Chanel

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Reklama

Naja 17.09.08 08:15

Jsem milovnicí obou dvou (pouze verzí EDP) EDT na mne jdou do pánska. Jak už jsem psala v jiném tématu o Chanelu - jsou si dost podobné, Chance je ovocnější, taková veselejší, Coco M více květinová, usedlejší. Myslím, že je opravdu na tobě, kterou si vybereš, každá máme jiný nosík, chce to zkoušet. Obě mají vybornou výdrž.

Irena 17.09.08 08:19

Já bych si upřímně řečeno nekoupila ani jednu. Ne že bych je pokládala za nepovedené - to vůbec ne -, ale je to ten typ vůně, po nichž často sahají ženy, které se ve vůních moc neorientují, ale chtějí, aby všichni viděli, že mají VELKÝ parfém, to jest parfém VELKÉ značky. Připojíme-li k tomu líbivost obou vůni, která si omotá kolem prstu i méně zkušené čichačky, je úspěch obou vůní zaručen. A to v tak širokém měřítku a na tak vyhraněné skupině (jak jednou řekla trefně Benvenuta, „typických návštěvnic obchodních center“), že bych od obou prchala sedmimílovými kroky. Pokud Tě ale CH a Chance uhranuly, nenechej se mými jízlivostmi odradit. Jinak z „poloorientů“ bych doporučila elegantní vůně Bulgari, třeba Omniu (lehce kořenitý orient se základem evokujícím čistotu), Blu notte (zázvorově-čokoládová - jako černá, nesladká čokoláda s citrónovou kůrou), ale i pánskou Homme Soir (která má s MC v základu hodně společného - ale bez výrazné sladkosti). CM je žánrově blízká i Manii od Armaniho, Eau de Shalimar od Guerlaina nebo Pamplelune od Guerlaina (ovocně orientální květinovky, v prvním případě rybízová, ve druhém citrónová a ve třetím grapefruitová).

1Miru 17.09.08 08:24

…tak
a teď si vyber… :twisted: :D

chaantal 17.09.08 09:51

Ja jsem resila uplne stejny problem. Ale nerozhodovala jsem se mezi Chance a Coco Mademoiselle, ale dokonce mezi Chance, Coco Mademoiselle a Allure :) Zaboha jsem se nemohla rozhodnout, kterou vybrat /taky mi tehdy Chance a Coco M. vonely skoro stejne/ a nakonec jsem to vyresila asi tim nejlepsim zpusobem, nechala jsem vybrat pritele /bylo pred Vanocemi, tak jsem napsala za okynko dopis Jeziskovi :D / a vybral moc dobre. Dostala jsem Coco Mademoiselle a je to dosud muj nejoblibenejsi Chanel. Ted uz mam taky Chance, Allure, Allure Sensuelle a mela jsem i Chance Eau Fraiche, ale Coco Mademoiselle asi porad vede. Ma opravdu neco do sebe a mam pocit ze se nepreji. Chance se podle me rozhodne preji. Casem mi voni min a min a prijde mi jen jako ledabyle smichane kvalitni Chanelovske ingredience. A na zaver, jsem tvoje vrstevnice, ale s vekem asi zaliba ve stejnych vunich nesouvisi :)

Jako dalsi pripadne tipy - L´instant Magic, Pure Posion Elixir, Miss Dior Chérie, Eau de Shalimar, Innocent, Diamonds :wink:

Vera 17.09.08 11:42

Možná by bylo i řešení, koupit pár odstřiků vůní, které by se ti mohly líbit a tak nejlíp zjistíš, kterou vůni si na sobě dokážeš představit a která bude ta pravá. Určitě většina znás, díky odstřiku, rychle z vůně, o které byly přesvědčeny, že je úžasná, vystřízlivěly a byly rády, že neinvestovaly do celého balení…

Lory 17.09.08 12:34

Děkuji

Ahojky, moc vám všem děkuji za odpovědi. Zatím to spíš vypadá na Coco Mademoseille, ale není to úplně jisté. V současnosti používám Opium od YSL, ale mám pocit, že na mě nevoní tak krásně jako na jiných… Hledám proto nový parfém a Chanel mi přijde jako záruka kvality. Ale rozhodně se jiným značkám nebráním. Jak už jsem psala, je mi 21 a mám ráda elegantní těžší vůně. Ráda nosím kostýmek, ale příležitost mám obvykle jen tehdy, když jdu na nějakou zkoušku (studuji na UK). A samozřejmě budu vděčná i za další příspěvky a rady :).

fiore 21.09.08 21:40

Děvčata potřebuji poradit. Jak dlouho vydrží edp Chanel otevřený? :D :idea: :?:

zdensy 22.09.08 07:37

Mám otevřenou Coco Mademoiselle už dva roky, edp, je u dna a voní naprosto identicky jako nově otevřená, oboje flakony po 35 ml.

Naja 22.09.08 09:06

Chanci mám také u dna 35 ml flakon edp, otevřený 2 roky a voní pořád stejně.

fiore 22.09.08 09:43

Holky díky za radu :D Mám možnost koupit cca 40 ml za 540,– Kč včetně pošty, myslíte, že je to dobrý kup? Paní píše, že je otevřená asi rok a půl :idea:

22.09.08 09:46

Když píše, že je otevřená rok a půl, bude otevřená tři :) , ale u Chanelu to určitě nevadí a jestli je to 40 ml z padesáti, tak by měla být v pořádku. Anebo je to ze stovky? Tam bych byla ostražitější, ale to je věc názoru :)

fiore 22.09.08 09:55

No je to zbytek ze 100 ml, tak ti vážně nevím, jestli do toho jít, či ne :?: :?: Moc se mi líbí, ale.. Šlaby by jsi do toho 8) :?:

zdensy 22.09.08 10:22

Já jsem zaujatá proti mega balením, tak za sebe ne. Jedině v případě, že by to byla vůně, kterou nemohu nikde sehnat.
Pro mluví cena a pravděpodobnost, že to není zřejmě padělek, protože je vůně otevřená a používaná.

ZPĚVAČKA 26.08.17 21:16

Kde sehnat či kdo z Vás již měl

Chanel Gabrielle, kde sehnat??? A jaká je

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama