

U slova “niché” se musím usmívat, např. Montale nebo Creed, první samá chemie, i když pěkná a druhá, kde byly v 18. století niché vůně, kdy Creed vznikl? Trochu si rýpnu, ani Creed na mě nepůsobí tak luxusně, jak jiné “nichovky”. :andel:

hromar 1.2.20 22:33

@Mizyan Něco na tom určitě je! Svého času zde vychvalovaný GIT téměř každý den a nejen zde. Nešlo odolat. No bez urážky, žaludek měl co dělat. Fakt naprosto nepochopitelný syntetický marast. Na druhou stranu Royal Oud má něco do sebe. Jednak není niche jako niche a jednak občas se u značky něco hodně nepovede a někdy naopak. Takový je svět vůní. :-P

Admin Arome.cz 14.2.20 13:17

Dobrý deň,

ďakujem Vám za hlásenie, užívateľka martinaskalova bola zablokovaná a diskusiu premažem. :-)

S pozdravom, :kytka:
admin Karin

Toma5 16.2.20 15:33

NOTINO slevový kupón

Zdravím chlapi,

měl bych prosbu. Nemá některý z Vás časově omezený slevový kupon do notina? Já jeden měl na slevu, sice jen 10 % ale využil jsem ji, protože byl omezen na měsíc. Momentálně totiž notino nenabízí žádné slevy a já bych chtěl koupit pár kusů parfémů, který není skladem online, a už ani nebude, protože se nevyrábí, ale vím, že na jedné kamenné prodejně notina je. Nákup bude ve větší hodnotě, tak by se mi hodil kupon, který máte třeba časově omezený ale momentálně pro něj nemáte využítí. Popřípadě bych vyměnil za jiný mám tu pár kuponů na slevy oblečení, kávu nábytek, nebo v budoucnu vrátím stejný kupon až mi zas něco dojde z notina/elnina.

Když tak pište do sz

Dík s pozdravem

Tom :pankac:

Frankie včera v 11:04

Ferrari: Amber Essence (2016), 100 ml EDP tester
285,–
chyběla mi do sbírky…
https://www.europarfemy.cz/…nce_z381844/?…

Stránka:  « Předchozí 1 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97
Váš příspěvek