Chance Eau Vive (Chanel)

Barbarra 21.4.15 19:27

Chance Eau Vive (Chanel)

Chanel Chance Eau Vive
http://img.janforman.com/th/o.32486urzm.jpg:http://img.janforman.com/…2486urzm.jpg

HLAVA: grapefruit, červený pomeranč
SRDCE: jasmín
ZÁKLAD: vetiver, bílé pižmo

NOS: Olivier Polge

Na trhu by měla být od června 2015

http://www.fragrantica.com/…e-30796.html

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Alex 21.4.15 23:28

njn, aj Chanel už musí robiť vody

Isadorka 12.6.15 13:12

Pokud se nepletu, neměla byt dnes uvedena na trh? Nepotkal jste ji někdo, objevila se u nás? Případně jaka je? Jsem na ni opravdu hodně zvědava. ..

  • Citovat
  • Nahlásit
Lucinela 12.6.15 14:53

@Isadorka
Taky mě zajímá ;) .

kristi2 12.6.15 22:05

Dneska byla uvedena v Sephore na Floře.. 50 ml za 2250 Kč. Spousta grepfruitu, pak se na chvilku ustálí na mechovem podkladu a je pryč. Po prvním pričichnutí jsem si říkala, takova voděnka, to nemůže byt Chanel… Po nejaké době tam náznak byl, ale než jsem se stihla privonět znova, Chance byla fuč:)

Eunika 12.6.15 22:19

@kristi2
Přesně tak o ní mluvila moje kamarádka. Po chvilence NIC.

Arlet 13.6.15 09:54

@kristi2 @Eunika hmmm tak to je zajímavé…no a nemohlo tomu přispět to včerejší vedro???Já měla dopoledne Chanci EDP a jako bych neměla nic!! Odpolední deo Coco M však voněla parádně!!! já bych ji ráda vyzkoušela…nevíte jestli ji mají v Douglasu???…jako ještě mě napadá že např. Tendre na sobě taky moc necítím …ale okolí ano.. :think:

Venea 13.6.15 11:50

souhlasím, že je nutno ji brát jako svěženku na léto, nic převratného nečekejte, je svěží, potěší, osvěží, je to něco jako Hermes monsieur li nebo rose ikebana, prostě živá voda…stejně jsem si ji koupila :-) bylo k ní spousta dárečků a 20% sleva…ale jestli ji mají i někde jinde než na Floře nevím, ale spíše si myslím, že ne…a mimochodem ani na Floře už ji asi nemají, protože jsem brala poslední 50 ml a už tam myslím byla jenom jedna nebo dvě 100 ml…pokud teda nevytáhli nějaké další balení někde ze skladu…nicméně akce s dárečky měla trvat jenom včera…když jsem odcházela tak dárečků tam měli ještě dost, tak třeba to protáhnou…a myslím, že tam měli i jiné dárečky, zdá se mi že tam měli origo vzorečky a snad něco co vypadalo jako zrcátka, ale nevím k čemu to dávali :nevim: mě slečna říkala, že k nové Eau Vive se dávají bloky a psaníčko Chanel, což jsem taky dostala… :palec:

Arlet 13.6.15 11:54

@Venea aha…tak zatím jen Praha…hm…no ale gratuluji k přírustku a dárečky navíc vždycky potěší :palec:

Alex 13.6.15 11:57

@Venea tak to sa oplatilo :palec:

kristi2 13.6.15 12:22

Ja jsem si ji taky koupila a dneska opět testovala. První sekundy je to jako spadnout nosem do oranžády, moc se mi ten pomeranč nelíbil, byl takový lepkavý, až escadovský:) naštěstí rychle zmizel a zavanuly na mě tóny dřevité, mech, možná i kořen kosatce, na které dopadla hromada zralých grepů. Vůně se změni postupně do mýdlova, je to hořké mýdlo a je to Chanel. Ostré citrusové tóny mizí a zůstane zavan čistoty jako když vyjdete ze sprchy v luxusním hotelu:) Mám rada kombinaci citrusů a dřevitých tonů, Eau de Merveilles je mojí stálicí, ale tam kde jde Hermes na dřeň, hořkost je tak intenzivní, neotřelá až zneklidňující, Chanel je krotký, decentní jako dobře vychovaná slečna z penzionátu. Umím si ji představit skoro na každé ženě s trochou vkusu a to je její slabá stránka. Jinak vůně je to hezká, ale tyhle vodičky pro každého rychle se zají.
@Venea to růžové zrcátko byl také vzorek vůně, ale dávali ji k něčemu jinému, ŕikala slečna na Floře, k čemu neřekla. Nicméně dárky mě uspokojily:) I když bych ráda i tu kaméií, co dávají v buticích Chanel:)

Arlet 14.6.15 09:43

@kristi2 a jak hodnotíš výdrž??

kristi2 14.6.15 19:15

@Arlet tři střiky na zápěstí hodinu a pul:) je jasné, ze je nutno tyto vůně nastříkat na oblečení, což zkusím zítra. Přijde mi, že Eau Fraiche vydrží mnohem víc ( což může být dáno tím, že mě moc nesedí, vadí mi v ní cosi štiplavého:) Víc vydrží i Cristalle Eau Verte. Mimochodem mnohem zajímavější chanelovská citrusovka.

Sicilanka 14.6.15 20:21

Zatím jsem nezkoušela, ale nechápu, proč, proboha, má Chanel zapotřebí ředit své umění v dalších odnožích, které jak rychle vyjdou, rychle zapadnou v propadlišti parfémových dějin.
Soudím tak podle toho, co tady čtu od dam, které ji již vyzkoušely, nebo dokonce zakoupily.

Sicilanka 14.6.15 20:26

I když to sem tématicky nepatří, neodpustím si poznámku o tom, že mě daleko více baví novinky od dalšího velikána v parfumerství, YSL - většinou co novinka, to zcela originální počin, v naprosto odlišném duchu než předchozí parfémy a většinou se z nich stávají kousky, ke kterým se ráda a pravidelně vracím, stávají se mou klasikou.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek