Cerruti 1881 Fraicheur d`ete


Reklama

Lucyl 27.04.09 20:01

Popis produktu:
Osvěžující perlivá limonáda po horkém letním dni, sluncem políbené pokožka v objetí stínu, chládek zastíněné terasy na břehu italského jezera…Limitovaná edice - darček Cerruti 1881 Fraîcheur d´été je inspirována letní náladou - delikátním chvěním, které pocítíte v hřejivém momentu záplavy slunečního světla. Jiskřivá květinová vůně, vytvořená Christophem Reynaudem (parfumérská společnost Givaudan), mísí citrusové akcenty krvavého pomeranče a bergamotu se zelenými tóny rajčatových listů a sladkými nótami rebarbory. Tato báječná jiskřivá horní nóta je následována něžnou kyticí květů wisterie (malý stromek rodu Plumerie) a fialky, kterou podtrhává jemnost květů frangipani. Nakonec smyslnost tonka bobů odhaluje dřevitou stopu, osvětlenou dotykem loutnového dřeva.Průzračné sklo flakónu Cerruti 1881 Fraîcheur d´été odhaluje jemnou zelenou barvu vůně. Je ozdoben elegantním stříbrným uzávěrem a uložen v krabičce jemně zabarvené letními odstíny. Pečeť 1881, emblém, který značí příslušnost ke světu Cerruti, vyniká na pastelovém zeleno azurovém pozadí evokujícím jezerní krajinu zahalenou do mlhy.Letní inspirace Cerruti 1881 Fraîcheur d´été je vyjádřena symfonií jasných a elegantních nót, která elegantně interpretuje vizi Cerruti 1881.
Charakteristika:
Hlava: červený pomeranč, bergamot, rajčatové listy, rebarbora
Srdce: wistérie, fialka, frangipani
Základ: fazole tonka, loutnové dřevo

viky 08.05.09 16:26

Dnes jsem ji zkoušela na papírku a zdá se mi moc hezká. Jemná, bylinková, svěží, vzdušná. Ještě ji musím otestovat na kůži.. Už ji mám v tužebníku, abych na ni nezapomněla :mrgreen:.

chavah 08.05.09 16:40
viky píše:
Dnes jsem ji zkoušela na papírku a zdá se mi moc hezká. Jemná, bylinková, svěží, vzdušná. Ještě ji musím otestovat na kůži.. Už ji mám v tužebníku, abych na ni nezapomněla :mrgreen:.
Já ji testovala v Marrionaudu - příjemná nesladká letnička.
 Váš příspěvek

Reklama


Reklama