černá L'Air du Temps

Ada 12.11.07 18:21

Tohle jsem našla mezi novinkama a nevím, L'Air du Temps mám ráda, ale obrátila jsem nad tím oči v sloup. Takže Guerlain udělal Shalimar Black a teď se budou všichni po jednom opičit a vydávat černé limitované edice? A to i od parfémů, ke kterým se to nehodí, například L'Air du Temps? Jaká další černá vůně nás čeká…

http://nowsmellthis.blogharbor.com/…du-temps.jpg


Reklama

eva 13.11.07 13:34

Asi budu jedna z mála: ale mně se nápad černých verzí moc líbí, zpráva mě potěšila:) Mám ráda černou :) Sice určitě ne trvale… hlavně kdyby obsah byl povedený: to je to hlavní /plus doufám nebude moc vysoká cenová přirážka za „inovaci“/. Ale novinky posledních let až na pár výjimek moc inovativní nejsou, pokud vůbec :( Navíc: budou se u nás vůbec tyto černé verze prodávat??

P.S. Kamarádka považuje L'Air du Temps za pohřební vůni a na světlý obal si trvale stěžuje :o) Ta bude opravdu nadšená :-D Ale neptejte se mě, jak k této asociaci přišla :)

benvenuta 13.11.07 13:53

Predstavte si ciernu Lolitu Lempicku. Alebo Angela.

eva 13.11.07 14:02

benvenuta: snad úplně všechno černé sourozence mít nebude ;) Mimochodem Lolitu absolutně nevnímám :( Snažím se, a necítím ji :( Přitom podle všeho by se mi měla líbit, tedy kdybych ji byla schopna registrovat.. Asi mi už odumírají čichové buňky :-))

Ada 13.11.07 15:51

Ty flakony mají být signované a bude jich jen pár, takže určitě budou drahé jako čert.
Mně se to nelíbí - Shalimar Black je krásný, k tomu to sedne, i k jiným vůním by to sedlo, ale L'Air du Temps? Proč ne třeba zlatý flakonek, nebo modrý?

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama