Chanel

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Reklama

kyticka86 27.08.17 08:07

@ZPĚVAČKA Mel pry v Cr vyjit posledni tyden v srpnu. Takze bych ho cekala pristi tyden v parfumerkach.

kyticka86 27.08.17 22:33

@ZPĚVAČKA Byli jsme dnes s mužem v nákupním centru v Arkádách. Napadlo mě se zeptat v Sephoře prodavaček, kdy vyjde 8-) . Slečna říkala, že snad už v září :-? . Takže je ještě třeba počkat..

kyticka86 19.11.17 08:36

Holky, nemáte některá cestu do země, kde prodávají exkluzivky od Chanelu?

ZPĚVAČKA 21.11.17 21:46

Tak jsem si o víkendu v Polsku v Douglasu stříkla Chanel Chance a byl úplně jiný než jak jsem ho znala z dob, kdy jsem se ním voněla ( cca před 14 lety),.....už bych ho nemusela, a to se mi líbil a zdál se mi opravdu promněnlivý,…také byl podobný Coco mademoiselle, což už dnes vůbec není pravda. Asi stárnu a na mé kůži voní jinak,… Coco mademoiselle mám nyní a dost používám, jak EDt, EDP i č.p. Podoba s Chancí není žádná.

Danilejka 22.11.17 00:15

@ZPĚVAČKA řekla bych, pouze „charakter“ vůně :-)

miriaam 30.11.17 15:10

Taky se mi jednou stalo že jsem si po dlouhé době koupila parfém a voněl jinak, možná to nějak mění to složení nebo takhle

bramburka006 10.01.18 10:32

Teď jsem si kupovala parfém který jsem měla asi dva roky zpátky a voní trošku jinak než tehdy.. docela mě to zklamalo

ZPĚVAČKA 11.01.18 16:36

Chanci jsem cca před 15 lety měla, stříkla jsem si tuhle v Douglasu a zdála se mi zcela jiná než dříve,......nevím čím to je. Nyní hodně používám Coco mademoiselle, ta je sice moc krásná, ale nevydrží nic, EDT vůbec,…s EDP je malinko lepší,..ani čistý parfém, který mám není cítit na míle daleko, vše se drží u těla,…což je velká škoda. Ani se Coco mad. nikam nevyvíjí a může nudit a zdát se taková lineární,… Chance byla právě před lety hodně promněnlivá během celého dne,.....

Frankie 11.01.18 16:53

@ZPĚVAČKA
Pokud se vůně líbí, je žádoucí hned po uvedení a osvícení :lol: si ji koupit do zásoby.
Včera jsem četl, že prý reformulovali od Chanelu Boye, ačkoliv to jde mimo mne.

Medojedka 11.01.18 17:00

@ZPĚVAČKA Kterou Chanci máš na mysli? EdT, EDP nebo Tendre?

Hanka H 11.01.18 17:10

@Frantatata Kde jsi tuto informaci čerpal? Hlásilo Rádio Jerevan nebo jiný stejně důvěryhodný zdroj? :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama